turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 9 sayfa var 12345 ... SonuncuSonuncu
83 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member DeCCaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Standart 01/01/2011 Tarihinde bütün calisan Irdetolar gümleyecek

Evet basligi iyi okudunuz

Kartlarini Showtv den update ettirenler gecmis olsun, Kartlarinizin chidlerini kontroll etmenizi tavsiye ederim
    Bugün 16 - 18 arasi Show`tv sifresiz yayina gecmesine ragmen.

Herkesin bildigi gibi Irdeto Chidleri günlük yenilenmek üzere sürekli 24 saatlik gecerlidir, ama bugünden itibaren Chidler 4 Hafta gecerlik tarihi elde etmis
    chid: 1402, date: 2010/12/02 - 2011/01/01

Yani bu demektirki, Kartlara bir Nevi Time Bomb yüklendi sanirim.

Elinde Eslesmis ama orig Kutusunda calisan Arkadaslarimiz var, Kartlarini oscamda okutup bir chid tarihine bakip buraya yazarlarsa memnun olurum, acaba orig eslesmis Kutuda calisan Kartlardami ayni Chid yediler
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Senior Member bin88bir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    45 Toplam

Standart Cevap: 01/01/2011 Tarihinde bütün calisan Irdetolar gümleyecek

i2 nin herseyini o kadar alenen desifre ettiki bazı arkadaslar sagolsun gumlememesi icin bir neden goremiyorum size katılıyorum ikinci ekranın kararması yakındır

0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Alıntı bin88bir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    i2 nin herseyini o kadar alenen desifre ettiki bazı arkadaslar sagolsun gumlememesi icin bir neden goremiyorum size katılıyorum ikinci ekranın kararması yakındır
    Aynen öyle, simdiye kadar okadar bilgi disariya verildiki, bunun böyle olmasi an meselesi idi.
    Bosu Bosuna sakli tutulmaya calisilmadi, ama yok bu okadar para istiyor yok bu bukadar para istiyor Emu icin falan, Adamlar hakli idi, yani Parayi veren düdügü calar misali.
    Ama bizim Millet hazira konmaya alismiski bu olaylar böyle oldu.
    XPCS Emu calisiyor - ama aldilar Emuyu baskalarina verdiler editlediler, Kartlar calisdi ama editlerken dikkat etmediler - XPCS Emu bosu bosuna belirli bir Miktari vardi, demekki icinde sakli birsey vardi.
    Chid Sile isi halen calisiyor ama yok o sildi böyle sildi söyle oldu, yaw madem bilgiler var, beya Dialoglar var, PM üzeri yazilsa olmazmiydi, ne Forum ne Topicler karisdir, su altindan bu isler ne güzel giderki.

Kimileri affedersiniz sey yarisina girmek icin, verdiler bilgiyi verdiler, olacagi buydu iste....

Simdi gelelim gene bu ise, eger sayet Kartlar gümler ise ozaman bu isler gene basdan baslanacak ve sonra bilgiler bakain ne olacak Fiyatlar tavana firlayacak.......
    Deccal dedi dersiniz.....
    Konu DeCCaL tarafından (2.12.2010 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Senior Member scorqion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

valla helal olsun bizim platformlara avrupada tekiz heralde bu konuda 2 platform birden kapansın ama gidişat kesinlikle bu yönde
    DM 8000 HD 750 GB- SAMSUNG 46C 750 - DSMART HD - DİGİTÜRK PLUS HD

0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Suanda burayi 62 kisi okumus ve hepsi suan Chidlerini kontroll ediyor, inanin bana demedi demeyin......
    Simdi umuyorlar insallah benimkiler öyle degildir diye ama.... hehehehehe
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Senior Member bin88bir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    45 Toplam

Alıntı DeCCaL Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Aynen öyle, simdiye kadar okadar bilgi disariya verildiki, bunun böyle olmasi an meselesi idi.
    Bosu Bosuna sakli tutulmaya calisilmadi, ama yok bu okadar para istiyor yok bu bukadar para istiyor Emu icin falan, Adamlar hakli idi, yani Parayi veren düdügü calar misali.
    Ama bizim Millet hazira konmaya alismiski bu olaylar böyle oldu.
    XPCS Emu calisiyor - ama aldilar Emuyu baskalarina verdiler editlediler, Kartlar calisdi ama editlerken dikkat etmediler - XPCS Emu bosu bosuna belirli bir Miktari vardi, demekki icinde sakli birsey vardi.
    Chid Sile isi halen calisiyor ama yok o sildi böyle sildi söyle oldu, yaw madem bilgiler var, beya Dialoglar var, PM üzeri yazilsa olmazmiydi, ne Forum ne Topicler karisdir, su altindan bu isler ne güzel giderki.

Kimileri affedersiniz sey yarisina girmek icin, verdiler bilgiyi verdiler, olacagi buydu iste....

Simdi gelelim gene bu ise, eger sayet Kartlar gümler ise ozaman bu isler gene basdan baslanacak ve sonra bilgiler bakain ne olacak Fiyatlar tavana firlayacak.......
    Deccal dedi dersiniz.....
    aynen katılıyorum usta

daha once yazdım xpcs yede soyledim dr a da lutfen girmeyin birbirinize yaptıgınız tek sey bosamak evlendirmiyorsanız dt cozum bulur tum kartlar kapanır dedim ikiside dinlemedi ikiside cok para kazanmak istedi olacak olanı soyleyeyim

artık ikisininde formulu ise yaramayacak dt onlem alacak acanı bulmakta bundan sonra bana imkansız geliyor i2 onların sandıgı kadar kolay bir sistem degil oyle bile olsa irdeto firması acıgı kapar cıkarır i3 ustalarda oturur oturdugu yere bizde

0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Alıntı bin88bir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aynen katılıyorum usta

daha once yazdım xpcs yede soyledim dr a da lutfen girmeyin birbirinize yaptıgınız tek sey bosamak evlendirmiyorsanız dt cozum bulur tum kartlar kapanır dedim ikiside dinlemedi ikiside cok para kazanmak istedi olacak olanı soyleyeyim

artık ikisininde formulu ise yaramayacak dt onlem alacak acanı bulmakta bundan sonra bana imkansız geliyor i2 onların sandıgı kadar kolay bir sistem degil oyle bile olsa irdeto firması acıgı kapar cıkarır i3 ustalarda oturur oturdugu yere bizde
    Bu Konuda ben sana katilmiyorum usta, o iki kisinin birbirine girmesinin tek sebebi var oda bizleriz baska hic kimse degil.
    Yok o pahali yapiyor, sen kaca yapiyorsun, yok sen pahalisin ben ona giderim ........ hesabina giden gitti kalan kaldi ama kalanlar cok nadirki, parmakla bile sayilmaz.

BU saaten sonra bakalim Payciler ne yapacaklar, eski tati tuzu kalmadi artik....
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Member dj-iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Deccal usta, karti oscamde okuttum eslesmis karti orjinalde calisani tarihi 2010-12-02 - 2011-01-01
    Eslesmemis kartimda ayni tarihte.
    Normalde eski chidler mevcut bende karti update yapmadim 1 gunluk chid var update yaptim 2011-01-01 yaziyor bize yeni yil hediyesi hazirmi acaba

0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Alıntı dj-iso Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Deccal usta, karti oscamde okuttum eslesmis karti orjinalde calisani tarihi 2010-12-02 - 2011-01-01
    Eslesmemis kartimda ayni tarihte.
    Normalde eski chidler mevcut bende karti update yapmadim 1 gunluk chid var update yaptim 2011-01-01 yaziyor bize yeni yil hediyesi hazirmi acaba
    Süpriz - Yeni Yil hediyesini DT Noel gelmeden verdi elimize... muhahahha

Bu saaten sonra beklemek düser - Kaldi 29 Günümüz, sanki yasgünümü bekliyor gibiyim, ama bu yasdan sonra Yasgünüme hediye bile gelmiyor
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Senior Member scorqion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

[QUOTE=DeCCaL;207037]Suanda burayi 62 kisi okumus ve hepsi suan Chidlerini kontroll ediyor, inanin bana demedi demeyin......
    Simdi umuyorlar insallah benimkiler öyle degildir diye ama.... hehehehehe[
    kesinlikle doğru tespit ben sabah görmüştüm benim kartta herkeste aynıdır haliyle
    DM 8000 HD 750 GB- SAMSUNG 46C 750 - DSMART HD - DİGİTÜRK PLUS HD

1. sayfa - 9 sayfa var 12345 ... SonuncuSonuncu