turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

Standart Scolari kovuldu- Hiddink Chelsea'de

Scolari kovuldu!

Fenerbahçe camiasında teknik direktör Luis Aragones tartışıla dursun, İngiltere Premier Ligi takımlarından Chelsea´nin patrona Roman Abramoviç, Luis Scolari´nin görevine sezon bitmeden son verdi.

Fenerbahçe camiasında teknik direktör Luis Aragones tartışıla dursun, İngiltere Premier Ligi takımlarından Chelsea’nin patrona Roman Abramoviç, Luis Scolari’nin görevine sezon bitmeden son verdi. Brezilyalı teknik adam sezon başında İngiliz ekiple yıllık 7.5 milyon Euro’ya üç senelik sözleşme imzalamıştı. Lige iyi bir başlangıç yapan Chelsea, önce Liverpool’a 2-0 mağlup oldu, geçtiğimiz haftasonu ise ligin yeni takımlarından Hull ile kendi seyircisi önünde golsüz berabere kalmıştı. Scolari 2 yıl takım çalıştırmazsa, 15 milyon Euro daha kazanacak. Bilindiği gibi Fenerbahçe yönetimi, Aragones’i göreve getirmeden önce Scolari’yle de bir görüşme yapmış ancak tecrübeli teknik adamı ikna edememişti.
    "Kalbin gıdası iman, aklın gıdası faydalı ilimdir."
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Cevap: Scolari kovuldu!

Abramoviç transfer adına dünya para harcadı,ama umduğunu bulamadı Chelsea
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Cevap: Scolari kovuldu!

Rusya Milli takım teknik direktörlüğünü yapan ünlü Hollandalı teknik direktör Guus Hiddink, geçici antrenör olarak İngiliz kulübü Chelsea'nin başına geçeceğini doğruladı.

Hollanda'da yayın yapan 538 radyosuna az önce Belek'ten canlı olarak bağlanan Hiddink, "Bu bir arkadaşlık ilişkisidir" diyerek, Chelsea'ye geçici olarak teknik direktörlük yapacağını söyledi. Hiddink, Hollanda radyosuna yaptığı açıklamada "Konu hakkında Roman Abramovitsj bizzat kendisi beni aradı. O, Rusya futboluna çok katkı yapıyor. Bende onun için bir şeyler yapmam gerektiğini düşünüyorum" diyerek geçici teknik direktörlüğü kabul ettiğini ve bunun Rusya Milli takımı teknik direktörlüğüne olumsuz bir şekilde yansımayacağını düşündüğünü söyledi.

Hiddink, "Rusya milli takımı olarak Mart ayının sonunda iki maç oynayacağız. Ondan sonraki maçımız Haziran ayında. Bu arda Chelsea'nın başında olamam herhangi bir sorun yaratmaz. Zaten Haziran ayında ki milli maçımızdan sonra da İngiltere de ligler bitiyor" diyerek bir kaç gün içerisinde İngiltere'ye gidip, önümüzdeki hafta içerisinde Chelsea'nin başında yeşil sahalarına inebileceğini açıkladı.

Chelsea'de uzun yıllar kalıp kalmayacağı sorusuna ise "Bu konuda iki seneryo var. Eğer orada gidiş hat kötüyse 'hadi sen Rusya'ya geri dön' diyebilirler. Eğer her şey iyi gidip başarılı sonuçlar alınırsa 'seninle çalışmayı istiyoruz, kalmalısın' diyebilirler. Ama bu senaryolar konusunda şimdiden konuşup yorum yapmak yanlış olur. Bekleyip görmek lazım." dedi.
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı