Final Fantasy XV için ilk iki DLC paketi artık Xbox One için kullanılabilir durumda. İki DLC’den ilki ücretsuz olarak oyunculara sunuluyor. DLC’lerin ayrıntıları şu şekilde;
Tatil Paketi (Ücretsiz Sürüm)

• Savaşçının Fanfare: Eğitim dışında bir A + ‘yu Kazanmak için ek AP sağlayan sevinç şarkısı içeren notalı müzik parçası.
  • Nixperience Band: Tecrübe puanlarının toplanmasını durdurarak partinin ilave bir meydan okuma düzeyine yükselmesini engelleyen bir cihaz.
  • Karnaval Pasaport: sınırlı bir süre için eğlence dolu bir karnaval taşıyıcısı için bilet
  • Choco Mog Tee (2017 mevcut Ocak ayı sonlarında) – herkesin en sevdiği kabarık ve tüylü arkadaş içeren bir özel tişört. Renkli, rahat ve her karnaval için uygundur.

Holiday Pack + (Premium Sürüm – Sezon geçişi Özel)

• Direniş Yüzük: Bütün partiyi büyülü dost ateşine karşı dayanıklı kılmak için koruyucu bir mücevher parçası.
  • Teknik Turbo: Noctis için teknoloji çubuğu yenileme hızını hızlandıran, ancak Armiger çubuğunu donduran bir cihaz.
  • Armiger Hızlandırıcı: Noctis için Armiger barın doldurma hızını hızlandıran, ancak teknoloji çubuğunu donduran bir cihaz.
  • Blitzer Fanfare: Eğitim dışında A + ‘ya zaman kazandırmak için ilave AP sağlayan şirin bir şarkı.
  • Taktikçinin Fanfare: Eğitim dışında Finesse’de bir A + kazanmak için ilave AP sağlayan şirin bir şarkı.
  • Refah Anahtarı: Düşen düşmanların değerli eşyaları bırakma oranını arttıran şanslı bir cazibe.
  • Dayanıklılık Rozeti: Noctis’in koşma ve dayanma gücü harcamadan asılması için olanak sağlayan bir cihaz.
  • Karnaval Pasaport: sınırlı bir süre için eğlence dolu bir karnaval taşıyıcısı için bilet
  • Şenlikli Ensemble (2017 mevcut Ocak ayı sonlarında) : şenliklerin tadını çıkarmak için son derece uygun fantezi ve eğlenceli bir kıyafet.
  • Tatil Paketi + Özel Fotoğraf Çerçeveleri (mevcut Ocak 2017) : Sosyal medya üzerinden paylaşırken oyuncu Prompto fotoğrafları ekleyebilirsiniz Ek temalar.