turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: sohbetler

Junior Member raconcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart sohbetler

dostum bizim de tek bir kanalımız açılmıyor ama en önemli kanalımız mağlum kanal adamlar çözmüşler i2 yi bizim serverciler dünkü çocuk daha ondan bundan n line c line kiralarlar sonrada i2 yi biz çözdük derler milletide iptv diye kazıklarlar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member hha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart Cevap: Digitürk irdeto II

adamlar cozerken para harcıyor para kazanıyor bızım servercıler yerı gelıo 15 tl ye toptan satıyor c lıne sonra malıyet nereye kart acıcak kapatıcak dev fırma sahıplerı delı paralar gomdu bu ıse ama ıs yurumuyor karsı fırma acımıyor daha fazla para harcıyor savas halı bu dunyada atak yapan dt gıbı baska bır fırma dahı yok
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Digitürk irdeto II

Alıntı hha Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    adamlar cozerken para harcıyor para kazanıyor bızım servercıler yerı gelıo 15 tl ye toptan satıyor c lıne sonra malıyet nereye kart acıcak kapatıcak dev fırma sahıplerı delı paralar gomdu bu ıse ama ıs yurumuyor karsı fırma acımıyor daha fazla para harcıyor savas halı bu dunyada atak yapan dt gıbı baska bır fırma dahı yok
    Dt ilk başından beri öyle değilmiydi? ozamanlar cardsharing mi vardı? dt nin ilk şifreleme sistemini düşünün ozamanlar cryptoworks en güçlüsüydü.2005 e kadar cryptoworks a bişey yapılamazken öteki şifreleme sistemleri kalbura dönmüştü.
    cardsharing konusunda haklısın ayağa düşmüş vaziyette korkarımki iptv de böyle olacak. ve 4 gün sonra iş bilmezler yüzünden yine savaşı digitürk kazanacak.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (27.07.2012)

Junior Member raconcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Re: Digitürk irdeto II

tybet katılıyorum dostum göreceğiz iptv yi bizim bu servercilerle olmaz bu iş...Sonra burdan çıkıyor birileri diyo geçen yıl izledik.Ben size şunları söyleyim dostum geçen yıl fazla kişi iptv izlemedi.Bu yıl yüklenme olcak 300--500 kişi izlerse dt yi bırak ttnet'in filtrelemesinde bile problem çıkabilir.ARKADAŞLAR KİMSE MAĞLUM KANAL İÇİN İPTV ALMASIN BEKLEYİN...CİHAZ+İPTV ALCAKLAR GİTSİN 1 YILLIK PARASINI YATIRIP ORJİNAL ALSIN BARİ GARANTİ İZLERSİNİZ...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: Re: Digitürk irdeto II

Alıntı raconcu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tybet katılıyorum dostum göreceğiz iptv yi bizim bu servercilerle olmaz bu iş...Sonra burdan çıkıyor birileri diyo geçen yıl izledik.Ben size şunları söyleyim dostum geçen yıl fazla kişi iptv izlemedi.Bu yıl yüklenme olcak 300--500 kişi izlerse dt yi bırak ttnet'in filtrelemesinde bile problem çıkabilir.ARKADAŞLAR KİMSE MAĞLUM KANAL İÇİN İPTV ALMASIN BEKLEYİN...CİHAZ+İPTV ALCAKLAR GİTSİN 1 YILLIK PARASINI YATIRIP ORJİNAL ALSIN BARİ GARANTİ İZLERSİNİZ...

herşey ligtv değil önceden şifreli platformların peşinden biz koştuk bundan sonra onlar bizim peşimizden koşacaklar.

haftada maximum 4 saat ligtv izlersiniz ama geri kalan zamanınız ligtv de değil tabi fenerbahçeli değilseniz.
    d-smart 2 yıllık fullhd herşey dahil 538 liralara kadar düşmüşse varın gerisini siz düşünün.
    filitreleme vesaire daha çok can sıkarlarsa bugüne kadar hiç gündemde olmayan bir internet türü ortaya çıkabilir ve kimse ses edemez.bu sayede yeni yeni gelişmekte olan fiber internette bir anda bitebilir.
    digitürk dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olabilir superonline i çöpe gider.
    şuan ruslar başlamış durumdalar. gelecekte uydular sadece data alışverişinde kullanılabilir. şuan bi kaç uydu bu göreve dönmüş vaziyette
    şuan için fiyat biraz uçuk gibi görünebilir ama kullanma arttıkça düşecektir
    Konu tybet tarafından (27.07.2012 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Tilki1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    922 Toplam

Alıntı raconcu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bak Kardes bazi yerlerde hakli olabilirsin ama gitsin 1yillik abone olsuna katilamiyorum, cünkü onunda garantisi yok.
    Önce bunlar müsterilerinin sorunlarina aninda cevap vermeye ugrassinlar sonra CS ilemi yoksa IP TV ilemi ugrasacaklar ona yönelsinler.
    Ben kendim 7 yil üye idim 5 yil sorun olmadi 1 yildirda üyeligimi iptal edeli oldu, demekki en az benim bildigim 3 yildir bu firma parayi pesin aldiklari gariban vatandasa zulüm etti vede hala devam etmekte.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Haaa o zaman sikeli ligi nasil seyredecegim diyorsan buraya mesaj yazmayi basardigina göre oda o kadar zor bir sey degil.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı Tilki1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Haaa o zaman sikeli ligi nasil seyredecegim diyorsan buraya mesaj yazmayi basardigina göre oda o kadar zor bir sey degil.
    Dünyada kara paranın aklandığı en büyük şey futbol
    bugün ispanya nın ekonomisi çökmüşken barcelona real madrit ve benzeri ispanyol takımlarının futbola en çok yatırım yapmaları garip değilmidir sizce.

boşunamı abramoviç chelsea yi satın aldı?
    bizim ülkemizde de futbol üzerinden çok dolaplar dönüyor. ahanda mahkeme kararı apaçık ortadayken burda takım farketmez biz hala şampiyonluk nidaları atıyoruz. biraz uyanın artık hiçkimse babasının hayrına takımlara destek olmuyor. biz saf taraftarlar üzerinden kurban kesiyorlar.
    söverler”.

AlıntıAlıntı