turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Cool Toshiba'dan 4K ekranlı laptop !

Toshiba'nın yeni canavarı geliyor

PC devinin CES 2014'te tanıttığı bu Windows 8.1'li dizüstü canavarı, satışa sunuluyor!

Ercan Uğurlu

Geçtiğimiz CES 2014 fuarında Toshiba iki adet Windows 8.1'li dizüstü bilgisayarını gözler önüne sermişti. 3840x2160 ekran çözünürlüğüne sahip olan Toshiba'nın bu iki yeni dizüstü canavarından biri önümüzdeki hafta satışa sunulacak.

Toshiba'nın bugün yayınladığı basın açıklamasına göre Satellite P55t adını verdiği 15.6 inçlik yeni notebook'u, 22 Nisan'da Amerika'da satışa çıkacak. Ultra HD TruBrite ekranıyla 282 ppi piksel yoğunluğunda olan notebook, Windows 8.1 işletim sistemini kullanıyor. Intel'in dördüncü nesil Core i7 işlemcisi ve 2 GB kapasiteli AMD Radeon R9 M265X GPU ile performans konusunda büyük oynayan Satellite P55t, 16 GB kapasitesinde RAM sahibi.

Ayrıca 1 TB sabit diskle de gelen dizüstü, 4 adet USB 3.0 ve Blu-Ray sürücünün de sahibi. Bu güçlü bilgisayarın fiyatı ise 1.499 dolar olarak biçilmiş. Ancak ülkemize ne kadara gelir, şu an için bu sırrını korumakta.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart Cevap: Toshiba'dan 4K ekranlı laptop !

1991 de Toshiba Laptop almistim bataryasi beni bir Kac defa yari yolda birakinca iade edip sabit pc almistim ogün bugün elime Toshiba almamistim bayagi bir yol almis olmalilar.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı