turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member Dreamseca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart 3GS FW 3.1.2 Blakra1nli spiritlen üstüne jailbrak yapildi simdi tel siyah ekran???

selam arkadaslar yukarida uzun bir sekilde yazdigim gibi iphone 3gs 16gb var blakra1n len jailbreak yaptiydim hersey süperdi ama gecenlerde birde spiritlen jailbreak yapayim dedim ve tel booten yapmadi gene blackra1n ne döneyim dedim ama oda olmadi booten yakmadi derken redsnowlan denedim biseyler yapti ama tel yine acilmadi derken siyah ekran kaldi ne yaparsam yapayim reset bile yapsam ekran siyah amja itunes iphone im wartungszustand diye taniyor ama ekran ayni

bana yardim edebilirseniz cook sevinirim simdiden cok tessekkürler
    AlıntıAlıntı

Senior Member by_kernekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57.068 Toplam

Standart Cevap: 3GS FW 3.1.2 Blakra1nli spiritlen üstüne jailbrak yapildi simdi tel siyah e

Alıntı Dreamseca Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaslar yukarida uzun bir sekilde yazdigim gibi iphone 3gs 16gb var blakra1n len jailbreak yaptiydim hersey süperdi ama gecenlerde birde spiritlen jailbreak yapayim dedim ve tel booten yapmadi gene blackra1n ne döneyim dedim ama oda olmadi booten yakmadi derken redsnowlan denedim biseyler yapti ama tel yine acilmadi derken siyah ekran kaldi ne yaparsam yapayim reset bile yapsam ekran siyah amja itunes iphone im wartungszustand diye taniyor ama ekran ayni

bana yardim edebilirseniz cook sevinirim simdiden cok tessekkürler
    slm üstat benim tavsiyem 3.1.3 yükselt (güncelle) ve sonra spiritlen jailbreak yap yanlız sim kartınız bloke ise telefon olarak kullanamayabirsiniz beli bir sure nezaman unlok cıkarsa onuda haledersiniz.bakın yinede sizin bileceğiniz birşey ,eğer telefonunuz acılmıyorsa denemekte fayda var diye düşünüyorum
    insanlara teşekkür etmesini bilmeyen ,Allah a da şükür etmesini bilemez.(hadisi şerif)
    teşşekkür etmek için mesaj yazmayın ,teşşekkür butonunu kullanın
    Forumda Sunulan dosyalar test amaclidir!!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: 3GS FW 3.1.2 Blakra1nli spiritlen üstüne jailbrak yapildi simdi tel siyah e

sagolasin cevabin icin kardes update aslinda yapmak istemiyorum ama unlock danda korkum yok cünkü benim cihaz neverlocked disaridan gelme yani locked olmamasi lazim eyer yanilmiyorsam
    AlıntıAlıntı

Senior Member by_kernekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57.068 Toplam

Alıntı Dreamseca Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sagolasin cevabin icin kardes update aslinda yapmak istemiyorum ama unlock danda korkum yok cünkü benim cihaz neverlocked disaridan gelme yani locked olmamasi lazim eyer yanilmiyorsam
    üstat bu dışardan içerden gelme olayını sanırım biliyorsunuz bu olay nedir ve arasındaki fark anlatırmısınız bu konu hakında bilgi edinmek istiyorum .saygılarımla
    insanlara teşekkür etmesini bilmeyen ,Allah a da şükür etmesini bilemez.(hadisi şerif)
    teşşekkür etmek için mesaj yazmayın ,teşşekkür butonunu kullanın
    Forumda Sunulan dosyalar test amaclidir!!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

selam,simdi iphonelerde iki cesit var locked ve neverlocked cihazlar locked olanlar mesela almanyada Telekom Österreichda A1 gibi bunlar locked cihazlar ve update yapildiginda 3.1.3 len beraber baseband deyisdigi icin unlock olmuyor.Neverlocked cihazlarda ise disaridan gelen hong kong, luxenburg,italya gibi yerlerden geliyor bunlar fabrika cikisi neverlocked yani lock sorunu yok bu cihazlada jailbreack jetiyor oda bildigimiz gibi oluyor.Cihazinizin nereden geldigini ögrenmek icin: Einstellungen/Algemein/Info/Model yerine girip bakabilirsiniz.

Misal: MB496T yaziyorsa -T- Italya oluyor veya -ZP- Hong Kong oluyor sayilar deyisebilir
    AlıntıAlıntı