turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Member safran46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Exclamation Dreambox 500c de menüyle ilgili

Bilmiyorum aranizda dreambox 500c kullanicisi varmi? bendeki problem kumandadaki ses ve exitler calismiyor.Expertten kumanda yerinde girip hem classic hemde enigma olarak degistirdim nafile hic bir sekilde olmuyor.Aceba bunun baska ayar yeri falan mi var?
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Standart AW: Dreambox 500c de menüyle ilgili

Istersen önce pilleri bir degistir,eger gene olmazsa Kumando degismesi lazim.
    Bana göre Dreamboxlarin en büyük zayif noktasi kumandolari,cabuk bozuluyorlar,yada Dreamle o kadar oynaniyorki,2 yillik bir Dreamle 5 yil bir Receiverle oynanmis gibi oluyor
    AlıntıAlıntı

Vip Member tahtali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart İlgi: Dreambox 500c de menüyle ilgili

slm safran46 arkadas ben dreambox 500c gemini image 3.30 yükledim experten istedigin sekilde kumandayi clasik yada enigma olarak degistirebilirsin en iyi calisan image gemini 3.30 dur
    AlıntıAlıntı

Member safran46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart İlgi: Dreambox 500c de menüyle ilgili

Alıntı tahtali Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    slm safran46 arkadas ben dreambox 500c gemini image 3.30 yükledim experten istedigin sekilde kumandayi clasik yada enigma olarak degistirebilirsin en iyi calisan image gemini 3.30 dur
    tamam bendeki imajda zaten 3.30 gemini enigmalarinin her ikisini denedim ama exit görev yapmiyor exitin görevini (help) yapiyor.Ses his calismiyor bir tusla ne bileyim anlamadim gitti yaw, yinede cevaplariniz icin sagolun
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler