turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member nalbant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Dreambox 500 de donma sorunu

Arkadaşlar ben forma yeni üye oldum. Kusurlarım olursa öncelikle yöneticilerden özür dilerim.

Arkadaşlar ben daha yeni Dreambox kullanıcısıyım. Aynı frekanstan yayın yapan 3 kanal dan 2 sinde hiçbir sorun yok 1 ise devamlı olarak donma problemi yaşıyor. Kanal donduktan sonra uzun bir zaman sonra tekrar geliyor, bu arada diğer yayınlara bakıyorum hiç bir problem yok onlarda acaba neden yapar, yayın netten açılıyor server bağlantısıyla.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

Senior Member savaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    89 Toplam

Standart Cevap: Dreambox 500 de donma sorunu

Alıntı nalbant Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar ben forma yeni üye oldum. Kusurlarım olursa öncelikle yöneticilerden özür dilerim.

Arkadaşlar ben daha yeni Dreambox kullanıcısıyım. Aynı frekanstan yayın yapan 3 kanal dan 2 sinde hiçbir sorun yok 1 ise devamlı olarak donma problemi yaşıyor. Kanal donduktan sonra uzun bir zaman sonra tekrar geliyor, bu arada diğer yayınlara bakıyorum hiç bir problem yok onlarda acaba neden yapar, yayın netten açılıyor server bağlantısıyla.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.
    hangi kanalda veya hangi kanallarda donma yapıyor acıkca yazarsanız yardımcı oluruz normal yayınmı donuyor yoksa server kullla<nıyorsunuzda serverdeki yayınlarmı donuyor?
    SAKARYA/FIRAT OSMAN SINAVDAN İSİMSİZ KAHRAMANLAR İÇİN 71 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU HER ÇARŞAMBA TRT1 DE
    AlıntıAlıntı

Junior Member PIONEER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı savaş Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hangi kanalda veya hangi kanallarda donma yapıyor acıkca yazarsanız yardımcı oluruz normal yayınmı donuyor yoksa server kullla<nıyorsunuzda serverdeki yayınlarmı donuyor?
    arkadaşlar donma bendede oluyor.cihazım dm 500s klon.cccam,mgcamd server kullanıyorum.serverla açtığı şifreli kanallarda yapıyor.donma olunca kanal çok geç açılıyor.tam verimli izleyemiyorum kanalları,çok sık yapıyor.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı PIONEER Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar donma bendede oluyor.cihazım dm 500s klon.cccam,mgcamd server kullanıyorum.serverla açtığı şifreli kanallarda yapıyor.donma olunca kanal çok geç açılıyor.tam verimli izleyemiyorum kanalları,çok sık yapıyor.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar...
    donma ve gec acması sızınle alakalı degıl aldıgnız serverla alakalı.hıızlı acmasına katkıda bulunmak ıcın cccam prıo dosyası kullanabılırsınız ama buda server kötu oldu mu ıse yaramayabılır
    AlıntıAlıntı