turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Standart Arda Trafik kazasi gecirdi

Arda yine korkuttu

Emre Belözoğlu’nun nikahından sonra evinin yolunu tutan G.Saray’ın genç yıldızı, Maslak’ta su birikintisine girip direksiyon hakimiyetini kaybetti. Porsche marka arabasında büyük hasar oluşan Arda, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

ŞANSSIZLIKLAR [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]’ın genç yıldızı Arda Turan’ın yakasını bırakmıyor. Bundan 2.5 ay önce oynanan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] Büyükşehir Belediyespor maçında sahada yığılıp kalan milli futbolcu, dün gece trafik kazası geçirdi. A Milli Takım’dan arkadaşı F.Bahçeli Emre Belözoğlu’nun düğününden ken yakın bir arkadaşıyla birlikte evinin yolunu tutan Arda, Maslak’taki yolda su birikintisine girip direksiyon hakimiyetini kaybetti. Porsche marka arabasıyla bariyerlere çarpan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]’ın genç yıldızı, yanındaki arkadaşıyla birlikte kazayı ucuz atlattı. Arabada büyük hasar oluşurken, Arda ve arkadaşının yüzünde cam kırıkları nedeniyle yaralanmalar oldu.

Sevenleri akın etti

Yüzünde kesikler oluşan Arda, dün bütün günü evinde dinlenerek geçirirken doktorlar genç yıldızın fiziksel olarak dinlenmesi gerektiği yolunda tavsiyelerde bulundular. Ailesiyle birlikte evinde dinlenen Arda, kaza haberini duyan sevenlerinin akınına uğradı. Takım arkadaşları Arda’yı yalnız bırakmazken, genç futbolcunun telefonları hiç susmadı.

Bana nazar değdi

Arda Turan’ın ailesi, kazanın ucuz atlatılmasına şükrederken, milli futbolcu yakın dostlarına, "Allaha şükürler olsun, önemli bir şeyim yok. Sadece olayın şokunu yaşadım. Bir an ne olduğunu anlamadım. Ancak şimdi iyiyim. Demekki kaderde bu da varmış. Sahada yaşadığım o talihsiz rahatsızlıktan sonra bir de trafik kazası geçirdim. Bana nazar değdi" diye dert yandı.

G.Saraylı yıldız futbolcunun herhangi bir sağlık problemi bulunmazken, Porsche marka arabsında ciddi hasar oluştu.

Doktorların 24 saatlik fiziksel dinlenme önerisinde bulunduğu Arda, takımının dünkü idmanına çıkmadı. Genç futbolcunun bugün takımla birlikte çalışması bekleniyor.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member volkan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart Cevap: Arda Trafik kazasi gecirdi

ya bu arda bir kursun döktürsün nazara geliyor kardesim allahtan bir sey olmamis

Altin atesle, kadin altinla, erkek kadinla imtihan edilir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member eaglepaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    488 Toplam

Standart Cevap: Arda Trafik kazasi gecirdi

geçmiş olsn ardaya

ona ihtiyacımız war milli takım ile oynanacak maçlarda....

AlıntıAlıntı