Herifin biri doktora gitmis, doktor demis, benim seyim acayip uzun, 25 inch kadar.Yani naapsam olmuyo, derdime bir care demis.Doktor:

-Valla kardes, ben buna bisey yapamam ama bizim mahallenin bi buyucusu var,istersen seni oraya gonderiim demis.
Herif naapsin,
-Tamam abi, buyuksun, oyle olsun filan demis, buyucuye gitmis.Buyucu herifin durumuna bakmis bakmis, olum demis sen en iyisi git ormanda bi cesmenin basinda oturan sihirli kurbagayi bul, ona evlenme teklif et,kurbaga teklifini her reddedisinde 5 inc kisalirsin.Herif hemen hoplaya ziplaya girmis ormana, bakmis bi cesme bi de soz konusu kurbaga..Hemen kurbaganin yanina seyirtmis.
-Ooo kurbaga, cillop gibiymisin yavrum filan demis ama kurbagada tik yok.
Yaw senin baska arkadasin yok mu, getir grup takilalim filan gibi laf atmis,
Kurbagada yine ses yok.
Kurbaga kardes selam demis herif, benimle evlenir misin?
Kurbaga soyle bir suzmus bizimkini bastan asagi, HAYIR demis.Allaaaahhh, herif bi bakmis, seyi 5 inc kisalmis.Abi super olay yaaa!! filan gibi geyik yapmis kendi kendine.
Dur lam demis, sunu bi daha yapiim.Kurbaga kardes demis, benimle evlenir misin?
Kurbaga hic tinmamis,
yine HAYIR demis.
Anam, bi 5 inc daha gitmis.Adam havalara zipliyor.Valla isi bulduk demis adam kendi kendine.Yaw iyi hos da 15 inc yine de fazla,
halbuki 10 inc olsa hem ben hosnut kalirim hem de tum hanimlara uyar demis.Kurbagaya tekrar sormus:
Kurbaga kardes, benimle evlenir misin??
Kurbaga gozlerini soyle bir belertip adama bakmis.

-"Yaw kardesim demis,sen laftan anlamaz misin? HAYIR HAYIR HAYIR!!!"