turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member servermesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart nokia 5800 turkce dil yuklemek

arkadaslar nokia 5800 turkce dil nasil yukleyebilirim
    saygilarimla
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

atmaca45 (9.07.2011)

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Standart Cevap: nokia 5800 turkce dil yuklemek

Usta ben simdi buradan sana gerekli dosyalari bilgileri verebilirim sorun degil, ama bu islerden fazla anlamiyor isen telefonun softu hasar görebilir. O yüzden gercekten sorumlulugu tamamen üstlenir isen istedigin bilgileri suna bilirim. Ama yine diyorum su an sunmadim cünki bu isler bildigin gibi kolay isler degil. Sayet diyorsan ki yükleyecem sana gereken aciklamalari yapar dosyalarida buraya yükleyebilirim. Ama herhangi bir olumsuzlukta sorumluluk kabul etmem ona göre karar senindir saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

atmaca45 (9.07.2011)

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

cevabin icin tesekur ederim daha once nokia n95 turkce dil yukleme yaptim nss programla fakat bu telefonu bir turlu flash info da okudamadim bu konuda yardimci olursaniz sevinirim
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Peki usta sen bilirsin programlari hazirlayip sunuyorum. Gerekli bilgileride yazili ver görsel onlarida eklerim. Gerisi senin sorumluluguna kalmis. Neden yüklemedigim konusuna gelince. Simdi sen kendine güvene bilirsin. Ve buradan diger ikinci sahista cikip programlari ve anlatimlari görür ve islemlere baslar ki bunuda örnegini cok gördüm. O yüzden kiseye zarar gelsin istemiyorum. Tamamen sizlere birakiyorum ve sunumumu hazirlayip en kisa zamanda sunacam saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Öncelikle yapilacaklari islermlere baslamadan önce gözden gecirmeniz, okumanizi tavsiye ederim. Sonra Isteyen yapar istemeyen yapmaz tamamen kisiye aittir. Islem sirasinda olusabilecek herhangi bir olumsuzluktan dolayi sorumluluk kabul etmem onuda belitmek isterim. Sorumluluk tamamen islem yapan kisiye aittir ona göre demedi demeyin.

Telefon sarzinin tam olduguna emin olun!!
    - Internet baglantinizin kesilmeyecegine de emin olun
    - Ayni zamanda elektrik kesintisinin de yasanmayacagina emin olun ( Duga edin kesilmesin )
    Gerekli programlar ise PC Suite, JAFSetup_1.98.62, OGM_JAF_PKEY_Emulator_v5.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Sifre:TDW_Batu55

Islem sirasini asagidaki gibi yapin:

1- PC Suite programini indiriyoruz!
    2- JAFSetup_1.98.62 Programini indiriyoruz
    3- OGM_JAF_PKEY_Emulator_v5 programini indiriyoruz.
    4- JAF 1.98.62programini yüklüyoruz ( daha yeni kablo sürücüsü var uyarisi verirse evet deyin. PC Suite 7.1 yüklüyken eski 7.0 dirveri bulabilir ve 7.1 ile degisttirin )
    5- Zipli dosya icinden JAF PKEY Emulator v5.0 programini deskop'a (masa üstüne) cikartin
    6- Nokia 5800 USB den baglayin ( PC Suite baglantisini secin )
    7- Deskopdaki (masa üstü) JAF PKEY Emulator v5.0 programini calistirin ve GO ya tiklayin

8- Error: Box Driver Not Installed Diye hata verirse Tamam deyin.

9- Tamam dedikten sonra otomatik olarak JAF acilacaktir. Acilan sayfada BBS (1) tiklayin, Prod. Manager (2) isaretleyin, SERICE (3) tusuna tiklayin.

10- Service tikladiktan sonra Product Data penceresi acilacak. Acilan pencerede ilk islem olarak Read Values (1) tiklayip telefon üzerindeki Product Code (2) yi görüyoruz. Product Codeyi Türkce ye ait kod ile degistiriyoruz.

Türkce kodlari:
    Türkce Mavi = 0559373 (Denendi calisiyor)
    Türkce Kirmizi = 0559083 (Denendi calisiyor)

Telefonunuz hangi renkse uygun renk'e ait Türkce kodunu degistirdikten sonra Write Value(3) tiklayarak degisiklikleri kaydediyoruz.

Ve Product Code degisikliginden sonra yapmamiz gereken yazilimi güncellemek veya yaziliminiz güncelse yazilimi yeniden yüklemek. Buyurun [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] telinizi secin ve güncelleyin umarim daha önceden yapmissinizdir. Güncelleme islemlerini yaklasik 120 MB lik bir yüklem islemi icin 10 -15 dk gibi bir zaman sürmektedir. Yine yukaridaki anlatilanlar gibi internetiniz gitmemesi gerekli, sarz dolu olmali, elektirikler kesilmemeli Elektirik kurumuna 8TEK'e) tel acin islem yaptiginizi söyleyin kemesinler cihaza zarar verebilir. Hadi kolay gele saygilar..!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

maviche (26.09.2010)

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

hocam once cok tesekkur ederim eline saglik guzel olmus dedigin sekilde yukledim herhangi bir sorunla karsilasmadim suan guzel bir sekilde kullaniyorum,
    bu model nokia icin hangi gps navigasyon yukleyebiliriz? bukonuda yardimci olursanizi sevinirim
    AlıntıAlıntı

Member yesildag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    753 Toplam

Alıntı servermesut Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hocam once cok tesekkur ederim eline saglik guzel olmus dedigin sekilde yukledim herhangi bir sorunla karsilasmadim suan guzel bir sekilde kullaniyorum,
    bu model nokia icin hangi gps navigasyon yukleyebiliriz? bukonuda yardimci olursanizi sevinirim
    Arkadasim suan icin nokia 5800 icin en uygun navi garmindir enson cikan versiyonunu yükleyeceksin isini fazlasiyla görür arkadasim...
    AlıntıAlıntı

Member gundi69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Peki usta sen bilirsin programlari hazirlayip sunuyorum. Gerekli bilgileride yazili ver görsel onlarida eklerim. Gerisi senin sorumluluguna kalmis. Neden yüklemedigim konusuna gelince. Simdi sen kendine güvene bilirsin. Ve buradan diger ikinci sahista cikip programlari ve anlatimlari görür ve islemlere baslar ki bunuda örnegini cok gördüm. O yüzden kiseye zarar gelsin istemiyorum. Tamamen sizlere birakiyorum ve sunumumu hazirlayip en kisa zamanda sunacam saygilar..!
    batu kardes

banada nokia 6650 nin turkce kodu lazim.(silber).cok aradim bulamadim.simdiden tsk
    AlıntıAlıntı

Junior Member memo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Sygic kullanabililirsin nokia 5800 icin uyumludur icindeki gps ilie calisiyor garminde daha iyi
    AlıntıAlıntı

Senior Member fbekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    65 Toplam

ellerinize saglik
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu