** Satış fiyatlandırma şimdi sınırlı bir süre için% 40 kapalı kadar! **
App Mağazası 2014 ve 2014 WWDC Apple Tasarım Ödülü kazanan Best!

Leo Fortune size altın çaldı kurnaz ve gizemli hırsız avlamak bir platform macera oyunu. Güzel el yapımı seviyeleri bu epik macera yaşama Leo hikayesi getirmek.

5 Apple'N'Apps dışında 5 - "Neredeyse kusursuz ... platformda en iyi oyun denebilir"

5 5 yıldızlı dışarı "Her seviye Her sahne sadece muhteşem görünüyor ... titizlikle ayrıntılı" - TouchArcade

5 üzerinden 5 yıldızlı Mac Kültü "Ben bir süredir gördüğüm en güzel iOS oyunlarından biri ... Bu size pick up anlık gülümseme yapacak"

"Ben sadece tüm altın çalındı ​​bulmak için eve döndü! Bazı sinsi amaçla, hırsız ormanda ekmek kırıntıları gibi benim altın parçaları düştü. Bir tuzak bu turşu rağmen, ben iz takip etmekten başka seçenek sol duyuyorum. Ne olursa olsun benim servet kurtarmak gerekir, ileride yatıyor. "-Leopold

Yosunlu ormanlar ve kurak çöllerinden yemyeşil ortamlar aracılığıyla VOYAGE şehirler ve karlı dağlar korsan.

Kısır tuzakları SURVIVE ve hain macera 24 seviyeleri ile fizik tabanlı bulmacaları çözmek.

Altın iz TAKİP ve Leo çalıntı servet arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak.

Bitiş Leo Fortune Sert çekirdekli Modu kilidini açmak için: özel bir ödül kilidini ölmeden tüm oyun yenmek için deneyin! Mümkün olan en hızlı sürede mümkün olduğunca çok sayıda seviyeleri yenmek için Game Center arkadaşlarınızla yarışın.

Leo Fortune iCloud oyunu kaydeder ve iPhone, iPad ve iPod Touch için yapılan Oyun Kontrolörleri destekler. Oyun Kontrol desteği iOS 7 veya daha yenisini gerektirir ve iPhone 5 ile uyumlu, iPhone 5S, iPhone 5c, iPad 2 veya üstü, ve iPod touch (5. nesil). *

Önceki seviyeye 7 başlamadan bir internet bağlantısı Leo'nun Fortune için uygulama verilerinin indirilmesini tamamlamak için gerekli olacaktır.

Kategori: Oyunlar
Güncelleme: 17 Ekim 2014
Sürüm: 1.0.6
Boyutu: 77.4 MB
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, Geleneksel Çince

Uyumluluk: iOS 7.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 ve iPhone 6 için optimize edilmiştir.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]