turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: DonMa

Junior Member mtulgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart DonMa

arkadasLar Gemini 2.0.9 war Cok donma oLuor dun bi kurtLar wadisini izLeyeLim dedik abartisiz 25-30 kere dondu yukari cikip tekrar showa dondugumde duzeLior..Net hizi 4096 serverimi kuLLanan baska kisiLerde donma yok fakat onLar TDW kuLLanior..Gemini 2.0.8 e aL dediLer fakat gemini 2.0.8 yukLu gorunuor ama 2.0.9 oLdugu yerde baska ccamLar war 2.0.8 yok indiremiorumda aynisi war die hata verior..sizce TWD image yukLesem duzeLirmi ? Yada ne yapmam gerek?
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Standart Cevap: DonMa

Alıntı mtulgar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadasLar Gemini 2.0.9 war Cok donma oLuor dun bi kurtLar wadisini izLeyeLim dedik abartisiz 25-30 kere dondu yukari cikip tekrar showa dondugumde duzeLior..Net hizi 4096 serverimi kuLLanan baska kisiLerde donma yok fakat onLar TDW kuLLanior..Gemini 2.0.8 e aL dediLer fakat gemini 2.0.8 yukLu gorunuor ama 2.0.9 oLdugu yerde baska ccamLar war 2.0.8 yok indiremiorumda aynisi war die hata verior..sizce TWD image yukLesem duzeLirmi ? Yada ne yapmam gerek?
    Usta diger Konfiguration, Ayarlarini görmeden birsey demesi biraz zor. Bizim kendi Image'imiz diye demiyorum ama Emular, Camler bizim Imagede daha temiz yürüyor.
    AlıntıAlıntı

Junior Member mtulgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: DonMa

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta diger Konfiguration, Ayarlarini görmeden birsey demesi biraz zor. Bizim kendi Image'imiz diye demiyorum ama Emular, Camler bizim Imagede daha temiz yürüyor.

Bende Sizin image yi met ettikLeri icin biLgi ariordum & tam kaynagini buLdum..TDW yukLucem insaLLah sorun cozuLur..
    AlıntıAlıntı