turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
26 sonuçtan 1 ile 10 arasý
    Senior Member eldereli84 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u tanýyan

arkadaþlar piyasada sahte msn ve nickname ile dolandýrýcýlýk yapan [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] a yüklü miktarda para kaptýrdým, belçika genk de yaþýyor kendisi, tanýyan bilen varsa yardýmcý olabilir mi, belki azýcýk da olsa vicdan vardýr da geri ödeme yaparlar, yada kartý gönderirler, kul hakký yiyerek çoluðunun çocuðunun beddualarýný almazlar inþallah, mutlaka bir yerlerden çýkar bu para bu dünyada da ahiret de de

bu kiþileri tanýyan var mý acaba ?

Junior Member hasanagar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

biraz ayrinti verirsen belki belcika sitelerinden telefonunu bulabilirim,ben belcika gentte yasiyorum belki burdaki server satis sitelerinde ilani olabilir ama dedigim gibi arama yapabilecegim ipuclari vermen lazim

Senior Member turkteam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    nl
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Standart Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u

hala safsiniz hepde saf kalacaksiniz.millet uzakdan yardimla pc ye girip kart i yukluyo para aliyo sende ne kart var ne islem var kilimci kurt hasan a guvenip is yapiyon.yazik dolandiricilara kanmayin desem de genede aranizda cikacakdir herzaman bi kurban.

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.com u tan

arkadaþým saðol varol msn mi ekle görüþelim [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

bu kiþiler mosc yapýyoruz diye milleti dolandýrdý beni de yukardaki msn yi ekledim skyit mosc için 1150 tl ye anlaþtýk hakan bardakçý olarak tanýttý kendini, bütün yazýþmalarým kayýtlý , parayý gönderdim kartýný hazýrladým kargoya veiryorum dedi, zorla bir numara istedim ondan ona ulaþabilmek için ve 05546502125 bu numarayý verdi, o anda aradým telefon kapalý þuan dedi neyse bende ok dedim aradan 1 gün geçti msn kapalý ulaþamýyorum adama dhl sorgulama yaptýrdým kargom filan yok hemen verdiði numarayý aradým adam ben belçikadaydým anca geldim sizin kartý unutmuþlar kargoya vermeyi dedi veo anda anladým dolandýrýldýðýmý ama iþ iþten geçti, 1 2 gün daha geçti sorgulama yaptýrýyorum ismime ama kargo filan yok tekrar aradým o numarayý adam sen kimsin ya ben seni tanýmam etmem ben anlaradan ali demesin mi, daha 2 gün önce bana böyle böyle demedin mi dedim adam nerdeyse rahatsýz edip durma mahkemeye veririm seni daha yeni evliyim ben eþim rahatsýz oluyor dedi, anlayacaðýnýz olay bundan ibaret

öemeyi iþbankasýndan ozan akýn adýna yaptým dekont elimde , yardýmcý olursanýz bunlarý tanýyan varsa, kartýmý gönderirlerse yada paramý geri yollarlarsa foruma bðýþþ yapacam caný gönülden saygýlar herkese

Junior Member aslanim21 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Beyler birtanede var , bunada dikat serverci para tuzagi. ! [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] MSN !!!

Vip Member sarilar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    370 Toplam

Standart Cevap: Re: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

usta anlamiyorum 1150TL tanimadigin bir kisiye yollanirmi akil var mantik var millet ne vurma hevesinde kusura bakma ama bence o paran icin soguk bir su ic derim...

Ama umidim parani insallah geri alirsin.....
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek deðildir. Benim fikirlerimi, benim duygularýmý anlýyorsanýz ve hissediyorsanýz bu yeterlidir.

7. Teşekkür edenler:

imranli (11.06.2012)

Member prince6370 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

birçok kiþiyi dolandýrmýþ bu þahýs cardshari... diye baþlayan bir site var oraya bak onlar uðraþýyorlardý bulmak için

Banned fred - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

illegal ise kalkisma sende! cöplük kart alan tavuk yolmaya cikiyor
    sanki yaptigin is helal parada..

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Germany
    0 Bu Konu icin
    111.742 Toplam

Bu adam hangi forumda geziyorsa ordan ipsini isteyin, kaldigi yeri ve detaylarini bulursunuz.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.

Bulunduðu yer
    AYDIN / ÇÝNE
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

Standart Re: Cevap: mosc kart yapýyorum diyerek milleti dolandýranlardan powerskyit@hotmail.co

farklý nickler kullanarak forumlarda milleti karalayan fearsky sensin belki, helali haramý anam babam ve hocalarým öðretti bana , diðer forumlardada ayn üslupla yazý yazan bu samsun bafra lý ercan , milleti söðüþlediðiniz kadar söðüþledin zaten artýk millet seni söðüþlesin bundan sonra ,

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu