turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Banned mendoza27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart dreambox 500 ve usb

slm dostlar dreambox 500 lerde usb kullanmak için çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım hep kısadan 500 de usb olmaz denmiş hemen hemen bütün forumlarda ama benim merak ettiğim pc lerde usb den com çıkışı elde edildiğine göre çeşitli aparatlarla neden com çıkışından usb olarak kullanılmasın diye araştırdım ama tatmin edici bir cevap bulamadım bence bu aparatlar usb yi coma çeviriyorsa comuda usbye çeviren olabilir yada yapılabilir yada dreamin içinde yapılabilecek bazı değişikliklerle bu mümkün olabilir bir hayal edin eğer böyle bir şey olursa pcde kullanılan skystar da nasıl hd yayınları izleyebiliyorsak tabiki codec yardımı ile burdada olabilir tabi bu yapılabilecek olan en küçük olay daha neler olur. lütfen bu tür forumlarda hemen hemen hepimiz amatörce uğraşıyoruz ama bu işi n ustalarına lafım yok zaten benim dileğim bu işin ustaları bu konuyla ilgenirse hepimiz için çok faydalı olur hemde cihazımızı değiştirmeden üst model gibi kullanabiliriz bu konuda hepimiz bir araştırma yapıp burada paylaşırsak bence bir nebzede olsun yol alırız kanaatindeyim şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
    Konu mendoza27 tarafından (28.11.2008 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı