Radyo Dinle - Tüm Radyoları Dinleme Uygulaması Apk indir
Radyo dinle tüm radyolar ile buluşmak için bir yazılımdır. Bu uygulamada 1000’den fazla sayıda radyo kanalını bulabilirsiniz. Ulusal ve yerel birçok kanalın bulunduğu uygulama ile dinlemekten keyif aldığınız şarkı türünde ( Nostaljik, 80Ler, Hip-Hop, Pop, özgün, Rock, Arabesk, Fantazi, Türk Sanat ve Halk Müziği, Yabancı ve hangi müzik türünü seviyorsanız) birçok radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Böylelikle şarkı aramanıza gerek kalmadan büyük bir titizlikle seçilen şarkıları aralıksız dinleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Sevdiğiniz müzik türünde dinlemek istediğiniz tüm şarkıları sizlere sunan radyo uygulaması sayesinde işe giderken, akşam yorgunluğunuzu atmak istediğinizde, ders çalışırken, kitap okurken, yemek yerken ve ne zaman müzik dinlemek isterseniz sevdiğiniz kategoride müziği seçerek kendinizi iyi hissettirebilirsiniz.

Uygulamadaki en büyük avantajlar ve kolaylıkların bazıları ise;
-Süre belirleyebilir ve istediğiniz zaman kapanması için ayarlayabilirsiniz,
- Yerel radyoları dinleyebilir ve il ayrımı ile seçim yapabilir, istediğiniz yerel radyoyu ekletebilirsiniz,
-Sosyal medyada dinlediğiniz radyoyu paylaşabilme,
-Çağrı geldiğinde konuşabilir ve çağrınızı sonlandırdığınızda radyonuz çalmaya devam edebilir,
-Birçok kategoride radyo seçebilme gibi birçok özelliğini kullanabilirsiniz.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

DOSYALAR

 [14,78 Mb]
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]