turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member 7up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Dm500s takılma sorunu

Arkadaslar
    benim su sekilde bir sorunum olustu DreamUP 1.3.3.4 programi ve RS 232 ile image atiyorum dream takiliyor kumanda islemiyor daha dogrusu arada bir isliyor yesil isigim yaniyor kumanda isledigi zaman tuslara yavas yavas basmama ragmen cok hizli hareket ediyor 4-5 satir birden gidiyor sonra yine kilitleniyor nemesis image gemini image tdw image hepsini denedim su anda tdw image var hangi image'yi yuklersem yukleyeyim sorunum duzelmiyor az once adaptoru actim kondansotorlere falan baktim ama her sey normal sisme falan yok servise falan goturme gibi bir sansim yok basit bir anlatimla bana yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler
    AlıntıAlıntı

Junior Member uokullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: Dm500s takılma sorunu

uzman kuruluma gelin
    uzaktan kumanda ayarlarını açın
    oradan tekrarlama derecesi ve tekrarlama geciktirici ayarlarını sol ok tuşu ile biraz geriye alın
    istediğiniz ayarlara gelinceye kadar ileri geri yaparak ayarlayın.

anladığım kadarı ile ayarları sona kadar açmışsınız. ortalarda bir yere çekerseniz istediğiniz ayarı elde etmiş olacaksınız.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

ilgin icin tesekkur ederim arkadasim ama o ayarlarim zaten ortalarda sorun onunla alakali degil malesef image atmamla basliyor takilmalar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

arkadaslar dun gece gemini 4.20 attim bir kac saat takilmadi kapattim ve uyudum simdi tv'yi acinca GP yaziyor on panelde yesil isik yaniyor ama kumanda islemiyor deneyimli arkadaslar yardim bekliyorum tesekkur ederim
    AlıntıAlıntı

Senior Member sadem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    97 Toplam

Alıntı 7up Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaslar dun gece gemini 4.20 attim bir kac saat takilmadi kapattim ve uyudum simdi tv'yi acinca GP yaziyor on panelde yesil isik yaniyor ama kumanda islemiyor deneyimli arkadaslar yardim bekliyorum tesekkur ederim
    yeniden yazılım at değilse çok beklersin açılmasını tıkanmış kolay gelsin ve geçmiş olsun
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

cevabin icin tesekkur ederim sadem arkadasim bugun su ana kadar 10 kere attim image dun 20 kere surekli atiyorum ama sorun hala devam ediyor surekli arastiriyorum genelde adaptorden oldugunu yaziyorlar eyni gucte baska adaptor taktim gene devam ediyor sorun kimsenin basina gelmedimi acaba boyle bir olay
    AlıntıAlıntı

Senior Member dragon5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Arrow Cevap: Dm500s takılma sorunu

Alıntı 7up Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cevabin icin tesekkur ederim sadem arkadasim bugun su ana kadar 10 kere attim image dun 20 kere surekli atiyorum ama sorun hala devam ediyor surekli arastiriyorum genelde adaptorden oldugunu yaziyorlar eyni gucte baska adaptor taktim gene devam ediyor sorun kimsenin basina gelmedimi acaba boyle bir olay
    arkadaşım dream up la yani rs232 takılı halde yeni bir image yükle... yaklaşık 8-11 dk arası sürebilir bu imajın atılması... eğer bu imaj ilede düzelmezse 3-4 amperlik yeni bir adaptör ile dene cihazını... mevcut adaptörler 2 amp dir bilginiz olsun... saygılar... eğer bunlara rağmen düzelmezse dreambox500 erase yazılımı vardır... onu yükleyip sonrası başka bir imaj atabilirsiniz...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

dragon5 arkadasim
    dreamUP ve RS232 ile atiyorum image'lari 8 dakika civari suruyor ilk mesajimda yazdigim gibi butun image'lari deniyorum yuklemede sorun olmuyor ama fisi cikarip takinca donup kaliyor kumanda calismiyor ERASE IMAGE malesef bunuda denedim nafile duzelmedi
    AlıntıAlıntı

Junior Member uokullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

sifiır image atman ve tüm ayarları yeniden yapman lazım. en son çare fabrika ayarlarına dönüp tekrar image atman gerekecek.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

uokullu arkadasim ilgilendigin icin tesekkurler sifir image derken neyi kastettiniz? ayarlar konusuna gelince yapicam ama kilitlenmese ayrica fabrika ayarlarina dondurup image attim bunuda denedim birde bazi mesajlarda orjinal image diye yaziliyor ben image TDW forumdan PLI sitesinden indiriyorum
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu