turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Member dj-iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    17 Toplam

Thumbs down Play-off kazığı!

Play-off kazığı!
    Fatih Altaylı yazdı

DIGITURK yapmış yine yapacağını.

Şike meseleleri gündemdeyken, bazı takımların küme düşmesi muhtemelken, futbol izleyicileri Digiturk ve Lig TV aboneliklerini bloklar halinde iptal ediyorken, Türkiye Futbol Federasyonu “yayıncı kuruluşu kurtarmak için” eski köye yeni âdet getirdi ve kerameti kendinden menkul bir icat yaptı.

Dedi ki, “Bu yıl play-off oynanacak”. Kulüplerin sırtına ekstradan bir yük bindirildi.
    Ama amaç yayıncıyı kurtarmak olduğu için ve özellikle deAnadolu kulüpleri gelirlerinin büyük bölümünü Digiturk’ten
    elde ettikleri için kimse pek sesini çıkarmadı.
    Olay oldu bittiye geldi.
    Digiturk de paçayı kurtardı.
    Ancak gördüğüm kadarıyla Digiturk paçayı kurtarmakla yetinmiyor.
    Fırsattan istifade ediyor.
    Digiturk’ten futbolmaçı izleyenlerden şimdi “play-off parası” adı altında yine para isteniyor.

Digiturk abonelerine “Lig TV’nin playoff karşılaşmalarını ligin doğal bir parçası saymadığını ve ayrıca ücretlendirileceğini,
    bu fiyatın da 165 lira olduğu” söyleniyor.
    Yani aylık 41 lira yerine 165 lira play-off parası isteniyor.
    Ama “Digiturk’ten asla ayrılmayacağım” diye bir taahhütname verirseniz o zaman yine 41 lira ödüyorsunuz. Digiturk’ü bu fırsatçılığından ötürü kutluyorum!

Kaynak: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

baroc (28.09.2011)

Senior Member karga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Standart Cevap: Play-off kazığı!

yani söylenecek söz az.
    AlıntıAlıntı

Junior Member baroc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart AW: Play-off kazığı!

sharingciler olduğu sürece bunların olması doğal adamlar 500m usd veriyolar neden paylaşsınlar duyumlarıma göre adamlarda 1000-15000 arasında musterimi desem sharing alanmı desem bilemiyorum o tarafını ama bunları gördükce insan, olayın abartıldığını düşünüyorum. o nedenle de bu işde kartların açılmasına yardım edenler varsada 3 kuruş için bir daha düşünülmesini tavsiye ederim. bizaat insan kendisi bu açıkları engellicek şeyleri üretip adamlara versekmi diye düşünüyorum. 2 maçlık zevkin içine ettiler kısaca. şimdi her yerde yandık bittik tükendik edaları ile sağa sola satır istemeler yaparsın sen aslansın sen gibi kafa kola almaya çalışmaları gördükce gülesim geliyor. bence bırakalım ortalık temizlensin hiç bir şeyden anlamayan sadece maddi çıkarlarını düşünen insanları şu piyasadan en azından biraz uzak tutarsak 2 gramlık zevkimizin içine kimse edemez kanısındayım.
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: AW: Play-off kazığı!

Alıntı baroc Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sharingciler olduğu sürece bunların olması doğal adamlar 500m usd veriyolar neden paylaşsınlar duyumlarıma göre adamlarda 1000-15000 arasında musterimi desem sharing alanmı desem bilemiyorum o tarafını ama bunları gördükce insan, olayın abartıldığını düşünüyorum. o nedenle de bu işde kartların açılmasına yardım edenler varsada 3 kuruş için bir daha düşünülmesini tavsiye ederim. bizaat insan kendisi bu açıkları engellicek şeyleri üretip adamlara versekmi diye düşünüyorum. 2 maçlık zevkin içine ettiler kısaca. şimdi her yerde yandık bittik tükendik edaları ile sağa sola satır istemeler yaparsın sen aslansın sen gibi kafa kola almaya çalışmaları gördükce gülesim geliyor. bence bırakalım ortalık temizlensin hiç bir şeyden anlamayan sadece maddi çıkarlarını düşünen insanları şu piyasadan en azından biraz uzak tutarsak 2 gramlık zevkimizin içine kimse edemez kanısındayım.
    hangi 2 gramlık zevk yav hangi iki gramlık zevk. oynanan futboldan çok herşeye benziyor. bizim lig körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde devam edip gidiyor.avrupada varmı doğru dürüst bi başarımız yok oysa futbolcular en az avrupadakiler kadar para kazanıyor. sen çıkmışın 2 gramlık zevk yav futbol zevkimi istiyorsun aç ispanya ya bak ingiltereye bak almanyaya bak italyaya bak illaki türkiyedende futbola bakacam dersen aç bankasyaya bak. bizim lige bakacağına aç beyaz tvde ki futbol yorumlarına bak.

digitürk 165 lira istemekte haklı 165 değil 1650 lirada ister sizin gibiler oldukça sizde at gözlü fanatiklik oldukça ne bu federasyondan kasaba olur nede bu ligten köy.

niye fenerbahçe düşürülmedi? digitürk korunsun diye. ama şurası unutuluyor digitürk çıktı kardeşim ben bu lige bu parayı vermem dedi. federasyon çıktı anadolu klupleri buran para kazanıyor dedi ucube bi karar aldı klupler birliği iki takım hariç arkadaş biz şikeyi kabul ediyoz dedi evam edelim böyle iyi dedi.aslında sizler futbol değil tiyatro seyrediyorsunuz konuda futbol haberiniz yok .
    şimdi yok digitürk insafsız yok allahsız yok kitapsız
    yav 500 milyon dolar bu 4 yıla yatırdığı parayla kocaman dev bi şirket kurulur.napsın bu şirket söyleyin ne yapsın
    AlıntıAlıntı

Member kadir126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: AW: Play-off kazığı!

galiba dt ajani sensin dt edit kurtarmaya calisiyor
    benim icin dt olsa da olur olmasada sorun yok benim icin
    sky de yetiyor bana türk liginde ne var soruyorum
    almanya sorunmusu yacin edit ne sesleniyorum

Kufurlu kelimeler kullanmaktan kacinalim lutfen

edit as11
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: Play-off kazığı!

benim duyumum 330 idi demek 165 e indirmisler

ben dahil bircok kisi sadece play off izlecegi icin mayıs ayında abone olan benden 165 lira istensin bunu anlayısla karsılarım ( hos oyle bile olsa 5 x 4 mac = 20 tercilhim yinede kahve olacak ) ama ne deniyor " lig tv ye simdi uye olana play off ucretsiz "simdi uye olan sozunun altını ciziyorum bu konuyu sarı forumda actım evet taahhut yoksa lig abonesi bile olsam 330 lira odegecegim soylendi

bu nasıl bir mantık anlamakta zorlanıyorum taahhut yapmayarak o kisi zaten daha fazla ucret oduyor birde ondan 165 lira istemek sacmalıgın daniskası
    adamın parası olsada izlemez uyeligini iptal eder bu ne akla ne mantıga ne ahlaka uygun

mayısta nisanda martta subatta hatta ocakta uye olana play off ucretli de eyvallah ama adam 1 yıl taahhutsuz uye olsun ve siz ondan 165 lira isteyin boyle bir sacmalıgı kim bulduysa valla bravo iq yerlerde surunuyor derim baska da birsey demem

paylasımı bitirmek icin cok para harcadım ne yapmam ne yapmam gerek play off yapalım cok mac veririz baska fenerbahceyi ligde tutalım ( fenerbahceli olmaktan gurur duyuyorum ) kabele para verdik 9e de lig vermesin diye 42e modullu uyeligi iptal ettik simdide tum cryptoworkslardan sporu kaldıracagız ama bize para gerekli ne yapmamız gerek? abi ben buldum play off tan para alalım muthissin sen bin yıl dusunsem aklıma gelmezdi yarın ilk isim seni terfi ettirmek

komediye bakarmısınız sırf abonelerini daha cok kızdırmak icin ugrasılan bir para kazanma taktigi

daha once yazdım paylasım yapanlar digiturk abonelerinin kat kat uzerinde paylasımı bitirmek konusunda tamamen haklı ama birde su gercek var paylasım yapılan cihazlar paylasım yapanların izledikleri kanallar digiturkten kat ve kat ustun kimse bunlardan vaz gecmez dsmart icin vaz gecmedi digiturk icinde vaz gecmez

paylasımı bitirmek icin bunca para harcayıp bunu aboneden cıkartma yolunu secmek yerini bunun cok akıllı ve makul yolları var en basidi modul cıkartmak ama biri bu paylasımdan cok tırsmıs korkudan ci + modul cıkarttılar en dandik cihazlarda en dandik hd izleyelim diye

korkmayın ya normal modulde ısırmaz ben bugune kadar hic paylasımda modulden paylasım yapanı gormedim tamam onada eyvallah hd den vaz gectik zaten camur gibi bari ci + turkiyede cıkartında sd izleyelim ama yok olmaz illede digiturk izleyeceksek onların dandik cihazlarını almamız gerekiyormus

zarar etmek icin cırpınan baska bir kurum gormedim sadece modul konusunda degil gelecek iptv avrupa suratle iptv ye geciyor japonyada zaten canak yok bizde gecelim diyoruz digiturk dsmart varsa ben yokum diyor gec iste kimse sharing yapamaz neden ulkemi 5 yıl daha geriye atıyorsun sırf dsmarta gıcıklıgına bizi iptv den mahrum etmeye hakkınız var mı ?

iptv olsa abone sayısını 4 e katlar modul olsa 5 katı

paylasımın asla onune gecemezsiniz muzik firmaları napster gitti davul zurna caldı sonuc napster gitti lime wire geldi bearshare geldi muzik paylasılıyor film paylasılıyor futbolda paylasılıyor dunyanın en iyi ligini bir key girerek izliyorken san marino ve belcika ile aynı statuye girmis bir ligi izlemek icin 44x12 = 528 + 165 lira vermemizi istiyorsunuz ve dolar 2 liraya dayanmısken ve yunanistan ispanya italya portekiz romanya bulgaristan yakında batacakken

kusura bakmayın ama ben buna guluyorum paylasım bitti bitti dersiniz tam play off ta biri sizi emuya dusurur dunyanın en buyuk hackerları nds yi kurdu adamlar canal + france yi 20 eu karsılıgında kart cıkartarak emuya dusuren israilliler irdetoyu hic takmıyor ama bakar abonesi cogalıyor o zaman hindistanlı muhendislerinizi gorurum bakalım emuya dustugunde

tarih tekerrurden ibaren emuya en cok dusen sifreleme sistemlerinin basında irdeto var iste o zaman tek olacagım sevdası 3 kurusa sirketin sky a satılmasıyla noktalanır

ben bile abone sayınızı 4 katına cıkartacak cozumler buluyorken finans bolumunuz ne is yapar merak etmiyor degilim dogrusu
    Konu endebar tarafından (29.09.2011 Saat 05:41 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı