turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Junior Member starsýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart uydu gecýslerýnýn hýzlanmasý+sky box ve kart paylasýmý

býr ýký gun oncesýne kadar sky box ýmla býr uydudan obur uyduya kanal atladýgýmda cýldýrma derecesýnde beklemeye maruz kalýyodum sýnyal gelmesýne gelýyodu ama ýnsanýnda burnundan getýrýyodu acýkcasý forumu ýnceledýgýmdede herkesten farklý býr cevap aldým kafam ýyýce karýstý en sonunda deneme yanýlma yontemýyle sorunumu hallettým sýmdýde geceklestýrdýgým basarýyý sýzlerle paylasýyorum ký ayný sorundan derbeder arkadaslarda faydalansýnlar dýseq olarak goldmaster RM-5 aldým ve tum canaklarýmýn lnb lerýný gardner marka lnb yaptým ýnanmýycaksýnýz ama býr uydudan baska uyduya artýk kanal atladýgýmda sanýyesýnde kanallar degýsmekte yýldýrým hýzýna ulasmýs bulunmaktayým sýmdý bu buzdagýnýn gorunen yuzu sky box ýmla yasadýgým ýlk sorunumu yukarýda ýzah ettýgým sekýlde hallettým ýkýncý ve en on emlý sorunum ýcýnse sýz sevgýlý arkadaslarýmýn yardýmlarýna onerýlerýne yol gostermelerýne ve tavsýyelerýne acýl ýhtýyacým var sky box ýmla cc cama býr sýrket uzerýnden paralý uye oldum ký cok pýsmaným hýc duzenlý calýsmýyor yarým gun acýlýyosa ýký gun kapalý veya acýk oldugu zamanlarda sureklý donmalar yasanmakta bu dertlerým makýnayý aldýgým ve uyelýgýmý baslattýgýmdan berý suregelmekte kendýme neden denemeden test etmeden boyle býr yanýlgýya dustugume daýr kýzýyorum ama nafýle artýk cok gec cunku altý aylýk uyelýk baslattým pesýn odeme yaptým ýkýncý haftam su an ve ben bezmýs durumdayým sýz nacýzane arkadaslarýmdan bana donmasýz sureklý calýsan guvenýlýr býr servera uyelýk konusunda yardýmcý olmanýzý dýlýyorum beným elýmden tutup cýkarýcak arkadaslarýn cevaplarýný acýlen bekler sýte uzerýnden bana pm atabýlecegýnýz gýbý maýlým tam35atalay-yahoo dur burayada yazabýlýrsýnýz sýmdýden yardýmlarýnýz ýcýn tesekkur eder selamlar ederým
    AlýntýAlýntý

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Standart Ýlgi: uydu gecýslerýnýn hýzlanmasý

Ayni yaziyi iki ayri konu olarak yazmissin.
    Konunun birini kaldiriyorum.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlýntýAlýntý