turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    173 Toplam

Standart vu+solo4k uzerinden usb ile skystar usb hd

vu+solo4k üzerindeki usb girişinden skystar usb tüneri bağlayarak trt4k kanalı açtım yani 3 çü tünerde trt 4k kanalı seyrediliyor tv kartında bu güne kadar bunu yazan olmadı bunun gelişmesi dahada olacak ve flim olarakta yapılıp verilecek bazı arkadaşlar bunu soruyordu cevabı budur

2. Teşekkür edenler:

santamaria (29.10.2016) , RATUS42 (29.10.2016)

1 Bu Konu icin
    173 Toplam

Standart Cevap: vu+solo4k uzerinden usb ile skystar usb hd

verilecek video budur 4k kanalı normal vu+da takılan tüner ile seyretmeniz imkansızdır anlamadığımız bu 4k kanallarının tv usb kartları ile neden test edilip bu güne kadar verilmediğidir verdiğim görüntüyü seyredin düne kadar resimlerini verdiğimiz ve verdiğiniz vu+solo4k usb den skystar usb hd tv kartının çalıştırmasıdır bunun anlamı şudur vu+solo4k daki, tünerlerin değilde sadece uydu cihazının içindeki işlemcinin öneminin olduğunu şuan görüyoruz bir şey daha yazacam skystar hd usb yi normal windovsta dahil çok uğraşıyorsunuz belki çalıştıramadınız dahil eski bir tv kartının neler yaptığınıda görün

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu NEXX45 tarafından (29.10.2016 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

4. Teşekkür edenler:

santamaria (29.10.2016)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Peki everest le de bunu basarmakine mümkün mü maliyeti daha düşük olduğu için sordum 2. Sorum da 4 : 2 : 2 yayınları da izleyebiliyor musun son olarak diğer 4k olmayan işlemcisi iyi olan solo se gibi cihazlarda deneme şansınız oldu mu
    Konu 67sefa tarafından (29.10.2016 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.

2 Bu Konu icin
    173 Toplam

selam cevap vereyim usb tv kartları ile yapmam mümkündür para olarak hiç bir şey diyemem hangi tv kartını alır ve denersiniz bu size kalmıştır bu birincisi ikincisi 4.2.2 yayın için maalesef usb tv kartı ile test veyahut hiç bir çalışma çalıştırma yapılmadı esas amaç acm vcm ve multistream blint skan içindi olmadı bunlarda sadece 4k kanal seyredilmiştir profosyonel bir kart değildir skystar usb hd desteklemediğinden dolayı 3 cüsü söylediğiniz uydu cihazı elimde yoktur böyle bir denemek test etmek mümkün yoktur sonucu yazayım şuan için vu+solo4k uydu cihazında harici bir tv kartı üzeri 4k kanalın görüntüsünü normal olarak izlemek mümkündür eski bir tv kartı olsada işin başka yönü bu bilgiyi test edenlerin vermemiş omasıdır geri kalan bütün hepsinden önemlidir kendi üzerindeki vu+solo4k ya tüner taksanız siz yine 4k yayını seyredemeyeceksiniz vu+solo4k da en önemli işlemci çıkıyor ortaya tüner işlemcilerin hiç bir şey olmadığıda çıkıyor ortaya işin aslıda budur

7. Teşekkür edenler:

67sefa (30.10.2016) , santamaria (30.10.2016)

0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

bwnim için en önemlisi 4 : 2 : 2 yayınlar ustam en çok onu m erak ediyordum esasında

2 Bu Konu icin
    173 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bwnim için en önemlisi 4 : 2 : 2 yayınlar ustam en çok onu m erak ediyordum esasında
    bu benim yaptığım bu 4.2.2 yayındanda daha önemlidir normal vu+ tüner taksanız bu 4k yayınını seyretmeniz mümkün değildir 3 cü tüner olarak esas olay acm vcm multistream blint skan olayıdır ve 4k yayını seyretmemiz çok çok daha iyi oldu 3 cü tünerde 3 tünerdende 4k yayını seyretmek mümkün oldu enigma 2 içinde benim diyen ve enigma 2 ile uğraşan yüzlerce kişiden kalkıp birinden dahil 4k kanalın çalıştığınıda söylememesi düşündürücüdür yani satış amaçlıdır benim böyle bir sorunumda yoktur bu flimi blokholün sitesindede paylaştım ne kadar bilgi vermediniz deselerde bir kısım o sayfayıda atacam çoğunuz üyesiniz zaten sadece verilen fotoğraflardır şahsın site sayfasına bir bakın ne kadar bilgiyi saklamışlar

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Konu NEXX45 tarafından (30.10.2016 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.

10. Teşekkür edenler:

67sefa (30.10.2016) , santamaria (30.10.2016)

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

4K yayınları destekleyen USB TV kartlarıyla HD cihazlarda da bu yayınları seyredebilir miyiz? Bu noktayı tam anlıyamadım.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

sami arkadaşım işlemcisi 4k veyahut 2160 60 fps yi destekleyen tv tüneri olmayan larda dahil enigma 2 olan uydu cihazlarında dahil olur

0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

şahsen herkesin tercihi farklı iz 3. tunerde hd izleme dersiniz kaldıki bu+ ultimo solo se de işlemci yetersiz olduğundan açmayacak solo4k da zaten 4k izliyorum 3. tuner olsa da çok önemi yok tabii bu benim için böyle ama kör tarama ve özellikle feed yayınları uydu alıcısından izleme babında 4 : 2 : 2 feedleri izleme açısından güzel bir seçenek olurdu ama bunu sizinle test etme şansımız olamayacak malum uydu ve o anlık feed bulamama nedenli... benim önceliğim 4 : 2 : 2 esasen...

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    şahsen herkesin tercihi farklı iz 3. tunerde hd izleme dersiniz kaldıki bu+ ultimo solo se de işlemci yetersiz olduğundan açmayacak solo4k da zaten 4k izliyorum 3. tuner olsa da çok önemi yok tabii bu benim için böyle ama kör tarama ve özellikle feed yayınları uydu alıcısından izleme babında 4 : 2 : 2 feedleri izleme açısından güzel bir seçenek olurdu ama bunu sizinle test etme şansımız olamayacak malum uydu ve o anlık feed bulamama nedenli... benim önceliğim 4 : 2 : 2 esasen...
    arkadaşım ben sizden önce bu testleri yaparım feet 4.2.2 frekans sorun değil skaypiye bir kaç saat önce yazdığım yazıyı alta veriyorum okuyun herşey elimizde sorun yok benim kimseye soru sorduğumu gördünmü veyahut duydunmu kendim bütünü ile yapar geçerim arkadaşlarım zaten benim bildiklerime yakın kişilerdir o biss teamdan atığınız santamarina dahil sizlerden çok çok üst bilgiye sahiptir fakat maalesef biss teamdan attınız verdiğimiz bilgiler size yüzde 10 değildir bir adet dosya atsam oan odosyayı silersiniz önemlidir

[20: 13:12] ercan uz: soloda tv kartı üzeri bakmadım
    [20: 13:21] ercan uz: eyer olursa belki diyorum
    [20: 17:46] ercan uz: hiç belli olmaz ne olacağı
    [20: 17:52] ercan uz: çalışırsa şaşrmam
    frekans lazım
    var motor fakat kayıtlı değil şuan 10 doğu
    gece ver bana 0000 da
    [20: 30:51] ercan uz: sen frekans ver
    [20: 30:57] ercan uz: sinyalini bulurum
    Konu NEXX45 tarafından (30.10.2016 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu