Psp Go Psp 1000 (Fat) modellerinde oldugu gibi skype özelligi psp go! var ayrıca cok kücük fat göre

Agırlık olarak psp 3000 benziyor fakat eski psp lerden oldukca kücük bir pantolonun cebine sıgabiliyor

Ayrıca kızak seklinde yukarı dogru ittiginizde tuslar geliyor ve tuslar psp eski modellerine göre biraz daha kücük

Makinada Bluetooth var ve ekran koruyucu özelligi vardır.Ayrıca Eski pspnin versiyonlarını kullanmıyor ilk gelen versiyonu 5.70 dir.

En cok merak edilen soru ise oyunlardaki durumu?
Bunuda cevaplayalım gördügüm kadarıyla iso oynatmıyor eski psplerde oldugu gibi bununda kırılıcak bir yöntemi olacaktır.Oyunları playstation storedan indiriyorsunuz ister kredi kartı ile ister network kartlarıyla

Psp Go oyunları eski psplerde calısacak mı bunu tam bilmiyorum (Resident Evil Portable sadece psp go olarak belirtmiş örnek olarak)
Ekstra eski psplerden farkı yok ha bakacak olursak tabi ekran eski psplerden kücültülmüs biraz daha birşey daha farkettigime göre eski psplerden ekranı daha iyi gibi gözüküyor
Hoparlörden edindigim ses sanki eski pspden biraz daha iyi hale getirmişler
Tuslar hakkında konusalım Wireless gene psp go da yana getirilmis 2000-3000 gibi degil
Umd sürücüsü yok system hafızası 16 gb toplam isterseniz 32 gb hafıza kartıyla yapabilirsiniz suan satısta olan 16 gb oldugu için
Hafıza kartı memory stick micro kullanmaktadır.
Oyun olarak bana Rock Band geldi bazı psp go lara Gran Turismo olarak geliyor
Oyunları içinde yüklü olarak gelmiyor psp storedan kodu ile indirebilirsiniz.

Kısacası Eski Pspdeki yazılım aynı kalmıs sadece sekil olarak degişmis birazda farklı azda olsa özellik eklenmiş.
Tavsiyedir kesinlikle eski pspnizi satmamanız psp go almanız gayet hos olacaktır.

Simdilik size sarjı hakkında bilgi veremeyecegim ama usb adaptorü gayet kücük ve takacagınız fisi ise özel bir ekipman almanız gerekiyor bilginize.

STANDART PAKETIN ICINDE SIZLERE VERECEKLERI PSP GO'NUN
-Sarj Aleti
-Oyun Kodu (1 tane)(Full Oyun!)
-Playstation Network Rehberi
-Psp Go Rehberi
-Psp Go
-Bir tane önceden yüklenmiş bir psp go oyunu(Demo Tanıtım Kagıdı)
-Media Go Cdsi