turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Fatih Terim: Bence Arena'yý Beþiktaþ ile paylaþmalýyýz

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den örnek çýkýþ.
    Fatih Terim, Fi Yapý Ýnönü Stadý'nýn yýkýmý sonrasýnda Beþiktaþ'ýn maçlarýný Türk Telekom Arena'da oynayabilmesi gerektiði görüþünü ortaya attý.
    Terim; bu konuda son kararýn kesinlikle Yönetim Kurulu'na ait olduðunun altýný çizdi fakat sözlerini þöyle sürdürdü:
    "Beþiktaþ'ýn böyle bir isteði olursa elbette kararý yönetim kurulumuz verir. Ancak bana kalsa; Beþiktaþ Türk Telekom Arena'da oynamalý derim. Futbolumuz içinde bulunduðu bu ortamda bütün kulüpler birbirlerine yardýmcý olmalý. Biz daha önce üçümüz bir statta oynamadýk mý? Þimdi neden olmasýn. Hatta daha da ileri giderek destekliyorum. Beþiktaþ'ýn maç günleri, Galatasaray Store maðazamýzýn yarýsý kullaným için Beþiktaþ'a verilebilir. Store maðazasýnýn yarýsý siyah beyaz olabilir, Beþiktaþ ürünleri satýlabilir."
    Fatih Terim bu konudaki görüþlerini þu sözlerle daha da ileri taþýdý. "Türk Futbolu'nun içinde bulunduðu bu ortamda birbirimize destek olmalýyýz. Beþiktaþ Baþkaný Fikret Orman dostumuz, eski futbolcu Fikret de dostumuz. Þampiyon olduk, birçok Beþiktaþlý'dan kutlama telefonu, mesajý aldýk. Neden bir süre dostumuz Beþiktaþ'a yardýmcý olmayalým?"
    Fatih Terim'e bu konuda "Galatasaray'ýn daha önce Ali Sami Yen yýkýlýrken, maçlarýný Ýnönü Stadý'nda oynamak istediðini ancak, o dönem ki Beþiktaþ Yönetimi'nden destek görmediðini hatýrlattýk"
    Terim bu hatýrlatmaya ise þu cevabý verdi. "O dönemde þartlar oluþmamýþ olabilir. Baþka sýkýntýlar olabilir. Þimdi el ele verme zamaný. Onlar yapmasa da biz yapalým."
    Terim bu çýkýþý ile Ýki kulüp arasýndaki tarihi dostluða malolacak önemli mesajlar verirken, Galatasaray ile Beþiktaþ arasýnda henüz çok açýða çýkmayan stat sorunu hakkýnda da dostluk kapýsýný da aralamýþ oldu.
    AlýntýAlýntý

Senior Member karizma_63 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Standart Cevap: Fatih Terim: Bence Arena'yý Beþiktaþ ile paylaþmalýyýz

fair play anlamýnda güzel bir düþünce oluyor...
    geciken adalet , adalet deðildir adalet birgün herkese lazým olur ( nokta. )
    anlayana sivri sinek saz anlamayana profil resmimdeki yazýlar yetiþir...
    AlýntýAlýntý