slm

alindi:
Iphone bilgisayardan yönetin

sunmus oldugum rapid linkinde her iki programida koydum ister pc yönetin ister telefonunuzu, pc yönetmek istiyorsaniz Ipa dosyasini iphoneye kurmaniz gerekiyor bilginize gerekli ayarlari verdiginizde cokta güzel calisiyor

iphoni yönetmek icin rarda bulunan tightvnc programini kurmaniz gerekiyor TightVNC Viewer eklentisini calistirmalisiniz gerekli ip numaralarini verdikten sonra baglanmamaniz mümkündegil tabiki basta veency cydiadan yüklemeniz gerekiyor connect dediginizde telefonunuzda onaylamaniz gerekiyor Accept

kücük bir kac tiyo vereyim baglantidan sonra maus sag tarafina bastiginizda power butonuna bir kez basmis gibi sayip standby konumuna geciyor

diyelimki ayarlara girdiniz Home tusuna basacaksiniz bu seferde mausun ortadaki rolle butonuna basin en azindan bende bu sekilde oluyor internet sayfasini asagi sayfaya yada yukari sayfaya cektiginiz teker ( baska bir sözcük bulamadim teker dedim )[/B]

[/QUOTE]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]