turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
18 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member Hakan Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Dreambox Hd 800 den Vu + Duo 2 ye geçmeye değermi..

Sevgili arkadaşlar, Orjinal dreambox hd 800 kullanmaktayım. Çoğu kişide olduğu gibi bendede biraz daha iyisi olsun, görüntü kalitesi daha iyi olsun falan derken cihazı değiştirmeyi düşünmeye başladım. Şuanki cihaz profesyonel anlamda kullandığım ilk cihaz. Dış görünüşü ve özellik olarak Vu + Duo 2 cihaza hayranım. Fiyatıda tabiki tuzlu. Sizce bu cihaza geçmeye değermi. Aynı konuyu Dreambox bölümünede açacağımki her iki tarafında görüşlerinide alayım bu sayede..

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.480 Toplam

Standart Cevap: Vu + Duo 2 ye geçmeye değermi..

Duo2'nin fiyatı şu sıra önemli ölçüde düştü sanırım.

Ancak benim tavsiyem, üst seviye bir cihaz alınacaksa, flash player destekli bir cihaz alınmasıdır.

Çünkü üst seviye enigma2'li bir cihaz alıpta, internet üzerinden çalışan medya özelliklerini kağnı gibi kullanmak istemem.

Enigma2 işletimli cihazlar içersinde, flash player destekli uydu cihazı, Dreambox 7080HD ve Dreambox 820HD modelleridir.

Saygılar, sevgiler.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Junior Member silistreli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Cevap: Dreambox Hd 800 den Vu + Duo 2 ye geçmeye değermi..

Alıntı Hakan Emre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sevgili arkadaşlar, Orjinal dreambox hd 800 kullanmaktayım. Çoğu kişide olduğu gibi bendede biraz daha iyisi olsun, görüntü kalitesi daha iyi olsun falan derken cihazı değiştirmeyi düşünmeye başladım. Şuanki cihaz profesyonel anlamda kullandığım ilk cihaz. Dış görünüşü ve özellik olarak Vu + Duo 2 cihaza hayranım. Fiyatıda tabiki tuzlu. Sizce bu cihaza geçmeye değermi. Aynı konuyu Dreambox bölümünede açacağımki her iki tarafında görüşlerinide alayım bu sayede..
    Bence aynı cihazınız ile devam edin. Modül yuvası desteğinden başka çokça bir farkı olmayacaktır.

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Bu iki cihazın fiyatları sanırım yaygınlaşmadığından dolayı çok yüksek..

Görüntü kalitesi pek farketmezmi demek istiyorsunuz..
    Konu serkanguzel tarafından (28.04.2015 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya yazılan mesajlar birleştirildi.

0 Bu Konu icin
    4.480 Toplam

Alıntı Hakan Emre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu iki cihazın fiyatları sanırım yaygınlaşmadığından dolayı çok yüksek..

Görüntü kalitesi pek farketmezmi demek istiyorsunuz..
    Görüntü kalitesi yine aynı olacaktır.

Kısaca; Duo2'yi biraz daha hızlı olarak kullanmanın dışında, başka bir getirisi olmayacaktır.

Üstelik dreambox haricindeki enigma2'li cihazlarda, BIOS ekranına girmek mümkün değildir.
    Doğru bilginin adresi...

Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Görüntü kalitesi yine aynı olacaktır.

Kısaca; Duo2'yi biraz daha hızlı olarak kullanmanın dışında, başka bir getirisi olmayacaktır.

Üstelik dreambox haricindeki enigma2'li cihazlarda, BIOS ekranına girmek mümkün değildir.
    Ben biraz daha bekliyeceğim galiba. Ancak fiyat çok uygun bulursam alırım artık. Görüntü değişmeyecekse hız benim için önemli değil.

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Arkadaşlar markaların dışına çıkmış oluyorum ama TechniSat TechniCorder ISIO STC ve TechniSat DIGIT ISIO S2 cihazlarının görüntü kalitesi hakkında bilgisi olan varmı ? FTA cihaz bunlar. Görüntü kalitesi için bile enigma 2 den vazgeçebilirim..

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Fikir vermesi amacıyla koydum. Aradığım kalite bundan daha iyi olmalı..
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz

0 Bu Konu icin
    4.480 Toplam

Arkadaşlar markaların dışına çıkmış oluyorum ama TechniSat TechniCorder ISIO STC ve TechniSat DIGIT ISIO S2 cihazlarının görüntü kalitesi hakkında bilgisi olan varmı ? FTA cihaz bunlar. Görüntü kalitesi için bile enigma 2 den vazgeçebilirim..
    TechniSat Digit ISIO 'yu şahsen test ettim.

STi 7105 no'lu işlemci vardır. Bu işlemci 32 + 32 _ 64 bit band genişliğini kullanır. 7105 no'lu işlemci, STi markasının amiral gemisi ürünüdür aynı zamanda...

Ancak, STi 7105 işlemcili TechniSat cihazın HD yayınlardaki performansı, Broadcom 7400, 7405, 7413 v.s. v.s. işlemcili cihazlardan biraz daha soft'tur. Yani geridedir. Bizzat test edilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    TechniSat Digit ISIO 'yu şahsen test ettim.

STi 7105 no'lu işlemci vardır. Bu işlemci 32 + 32 _ 64 bit band genişliğini kullanır. 7105 no'lu işlemci, STi markasının amiral gemisi ürünüdür aynı zamanda...

Ancak, STi 7105 işlemcili TechniSat cihazın HD yayınlardaki performansı, Broadcom 7400, 7405, 7413 v.s. v.s. işlemcili cihazlardan biraz daha soft'tur. Yani geridedir. Bizzat test edilmiştir.
    Sizin test ettiğiniz isio 2 modelimiydi acaba. Bu sanırım yeni modelmiş. İşlemcisi nedir acaba. Hd yayınlar daha mı kötü yani dreambox yada vu ya göre..

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu