Becky ve Sam 50'nci evlilik yildönümlerini kutluyorlardi. Sam birden soruverdi: "Sevgilim, bu elli yil içinde beni hiç aldattin mi?.." "O da nereden çikti?" diye sinirlendi Becky.. "Cevabi da ögrenmek istemezsin herhalde ?.." "Isterim" dedi Sam.. "Lütfen anlat, ne olur?.." "Madem öyle" dedi Becky, "Üç kez aldattim seni.." "Üç kez öyle mi?.. Kimlerdi onlar?.." "Ilki" diye anlatmaya basladi Becky, "Hani sen 30 yasindaydin ve kendi dis klinigini kurmak istiyordun ama hiçbir banka sana kredi açmiyordu. Sonra bir banka yöneticisi eve geldi, hiçbir sey sormadan tüm kagitlari imzaladi ve sen en modern araçlari getirebildin." "Ooo Becky.. Benim için kendini feda ettin ha.. Benim sevgili karim!.. Peki ikincisi.." "Hani 50 yasinda felaket bir kalp krizi geçirmistin.. Çok kritik bir bye-pass ameliyati geçirmen gerekiyordu da, hiçbir doktor sana el süremiyordu.. Her an ölebilirdin. O sirada Dr. Bakey onca yoldan kalkti geldi. Ameliyatini yapti, seni hayata döndürdü.." "Ah benim sevgili karim.. Hayatimi kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin öyle mi?.. Hiç kimsenin böyle harika bir esi olamaz. Böyle bir sey yapman beni ne kadar sevdigini gösterir. Üçüncü peki?.." "Hatirliyor musun, yillar önce Dis Hekimleri Odasi Baskani olmayi fena halde istiyordun ve 47 oyun eksikti?.."