turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member uludag16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    196 Toplam

Arrow DT CW sifreleme sytemi terk etmek icin calismalar devam ediyor

DT CW sifreleme sytemi terketecek
    arkadaşlar, digitürk cw şifreleme sistemini terk etmek üzeredir. cw kartlar belirli bir sırayla öldürülmekte ve yerine irdeto cihaz ve kart verilmektedir. geçiş işleminin 1 sene içerisinde tamamlanacağı öngörülmektedir. bu durumda size verilen cw kartı öldürülüp irdetoya geçmeniz istendiğinde philips cihazınız elinizde patlayacaktır. ve irdeto kartı başka cihazda kullanamayacaksınız. bu kampanya dt'nin depolarında yük olmaya başlayan philips cihazları elden çıkarma kampanyasıdır. hem de cihazları çöpe atacağına parayla satıp paraya çeviriyor. bilgi olarak vermek istedim.
    Yani anlatmak istedim eger CW kartina abonu olup kart paylasim yapmak isteyneler
    kesinlikle uzak dursunlar.
    He yok ben paylasim isiyle ugrasmak istemiyorum o zamna Irderto kart ve Reciver alacaksiniz.

saygilar selamlar
    Konu uludag16 tarafından (1.06.2010 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member Patrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    121 Toplam

Standart Cevap: DT CW sifreleme sytemi terk etmek icin calismalar devam ediyor

Bilgi için TŞK..

Özellikle
    avrupadaki DT kartları... kaoanmakta
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Evet avrupada kartlari kapatip yerine evlenmis irdeto veriyorlar arkadaslar bilginize.,.....CW sakin üye olmayin yoksa bosu bosuna paraniz yanar....
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

Banned taplin20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

yahu gecin bunları suan uyelik isteyin sana cw kart ve dekoder veriyorlar bunları nerden cıkartıyonuz
    AlıntıAlıntı

Member CardSharingTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Benimki kapandi ecm dagılıyordu
    AlıntıAlıntı

Senior Member coscos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41 Toplam

Alıntı taplin20 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yahu gecin bunları suan uyelik isteyin sana cw kart ve dekoder veriyorlar bunları nerden cıkartıyonuz
    tabiki cw karti veriyorlar, cünkü bayiler karti önceden ödeyip aliyorlar, digitürk Mallari geri almiyor, karti gebertip ondan sonra arayinca seni türkiyeden geri ariyorlar, ve sorguya cekiyorlar, adam soruyor hanki kanallara bakiyordunuz diye, senin paketinde olmayan kanalari soruyor, ondan sonra seni gine Almayadan arayip, kartini ya gine aciyorlar, yada seni cs yaptina sucluyorlar ve senden eslendirilmis kart ve Receiver icin 50,- istiyorlar, bu sira herkeze gelecek, ister cs yap ister yapma, bu digitürkculer tam mafia, yeni sistemi bile ückatcilikla deyistiriyorlar, ayrupali türk zaten en büyük enayi.
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

bana en son tr den arayan amcamiz meslegimi sordu bende kasabim dedim sonra hangi kanala baktin en son dedi bende abicim karti acin o zaman söylerim 4 gundur bakamiyorum dedim peki sizin kart nette gözükmüs dedi bende evet ebay dan aldim dedim ne diyim sonra bakti dediki senin kart kapali bozuk yani sorun var dedi artik bende o demeden dedim Frankfurtumu aramam gerekiyor oda bana evet nerden biliyorsun dedi bende bu 3 kartiniz dedim kapadim sonra karti direk yolladim digitupe ve ne onlardan ses cikti nede benden
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

Senior Member osmanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14 Toplam

evimde 3 tv ve cihaz var adamlar bana sonra 3 cihazmi yolliyacaklar !
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

evet usta kac kartin varsa o kadar Receiver veriyorlar.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member kadirgalikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

gecenlerde beni aradilar, uyeligini otomatik uzattik dediler, bende uzatmayi dusunmuyordum dedim. aldigim bayi parayi odemezsen kaparlar demisti dedim, yanlis bildilendirmisler dedi. eeee yani dedim, onlarda elimizde sozlesme var ve altintada sizin imzaniz var dediler. Eger benim karti kaparlar ve yeni kart derlerse benim sozlesmemde oyle bi madde yazmiyor derim..

vede bu para cok odeyemem dedim, 6 aylik yaptirdim. herkes 2011 CW nin sonu diyor. zaten ozamanda benim 6 ay bitmis oluyor.
    AlıntıAlıntı