turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Türkiye, Belarus'u tek golle geçti

Türkiye Ümit Milli Takımı, 2009 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri play-off ilk maçında bugün Belarus ile karşılaşacak.
    Ümit Milli Futbol Takımı, 2009 Avrupa Şampiyonası elemeleri play-off ilk maçında bugün Antalya'da Belarus ile karşılaşacak. Mardan Stadı'nda saat 19.30'da başlayacak karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Peter Sippel yönetecek. Sippel'in yardımcılıklarını Kai Voss ve Josef Maier yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Deniz Aytekin.

TRT-1'den naklen yayınlanacak karşılaşmayı sporseverler ücretsiz izleyebilecek.

Bu karşılaşmanın rövanşı 14 Ekim Salı günü Belarus'un Borisov kentindeki Gorodskov Stadı'nda TSİ 19.00'da oynanacak.

Ümit Milli Futbol Takımı'nın sahaya Onur Recep Kıvrak (Volkan Babacan), Serkan Kurtuluş, Orhan Şam, Eren Güngör, Ferhat Öztorun (Alparslan Erdem), Barış Memiş, Mehmet Güven (Abdullah Durak), Özer Hurmacı, Aydın Karabulut, Sercan Yıldırım ve Mustafa Pektemek onbiri ile çıkması bekleniyor.
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Cevap: Türkiye, Belarus'u tek golle geçti

Türkiye, Belarus'u tek golle geçAvrupa Ümitler Futbol Şampiyonası'nın play-off mücadelesinde, Türkiye Belarus'u 1-0 yendi.
    17.Karşılaşmanın ikinci yarısında çok sayıda gol pozisyonu yakalayan milli takım, bu pozisyonları gole çevirmeyi başaramadılar.

47. dakikada Kryvets'in ara pasında, ceza sahası içinde topla buluşan Kamarovski'nin şutunda top, kaleci Onur'da kaldı.

59. dakikada Alparslan'ın ceza alanı içinden vurduğu meşin yuvarlağı, kaleci Chasnovsky yumrukladı, Özer'in dönen topa yaptığı vuruşta, meşin yuvarlak auta çıktı.

62. dakikada Özer'in sol kanattan yaptığı köşe vuruşundan gelen topa, Eren kafayı vurdu, top üst direğe çarparak dışarı çıktı.

74. dakikada Alparslan'ın sert şutunda top, direğin yanından dışarı çıktı.

Bundan sonraki dakikalarda da üstün bir oyun sergileyen ve gollük pozisyonlar yakalayan Ümit Milli Takımı bu pozisyonlardan yararlanamayınca, karşılaşma Türkiye'nin 1-0 galibiyetiyle sona erdi.

Stat: Mardan

Hakemler: Peter Sippel xxx, Kai Voss xxx, Josef Maier xxx (Almanya)

Türkiye: Onur xxx, Aykut xx (Dk. 45 Serkan xx), Ferhat xxx, Orhan xxx, Eren xxx, Mehmet xx, Sercan xxx, Abdullah xxx, Mustafa xxx, Özer xxx (Dk. 72 Mahmut xx), Aydın xx (Dk. 53 Alparslan xxx)

Belarus: Chasnovsky xx, Shitau xx, Martvnovich xx, Asipovich xx, Bardachou xxx, Kisliak xx, Valadzko x, Kryvets x (Dk. 85 Kuchuk x), Putsila xx (Dk. 82 Hihevich x), Kovel xx, Kamarovski xx(Dk. 76 Chuklei x)

Gol: Dk. 10 Sercan (Türkiye)

Sarı Kartlar: Dk. 35 Kovel, Dk. 90 Kisliak (Belarus), Dk. 52 Özer (Türkiye)

ti
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı