turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Senior Member cemil2006 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    turkey
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart deep freeze kullanýmý hakkýnda

DeepFreeze programý artýk eskisi kadar güvenirli deðil...hangi sürüm olursa olsun artýk deepfreeze anakartda yerini alýyo formatla dahi geçmeyen bi virus söz konusu bu günlerde...

Araþtýrmalarýma göre rus heackerlar msn üzerinde yolladýklarýyla inanýlmaz bi virus yolluyomuþlar..bu virus deepfreeze etkisiz hale getirip direk anakarta iniyormuþ..tabi bunlar söylenti gibi dursada gerçeklik payý olup olmadýðýný dün kendim yaþadým ..bu konunun maduru olarak sizlerle paylaþmak ben internet cafe sahibiyim anlamadýðým sebebten dolayý bilgisayarým çökdü ... deepfreeze ne yaptýysam kaldýrmadým bi çok yöntemini denedim ama nafile hiç bir þekilde kalkmadý ne formatla nede baþka biþeyler deepfreeze 1,6 kullanayým dedim özelikleri kýsýtlandýðý için istemedim 200xp kullanlým dedik oda bu viruse yenik çýktý yeni deepfreeze zaten tavsiye etmem ..eðer deepfreeze pasif durumdaysa kaldýrmasý kolay hertülü kaldýrabilirsiniz...þifresi olup olmasý önemli dðeil birinci yöntem pc açýlýrken f8 e basarak güvenlik giriþiyle program filesdeki hyper teknology dosyasýný silmek güvenli modda deepfreeze iþlemez veya biosdan bilgisayarýnýn zamanýný 1 veya 2 sene geri almak böylede kaldýralabilir...ama aktid durumdaysa kaldýrmanýz imkansýz format atarken biçimlendirmeyi çabuk yaparsanýz deepfreeze kalmaz yavaþ biçimlendirme dersenizde bilgisayar biçimlendirme sýrasýnda yarýda kalýyo benden tavsiye deepfreeze kullanmayýn þimdilerde yeni bi antivirus sözkonusu COMODO firewall bu antivirus çok saðlam olup kullanmanýzý tvsiye ederim..

Alýntýdýr
    AlýntýAlýntý

Junior Member saygin64 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: deep freeze kullanýmý hakkýnda

paylasim icin tesekkür eder saygilar sunarim ayni proplemi bende yasiyorum bir arkadasim programi benim sitike yükledi ps islemlerin bittiginde kurdiye özellikle tavsiyede bulundu bende aynen yaptim yapmaz olaydim simdi nepasif duruma getire biliyorum nede sile biliyom iyicede sinir oldum birde sizin dediginizi deneyim isin ilginc yani merkezdede görükmüyor görünse oradan silecem tesekkür paylasim icin
    AlýntýAlýntý