turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Standart Galatasaray 3-1 Mersin İdmanyurdu

Galatasaray: 3 - Mersin İdmanyurdu: 1
    Stat: Türk Telekom Hakemler: Süleyman Abay, Kemal Yılmaz, Alpaslan Dedeş
    Galatasaray: Muslera, Sabri Sarıoğlu, Dany, Gökhan Zan, Hakan Balta, Hamit Altıntop, Melo, Sneijder (Dk. 46 Semih Kaya), Emre Çolak (Dk. 46 Amrabat), Burak Yılmaz (Dk. 76 Eboue), Drogba
    Mersin İdmanyurdu: Bicik, Tanju Kayhan, Serkan Yanık, Boum, Ivan De Souza, Burhan Eşer, Lawal (Dk. 74 Eren Tozlu), Murat Ceylan, Culio (Dk. 84 Ben Yahia), Nduka, Nobre (Dk. 67 Can Erdem)
    Goller: Dk. 3 Burhan Eşer (Mersin İdmanyurdu), Dk. 61 Melo (Penaltıdan), Dk. 70 ve 84 Drogba (Galatasaray)
    Kırmızı kart: Dk. 30 Dany (Galatasaray)
    Sarı kartlar: Dk. 8 Boum, Dk. 20 Lawal, Dk. 50 Murat Ceylan, Dk. 80 Serkan Yanık (Mersin İdmanyurdu), Dk. 31 Muslera, Dk. 32 Hakan Balta, Dk. 45+1 Hamit Altıntop, Dk. 72 Amrabat (Galatasaray)

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)

3. dakikada konuk takım Mersin İdmanyurdu, maçın ilk ciddi pozisyonunda golü buldu. Culio'nun sol kanattan ceza alanına ortaladığı topa Muslera ve Gökhan Zan birlikte yükseldi. Gökhan'ın kafasından sekerek arka tarafa açılan topu Burhan direk dibinde yaptığı kafa vuruşuyla ağlara göndererek takımını öne geçirdi: 0-1
    13. dakikada Emre'nin kendi yarı alanında kaptırdığı topu Lawal sağ taraftan atağa katılan Burhan'a aktardı. Bu oyuncunun kaleciyle karşı karşıya yaptığı iki vuruş da Muslera'dan döndü. Pozisyonun devamında Galatasaray savunması tehlikeyi uzaklaştırdı.
    14. dakikada Nobre'nin ara pasına hareketlenen Burhan'dan önce ceza alanını terk eden Muslera topu uzaklaştırarak mutlak bir golü önledi.
    15. dakikada sol çaprazda topla buluşan Drogba, Serkan'ı geçerek ceza alanına girdi. Fildişili oyuncu, kaleciyle karşı karşıya yaptığı vuruşta top Bicik'ten sekerek kaleye yöneldi ancak araya giren Boum meşin yuvarlağı kornere gönderdi.
    18. dakikada Emre'nin ceza alanı dışından yaptığı vuruşta top kaleci Bicik'te kaldı.
    23. dakikada rakip yarı alanda kazanılan serbest vuruşta Sneijder topu ceza sahasına ortaladı. Kale alanı çizgisi üzerinde iyi yükselen Burak'ın kafa şutunda meşin yuvarlak üst direkten döndü. Pozisyonun devamında Burak'ın içeri çevirmek istediği top auta gitti.
    30. dakikada Galatasaray 10 kişi kaldı. Hakem Süleyman Abay, sarı-kırmızılı takımdan Dany'ye bariz gol şansı olan Burhan Eşer'i faul yaparak engellediği gerekçesiyle kırmızı kart gösterdi.
    37. dakikada Burak Yılmaz'ın kullandığı serbest vuruşta top üst direkten döndü.
    40. dakikada Culio, Melo'dan kaptığı topla sağ taraftan ceza alanına girdi ancak Muslera karşı karşıya durumda yatarak meşin yuvarlağı çeldi.
    45+2. dakikada Drogba'nın ceza sahasında indirdiği topa ek vuran Burak'ın şutunda meşin yuvarlak auta gitti.
    Karşılaşmanın ilk yarısı, konuk takımın 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)

57. dakikada ceza yayının gerisinde topla buluşan Drogba, iki oyuncudan sıyrılarak ceza alanına girdi. Kaleyi önüne alan Fildişi Sahilli oyuncunun sol çaprazda yerden yaptığı vuruşta top yandan auta gitti.
    59. dakikada Drogba'nın yaklaşık 35 metreden kullandığı serbest vuruşta meşin yuvarlak kaleciden döndü.
    60. dakikada Drogba ceza alanı içinde Serkan'ın müdahalesiyle yerde kaldı. Hakem Süleyman Abay, penaltı kararı verdi.
    61. dakikada penaltıyı kullanan Melo, meşin yuvarlağı ağlara göndererek, beraberliği sağladı: 1-1.
    64. dakikada Drogba ile duvar pası yaparak ceza alanına giren Amrabat'ın penaltı noktası üzerinden yaptığı vuruşta top kaleci Bicik'ten döndü.
    70. dakikada Galatasaray, Drogba'nın golüyle öne geçti. Sağ kanattan ceza alanına sert bir şekilde topu gönderen Sabri'nin pasında meşin yuvarlağı ceza yayı içinde kontrol etmek isteyen Drogba'dan seken top, havalanarak kaleye yöneldi. Pozisyonda önde yakalanan kaleci Bicik, meşin yuvarlağın ağlara gitmesini engelleyemedi: 2-1
    74. dakikada Culio'nun ön direğe ortaladığı serbest atışta Can Erdem'in kafa vuruşunda top yan ağlarda kaldı.
    77. dakikada Hamit'in sol çaprazdan kullandığı serbest vuruşta meşin yuvarlak az farkla auta çıktı.
    84. dakikada Galatasaray, Drogba'nın golüyle farkı 2'ye çıkarttı. Mersin İdmanyurdu sahasında kazanılan serbest vuruşta Hamit, topu ceza alanına ortaladı. Arka direkte iyi yükselen Drogba, kendisinin ikinci, takımının üçüncü golünü kaydetti: 3-1.
    Kalan sürede iki takım adına da önemli bir pozisyon olmadı ve Galatasaray karşılaşmayı 3-1 kazandı.

0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Standart Cevap: Galatasaray 3-1 Mersin İdmanyurdu

Kisiler ve kurumlar hakinda, böyle rencide yazma hakkini size kim veriyor.

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Fenerbahçeyi bitirelim derken,TÜRK futbolunu bitirdiler..!!!...Dün Fenerbahçe spor kulübünü bertaraf etmek için,sözde şike pisliğiyle harmanlamaya çalıştılar,olmadı!!!.Fenerin üzerinde güzel durmadı..naptılar Feneri sindiremedik bari rakiplerine bol keseden verelimde belki başarılı oluruz dediler..önceki yıllarda Trabzona,2 yıldır Galatasaraya kıyaklar yapıla yapıla futbolu bu iki kulübün arka bahçesi konumuna getirdiler.şimddei önlerini alamıyorlar.bu iki kulübün her maçında olay,her maçında kavga her maçında 13+ lık görüntüler...eeee işte Feneri bertarafa etmek adına,,,ogün ekilenler bugün hasat ediliyor..bereketli olsun TFF......olay budur.!!!
    Konu burak_35 tarafından (7.04.2013 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

1 Bu Konu icin
    706 Toplam

Mesajımı kim neden editledi acaba? Site kurallarına aykırı ne içerik vardı? He şimdi bunları sordum yönetimi konu etmiş oldum olacak banlarım şunu yaparım bunu yaparım tehditleri gelmeye başlayacak.

Yine yazıyorum yazacağım çirkef terim ahlaksızdır ve bunu bu maçtada göstermiştir. Daha önceden sabıkalı bir adamı saha dışına gönderdiler olay budur. Umarım gereken cezayı alır

5. Teşekkür edenler:

ozkan1907 (7.04.2013)

1 Bu Konu icin
    145 Toplam

yukarıdaki yorumumu benden önce en az 15 tane yazar ve gazeteci aynı sözler ve uslupta olmasada dile getirdiler.ve suan tv leri açıp edepli-efendi-alçakgönüllü,ballısözlü Fatih TERİM hakkında '''bu akşam çok doğru işler yaptı,Türk futbolunun en efendi,en örnek alınası teknik direktörüdür'''diye yorumlar yapılıyor.tv niz açıksa spor programlarına bakın...sanırım Mersin futbol kulübü bir kurum değildir,sanırım Türkiye süper ligi bir kurum ve marka değildir,,,,de bu kurumları,futbol kulüplerini ve o müsabakaları yöneten hakem ve gözlemcileri tekme tokat dövme,küfür etme hakkı bu yüzden Fatih hocaya verilmiştir?????Tebrikler kurum ve kuruluşlar...tebrikler,,bu akşam kapkara,yara bere içindeki yüzünüz Fatih hoca ve onun eşrafı sayesinde pırıl pırıl tertemiz oldunuz..bizde nankörüz,dua edeceğimize,eleştiriyoruz..!!

7. Teşekkür edenler:

system (7.04.2013)

1 Bu Konu icin
    145 Toplam

Aziz YILDIRIMA azize,,,kezmana kezban benzetmeleri ile burada yorum adı altında aklınca kafa yapan yorumcu arkadaşlara acaba neden aynı hassasiyet gösterilmiyor??yoksa Aziz Yıldırım kişi,Fenerbahçe de bir kurum değilmidir???Artık şunu tüm Türkiye tv ekranlarında ibretle hayretle ve şaşkınlıkla izledi... ve herkeste artık kimin ne olduğunun farkında.yakında GS maçlarına 13+ uyarısı konulmaya başlanırsa hiç şaşırmayın.her maçında kavga,her maçında terör her maçında küfür hesaplaşma...artık şu Galatasaray kulübü,teknik direktörü,futbolcuları ve teknik adamları Türk futbolununa, yaptıkları ile gırtlağa kadar temizlenmesi yılları alacak bir pislik ve sorun yumağının içine gömüyorlar.arık bu şımarık kulübe birileri gerekli cezaları verip,artık dur demeli.!!

9. Teşekkür edenler:

system (7.04.2013)

Member ozkan1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Alıntı system Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Mesajımı kim neden editledi acaba? Site kurallarına aykırı ne içerik vardı? He şimdi bunları sordum yönetimi konu etmiş oldum olacak banlarım şunu yaparım bunu yaparım tehditleri gelmeye başlayacak.

Yine yazıyorum yazacağım çirkef terim ahlaksızdır ve bunu bu maçtada göstermiştir. Daha önceden sabıkalı bir adamı saha dışına gönderdiler olay budur. Umarım gereken cezayı alır
    Agzina saglik aynen dediklerinize imzami atiyorum.

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.743 Toplam

Mesajinizi kim editledi bilmiyorum ama maksdiniz nemis onu yazarmisiniz??
    Ayrica yazacaklarinizi bir mesaja toplayin ve kesinlikle uslubunüzü bozmayin. Biz terbiyeli, seviyeli insanlariz. Sürekli ayni seyleri yazmakla konuyu tazelemekle ortami germekden ve taraftarlari kizdirmakdan baska birsey ortaya cikmiyor.
    Bunu siz system, boxlic, joker bey efendi cok iyi biliyorsunuz. Diger arkadaslarida uyariyorum. Yorum yapacaksaniz uslubunüzü bozmadan yapin.
    Ayrica sade bu konuyla ilgili yazin.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.

TDW Team-S-Mod. MASALİ42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.199 Toplam

korler sagırlar bırbırını agırlar hesabı maşallah konuyu acan aynı kısıler yorum adı altında temcit pılavı gıbı aynı seylerı yazıp duran gene aynı kısıler.ve malesef herzaman dedıgım gıbı (sadece tek bır yonu gosteren gozlukle)
    ilk olarak şunu belırteyım fenerın şike olaylarını ortbas etmek ıcın ne kadarda galatasaray a camur atmaya calıssanızda mılletın vıcdanından ve fenere yapısmıs olan bu yaftayı sılemezsınız
    şimdi fatıh terım i gunah kecısı yapıyorsunuz.unutmayınızkı terım de bır ınsan ve her ınsanın oldugu gıbı terım ınde bır tahammul sınırı var.bırılerı tarafından şartele basılmıs ve kac haftadır ustune oynanan oyunlardan sonra ne yapsaydı yanı ..azız yıldırım gıbı kapalı kapılar arkasında, korıdorlarda .odalarda veya federasyon basarakmı tehdıt ve şantajlarlamı işini gorseydı.(bakınız en son ıcratı asagıdakı yazıda okuyunuz )ama ıste fatıh terım ın ve galatasaray ın farkı bu!!!! delıkanlı gıbı ne dıyeceksek ne yapacaksak adamın yuzune karsı derız.allah tan baskada kımseden korkmayız ..kiiii bu degıl bır sampıyonluk 100 sampıyonlugumuza bıle malolsa degısmez. dogru bıldıgımız yolda onurumuzdan,haysıyetımızden, serefımızden ,gururumuzdan hıcbır tavız vermeden ılerlerız.
    dunkı macta galatasaray yenılmedı dıyemı bu kadar feryat fıgan edıyorsunuz.ama arkadaslar sunu bılınkı sizler ne kadar istemesenızde galatasarayı cırkın oyunlarla aşagı cekmeye calıssanızda allahın ıznı ıle bu senede ınsallah federasyonuda fenerıde hakemlerıde ekarte ederek istersenız saha kenarına hıc bır hoca bıle koymadan ( terım şaş ve davalasız) sampıyonluk kupamızıda kadıkoyde alacagız.( her ne kadar ilk olmaktan cıksada alıskanlık yaptı )))

Beyaz TV muhabiri Mustafa Çevik, Twitter'da yazdıkları ile çarpıcı iddialar ortaya attı.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen ile konuştuğunu belirten Çevik, micro-blog sitesi twitter'dan şu açıklamaları yaptı:

"Mustafa, Cuper'in gitmesi için oyunlar oynanıyor. Dünyaca ünlü bir ismi getirdik ama kimseyi memnun edemedik. Cuper'i desteklemeyen yayıncı kuruluştaki Sakaryalılar Grubu'nun başrol oyuncusu Şansal Büyüka, bizzat Hürriyet ve Milliyet Gazetesi Müdürlerini arayıp, Yılmaz Vural'ı övsenize diyebiliyor.

3 Temmuz sürecinde dik durduk. Orduspor olarak. Dik durdum Nedim Türkmen olarak. Şike yapanın yanına kar kalmasın dedik. TFF seçimlerinde düzgün futbolu destekliyoruz diye darp edildim. Saldırıya uğradım!

Futbolun baronları 3 Temmuz'un mimarları 29 yıl sonra çıktığımız Süper Lig'de Orduspor üzerine oyunlar oynuyorlar. Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, bana ortak dostlarımız aracılığıyla mesajlar yolluyor. Ordu kulübünü tehdit ediyor. Aziz Yıldırım, 'Ordu'yu düşüreceğim, Nedim Türkmen dik durmaya devam etsin bakalım. Onu Bursaspor ve Galatasaray kurtaramayacak' diyormuş"
    Konu MASALİ42 tarafından (7.04.2013 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

Senior Member mustafa6157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

rezillik... aynı şeyleri real maçının hakemine niye yapamadı. burakın pozisyonunda ve elle oynanan diğer pozisyonda niye topu yere vurup yakınlarındaki ilk bayana saldıramadılar...bu kaba zihniyet benim gözümde bitmiştir...topu birbirine benzetilen sabrisi şaşı terimi futbolu çirkinleştirmişlerdir...TS taraftarıyım bu noktadan sonra şiddet kazanmalı, sahtekarlık, şike yoksa anadoludan takımların tümü ezilmeye mahkumdur...

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu