turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member kaymakamhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Standart flexmenu 1.94 sorunu

sevgılı ustalar flaxmenude bolumlere tıkladıgım zaman bır kac almanca yazı cıkıyor bişeyler yazılıyor diyor ve sonradan kayboluyor ama ne oldugunu anlayamıyorum almanca bilemedigimden acaba bunun turkce yanilisanslarda turkce secenegı oldugunu bılıyorum ama bulamadım futbol ve dıger scrıptlerın calısması ıcın neler yapmamız gerekıyor bu konuda aydınlatıcı fıkırlerınızı beklıyorum saygılar çalısmalarınızda başarılar dilerim..

NOT: sadece at yazı sorunsun çalısıyor . digerlerini çalısdıramadım acaba sorun dosyalardanmı ..(scrıpt)
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Standart Cevap: flexmenu 1.94 sorunu

Usta önce baslikda yazdigin gibi Flexmenü sorunu. TDW Image bölümüne yanlis acmissin konuyu. Dogru bälüme kaydiriyorum. Saniyorum sizin shellexec.conf /var/scriptde olan scriptlerle uyumlu degil. Problem ondan kaynaklaniyor saniyorum. Her eklentinin özel Scripti olmasi gerek. En iyis bakin hangi Scriptlerinize /var/script icine bakin, ve ona göre shellexec.conf Dosyanizi kontrol edin.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta önce baslikda yazdigin gibi Flexmenü sorunu. TDW Image bölümüne yanlis acmissin konuyu. Dogru bälüme kaydiriyorum. Saniyorum sizin shellexec.conf /var/scriptde olan scriptlerle uyumlu degil. Problem ondan kaynaklaniyor saniyorum. Her eklentinin özel Scripti olmasi gerek. En iyis bakin hangi Scriptlerinize /var/script icine bakin, ve ona göre shellexec.conf Dosyanizi kontrol edin.
    öncelikle konuyu taşıdıgınız için teşekkürler ben tdw imajda bu sorun oldugu için buraya yazmısdım şimdi sevgili dostum ben eklentileri adonsdan indirdim sadece Drtici kendim kurdum akşam eve gittigimde kontrol edecegim gene icab ederse flex menuyü yeniden yükleyecegim ama bu shellexec.conf dosyası imajı attıgımda vardı flax menüyü indirdigimda yani nasıl ayrıca scriptleri yüklememizmi gerekiyor flexmenüyü indirdigimizde flex menüdeki yazıların oldugu bölümdeki scriptlerle ve shellexec.conf dosyası beraber inmiyormu bu tdw imajda tam anlayamadım...
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Usta TDW Imagede Flexmenü zaten yüklü, özel indirmenize gerek yokki. Imagde yüklü ve beraber verilen Flexmenü sorunsuz calisiyor. Yazdiklarinizi dogru anladiysam siz Flexmenüyü indirdiginizi yaziyorsunz. Belki ozaman sorun olusmus olabilir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    12 Toplam

yok indirmedim ben yanlış anlattım özür dilerim ama imajı yukledigimdeki flax menüden bahsediyorum
    alt yazı indirme haric digerlerine tkladıgımda almanca bır yazı cıkıyor fontu biraz buyuk ve bişeulerin yazıldıgını ima ediyor ama sonucda calısdıramıyorum
    cıkmıyor bir kac bölüm her neyse önemli degil ben flex menü yü saka imajdakinide yani geminide ki flex menüyüde dosya olarak attıkm ama ondada calısmadı futbol tıkladıgımda bırsey cıkmıyor ama geminide kı ımaj kurdugumda hepsı cıkıyor
    acaba eksık dosyamı var onu soruyorum
    shellexec.conf dosyası ve asd.sh dosyasından başka atmamız gereken dosyamı var onu ogrenmek ıstıyorum neden futbol ve dıger yazıların oldugu bolumler calısmıyor
    AlıntıAlıntı