turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Junior Member ertin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart önemli lütfen okuyun enbasta adminler

arkadaslar google ye dt 664 diye yaziyazdim bana link verdi linki tikladim birden benim burdaki özel mesaj kutusuna girdi hic bir pasword istemeden benim bir arkadasa yazdigim mesaj ve ondan aldigim cevab
    bizim özel mesaj kutularimiz bu sayfada google le mi veriliyor lütfen admin lerin dikatine deneyin dt 664 yazin google ye bakin nereye giriliyor hemde sifre istemeden
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.743 Toplam

Standart Cevap: önemli lütfen okuyun enbasta adminler

Arkadasim baktim.
    Bur konuya yönleniyor.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Senin baska sorunun olmasi gerek. En iysi F5 tusuana bas, cache ve cookileri sil ve tekrar dene

Kolay gelsin!

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Saniyorum size o anda özel mesaj geldi. Sitede özel mesaj gelince Popup penceresi geliyor ve onaylarsaniz ÖM kutusuna yönleniyorsunuz.
    Siz sifrenizi Browsere kayit etmissiniz, tabiki sifre sormadan ÖM kutunuza bagalanacak. Cache, Cookie ve Sifre kayitlarinizi silin o halde size Foruma girisinizde sifre soracak.
    Ayrica bende kontrol etdim yukardaki konuya baglaniyor.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.
    AlıntıAlıntı

Junior Member ertin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

tüm cookiler silinik ve benim tafima giden neden benim yzima giriyor bu bublik bir yazi deyildi ki
    AlıntıAlıntı

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

ertin selam ben yıllardır bu forumdayım yüksel abi ve büyük bir ekiple bu zamanlara geldik şimdiye kadar emeği geçen herkese teker teker teşekkür ederim ama şunu sakın unutma burası bir forum ve burada öncelik güvenliktir

umarım anlatabılıyorum burada kımsenın sıfresı kımseye verılmez verilemez

Bizim bir standartlarımız var baskalarını bılemıyoruz ama Dreambox Dünyasında ilk türk forumu emın olun buna ,

Saygılar sevgıler
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

sonic (26.06.2012)

Senior Member tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

peki sezo ustayi uzun zamandir gormedim burda hayrola bir durgunluk var burda bence......
    AlıntıAlıntı

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

Thumbs up Cevap: önemli lütfen okuyun enbasta adminler

Alıntı tutu2004 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    peki sezo ustayi uzun zamandir gormedim burda hayrola bir durgunluk var burda bence......
    sezo abi kendi isteği ile foruma ara verdiğini bildirmiş özel hayatına daha fazla zaman ayırması gerekli imiş saygılarımı sunuyorum ona buradan

Selamlar
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    682 Toplam

Alıntı tutu2004 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Forum kurallarindan
    3. Lütfen kapatılmış olan bir konuyu yeni başlık kullanarak tekrar açmayınız!
    Yazdığınız mesajlar konu başlığına uygun olmasına dikkat edin, konu dışı mesajlar silinecektir. Konu dısı mesajlar yazmaya devam eden üyeler ceza alacaktır! İsrarlı bir şekilde konu dışında kalma çabası devam edilirse konu kapanacaktır !

Kurallar acik, ama ben yinede size cevap vereyim,yoksa art niyetli birileri cikip olmadik yerlere ceker konuyu

Sezo,forum ile ilgili bazi fikir ayriliklarindan dolayi gorevinden ayrildi .

Durgunluga gelince ;

1.Malum yaz aylari,yani insanlar tatilde
    2.EURO 2012 - Avrupa Futbol Şampiyonasi var, insan guzel futbola doyma sansini kacirmiyor tabi.
    3.Turkiye şike ligi yaz tatilinde

Konuya gelirsek ,

Gercek dunyada oldug gibi sanal ortamdada baskalarina zarar vermek isten kisiler var,hatta bunlar kat ve kat daha fazla.Yani kisaca kotu niyetli kisiler. Bazilari sadece zefk icin zarar vermek isterler ,diger birileride ciddi anlamda bilgi calma vs. icin ugras verirler. Yapanin amaci ne olursa olsun,sonucta normal kullanici hep zarar gorur.Bunu unutmayin ve o yuzden ;

>Lutfen foruma verilen her linki tiklamayin,hele,hele ozelinize gelen linkleri-baslik ne olursa olsun !

>Kendi guvenliginizi artirmak icin Pc'ze koruyucu programlari mutlaka kurun!

>Tuzagi dustugunuzden suphe duyarsaniz sifrelerinizi mutlaka,ama mutlaka hemen degistirin !
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

kocahaydar (1.07.2012)