turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member Hakan Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Gigablue HDquad Plus Ftp yardımı Cihaza bağlanamama

Arkadaşlar iDreamX kullanıyorum kanal düzenleme ve buna benzer şeyleri kullanmak için cihazımı güncelledikten sonra programa ve cihazıma bir türlü bğlantı kuramıyorum kullanıcı ve şifre hatası alıyorum vede ip ve port hatası alıyorum cihazdan ip sine baktığım da değişme yok eğer şifre ve kullanıcı değiştirmedim eğer güncelledikten sonra kendiliğinden değiştiyse bunu ben nasıl değiştirebilirim normalde kullanıcı root şifrede dreambox olması gerek.yardım edebilirmisiniz bana üstadlarım.
    (işletim sistemim mac osx)

Arkadaşlar sorunum cihaza hiçbir şekilde telnet yada ftp yoluylan bağlanamıyorum bu yüzden kanal setingleri düzenliyemiyorum yada herhangi birşey yapamıyorum.
    Chazdan ağ kısmını geldiğimde AFP etkin değil,FTP etkin değil,INADYN etkin değil,MINIDLNA etkin değil,NFS etkin,OPENVPN etkin değil,SABNZBD etkin,SAMBA etkin,TELNET etkin değil,USHARE etkin değil,REMOTE TURNER SERVER etkin değil.Etkin olmayanları etkinleştirmeye çalıştırdığımda hiçbir şey olmuyor çalışmıyorlar.

Ağ bağlantı kurulumu network browser a tıkladığımda pc yi buluyor kendi ıpsini buluyor buna bastığım zaman root ve harddisk üzerinde x işareti var neden olabilir.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Junior Member nikonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Gigablue HDquad Plus Ftp yardımı Cihaza bağlanamama

bu yazdıklarının aynısı uzun zamandır bende de var ve uzun zamandır çözüm bulamadım.burada da bu konuya kimse cevap vermedi
    AlıntıAlıntı

Member hasan esen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

arkadasım aynı konu bende de oldu en son çıkan open atv imaj yukle düzalır kolay gelsin iyi seyirler
    AlıntıAlıntı

Junior Member sekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Idreamx webinterface bullamiyor. Cihaza webinterface yükle.
    AlıntıAlıntı

Senior Member docea37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.042 Toplam

Belli bir güncellemeden sonra cihazlar sapıtıyor. sıfırdan images kurun.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] 2015-01-02
    Konu docea37 tarafından (8.02.2015 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı