turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    34.661 Toplam

Post FAQ: S60.3rd (N96) sertifika cözüm

Symbian S60 3rd Handys: z.B. Nokia N96, N85, markalar icin sertifika cözümü..

eger bu linkteki islemler ile olmuyorsa
    http://www.turk-dreamworld.com/f484-oyun-program-musik-videos/14039-sertifika-olayina-coezuem.html

burdakini deneyin bununla n96 lar oluyormus

NOT
    Kendi riskinize göre islemleri yapin dogacak her hangi bir sorundan TDW forum ve ben sorumluluk almiyoruz.nasil yapilacagi asagida anlattim ..daha fazla yardimci olamayacagimi belirtmek isterim.Kolay gelsin...
    Alintidir
    Link:
    Kod:
    http://andy.ehandysoft.com/devcert.php
    imei yazip gönderdikten 24 saat sonra yeniden sayfaya girin ve imei yazip sertifika nizi alin
    Konu sonic tarafından (19.03.2009 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

Senior Member Deli Yürek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Standart Cevap: FAQ: S60.3rd (N96) sertifika cözüm

Selam arkadas ben bunu bir yerde denedim Benim N 96,icin anlamiyorumki dilini ingilizcemde yok yanlismi bilimiyorum su yazi cikiyor hep karsima (So far this month on the 2nd symbiansigned suspended developer certificate (TC Publisher ID) applications, specifically the restoration of the date of your notice at any time concerned about the platform!)
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Alıntı Deli Yürek Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selam arkadas ben bunu bir yerde denedim Benim N 96,icin anlamiyorumki dilini ingilizcemde yok yanlismi bilimiyorum su yazi cikiyor hep karsima (So far this month on the 2nd symbiansigned suspended developer certificate (TC Publisher ID) applications, specifically the restoration of the date of your notice at any time concerned about the platform!)
    Bunu kastinla neyi denedin usta burada imein numarana göre sertifika aliyorsun. Sen daha önceden buradan veya benzerinden imein karsitini aldinmi? Yani önceden bu isi symbian signed [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] üye oluyordun ve yapiyordu halende yapmaktadir ama verilen sertifikalar belirli programlar icindir. Ama yukarida sonic ustanin vermis oldugu yerde de yine ayni benzeri islemlerle imein numarana göre sana developer den islemlerini yapiyorlar ve sertifikani gönderiyorlar bu sertifika ile ceptelefonun sertifika islemleri hacklenmis oluyor. Ama tabikide sonic ustanin not düstügü islemler her zaman icin kisiye aittir saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bunu kastinla neyi denedin usta burada imein numarana göre sertifika aliyorsun. Sen daha önceden buradan veya benzerinden imein karsitini aldinmi? Yani önceden bu isi symbian signed [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] üye oluyordun ve yapiyordu halende yapmaktadir ama verilen sertifikalar belirli programlar icindir. Ama yukarida sonic ustanin vermis oldugu yerde de yine ayni benzeri islemlerle imein numarana göre sana developer den islemlerini yapiyorlar ve sertifikani gönderiyorlar bu sertifika ile ceptelefonun sertifika islemleri hacklenmis oluyor. Ama tabikide sonic ustanin not düstügü islemler her zaman icin kisiye aittir saygilar..!
    Sertifika almak icin ilk defa imey numarasini verdim anlamadigim icin bu is basima geldi ne yapsam ayni yazi cikiyor
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Usta hemen öyle sertifikani alamazsin biraz bekleyecen. Ve o yazi cikmasi normaldir. Ancak sertifikani aldiginda rahatlikla kayittan sonra cihazina ait istedigin programi sorunsuz kayit yapabilirsin. Sende usta su an sertifika isteyen programlari kurma olsun bitsin.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta hemen öyle sertifikani alamazsin biraz bekleyecen. Ve o yazi cikmasi normaldir. Ancak sertifikani aldiginda rahatlikla kayittan sonra cihazina ait istedigin programi sorunsuz kayit yapabilirsin. Sende usta su an sertifika isteyen programlari kurma olsun bitsin.
    Tesekkürler haklisin bosuna ugrasiyorum dedigin gibi o programlari kurmayayim aslinda Route 66 8 verziyon icin ugrastim evvelden N 95 vardi onu bir sitede Signet yapmak icin pir program vardi onla yapmistim ama o program bu N 96,yi yapmiyor biraz daha beklemek lazimmis N 96 ya uygun cikana kadar su an sygic calisiyor gerci herkesin kendi bilecegi Ben Tomtomdan hoslaniyorum oda olmuyor N 96,tinin Gendi GPS inle napalim bekliyecez sagol ilgilendigin icin Tesekkürler..
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.661 Toplam

yeni link 1. mesaja ekledim eski link cökmüs maalesef
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı