turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Member ilker80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart lutfen birisi yardimci olabilirmi?

arkadaslar merhaba iki sorum olucak ti forumda cok aradim konu acmadan bulamadim.
    1.DM 800 den nasil Backup alinir ve yuklenir?
    2.Cccam 2.1.4 yukledim malum kart var bende baska cihazda newcs ile okutuyorum ve DM ye veriyorum fakat sonuna 256 yazmama ragmen lokal kart olarak gorunmuyor ?
    yardimci olursaniz cok sevinirim.

image gemini 4.6
    AlıntıAlıntı

Senior Member eaglepaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    488 Toplam

Standart Cevap: lutfen birisi yardimci olabilirmi?

Alıntı ilker80 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaslar merhaba iki sorum olucak ti forumda cok aradim konu acmadan bulamadim.
    1.DM 800 den nasil Backup alinir ve yuklenir?
    2.Cccam 2.1.4 yukledim malum kart var bende baska cihazda newcs ile okutuyorum ve DM ye veriyorum fakat sonuna 256 yazmama ragmen lokal kart olarak gorunmuyor ?
    yardimci olursaniz cok sevinirim.

image gemini 4.6

1-) 800 HD de meobott ile backup alınabiliyor diye biliyorum ama tam olarak nasıl yapılır bilemiyorum forumda meoboot konusunda olsa gerek açıklaması Konu
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

2-) cccam 2.1.4 de en büyük özellik n line lara eklenen 256 olayının devre dışı bırakılması

kartını newcsde okutanlar için hala hop1 göstermek mümkün.ama newcsden alınan dyndns yi local göstermek artık imkansız.

N: localhost/127.0.0.1 > 256 > mümkün hop1 gözükür

N: deneme.dyndns.tv > 256 > mümkün değil.hop 10 gözükür

AlıntıAlıntı

Member ilker80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: lutfen birisi yardimci olabilirmi?

Alıntı eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

1-) 800 HD de meobott ile backup alınabiliyor diye biliyorum ama tam olarak nasıl yapılır bilemiyorum forumda meoboot konusunda olsa gerek açıklaması Konu
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

2-) cccam 2.1.4 de en büyük özellik n line lara eklenen 256 olayının devre dışı bırakılması

kartını newcsde okutanlar için hala hop1 göstermek mümkün.ama newcsden alınan dyndns yi local göstermek artık imkansız.

N: localhost/127.0.0.1 > 256 > mümkün hop1 gözükür

N: deneme.dyndns.tv > 256 > mümkün değil.hop 10 gözükür
    dostum malum kart var bende mecbur baska cihazda okutuyorum anten kablosu takili olmadan bunu DM800 nasil aktaracam hop1 gozuksun bende diye?
    AlıntıAlıntı