Avustralyalı Kogan tarafından piyasya sürülecek olan Agora isimli Android işletim sistemli cep telefonu, ne zaman satışa çıkacak?

Avustralyalı üretici Kogan tarafından yeni yılın ikinci ayı gibi piyasaya sürülmesi hedeflenen cep telefonu, Agora ismini taşıyor. Kogan Agora, Google'ın Android işletim sistemini kullanıyor ve tam bir Q klavyeye sahip durumda. Bu klavye doğrudan ürünün üzerinde, önceki Android G1 gibi kayan bir klavye düşünmeyin. 320x240 piksellik bir ekrana sahip olan Agora, Bluetooth 2.0 EDR desteği, radyo ve microSD bellek yuvası sunuyor. Agora Pro isimli modelde ise GPS, kablosuz ağ desteği ve 2 megapiksellik bir kamera olacak.

Fiyatı Ne Kadar?

Android işletim sistemli ikinci telefon olacak Kogan Agora, herhangi bir SIM kilidi olmadan sözleşmesiz olarak satılacak ve fiyat olarak da 225 dolar seviyesinde bir ücret karşılığında kendsine sahip olunabilecek. Agora Pro ise 295 dolarlık bi fiyat seviyesine sahip olacak. Ürünün dünya çapında, 29 Ocak 2009'dan itibaren satışa sunulması bekleniyor.