turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member BalcDream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Türk Mü ALman Mı ?

MErhaba Özellikle Forum Admin'i Yüksel Amca Bana şunu açıklarmısın forum Turk-dreamworld fakat 1 aydır gezmeme rağmen bu forumda neden Tekk bir kelime Bile Anlamadım ?? Madem Sİte Türk Sen Türk Sün Herşey neden almanca?? madem almanca olucak adreside değiştir.biz adrese aldanıp giriyoruz siteye herşey almanca ..Buna Şahit Oldum Forumda TÜrk Bİ arkadaş Birşey Yazmış Sİzler Almanca Cevap Yazmışsınız. Bu Ne dir Böyle ya?? Eğer Ki ALmanca Konuşmak Bu kadar İddalı iseniz Biz TÜrküz demeyin.. Lakin TÜrksenizde Cevaplarınız Türkçe Olsun Ne Ben Nede Başka Arkadaşım Almanca Öğrenmek ZOrunda Değildir.... !
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart İlgi: Türk Mü ALman Mı ?

@BalcDream usta,amacını tam anlamış değilim,ayni yazıyı başka topiklerede de yazmışsın.
    Şİmdi ;
    -Her şey almanca değil
    -Eleştiri yapacaksan ilk önce doğru başlık altına uygun bir şekide konuyu açarsan
    -Eleştiri yaparken kişilere sataşmadan ve düzeyli bir şekilde yap Lütfen,yani yapıcı olalım,
    Saygılar
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Güzel arkadasim,
    1 aydan beri giriyorsunda neden 4 defa yazdin ve bunun 2si sitem?
    Anlamadigin bir konu varsa sor cevaplayalim.
    Almanca olmasinin sebebi,Boardun en az %20 alman,%60ida almanyada yasayan Türkler. ve gördügün faq´lar zamaninda alman sitelerinden alintidir.
    Acigimizi biliyoruz ve yeni sunacagimiz faq´lari türkceye cevirerek sunacagiz vede eskilerini zamanla altina gücümüzün yettigi kadar tercümesini yapacagiz.
    Su an zamanla yarisiyoruzki,yeni TDW_Image yolda cikti cikacak.Su an yogunlugu cikacak Imageimize verdik.
    Genede anlayamadigin bir konu varsa sor cevabini mutlaka alacaksin.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Kimse kimseyi zorlamiyor.
    AlıntıAlıntı

Vip Member tahtali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

@BalcDream arkadas bu kadar hidetlenmeni anlamis degilim sen anladigim kadariyla forumun dilini almanca secmisin forumda ana sayfada en alta türkce dil secenegini secseydin forumun iki dilde yapildigini anlardin birde sen hangi soruyu türkce sordunda sana yardimci olmadik lütfen bir daha konu acarken biraz düsünmek gerek
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

@BalcDream usta.

önce baslikdaki soruna cevap. bu forumda ikiside var. hem türkce hem almanca.
    zaten özelligi orada.

aslindan diger topicde sana cevap yazdim ama birde burada yazayim.
    saniyorum tahtali usta yazdigi gibi forumun lisanini yanlis secmissin. ayrica gercekden anlamiyorum sen 4 hafta forumun nerelerinde gezinmissin?

problemine gelince, usta anlamadigin birsey varsa yaz sana yardimci olalim. acaba nerde ne sorduunuzda, size yardimci olinmadi?
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Alıntı BalcDream Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    MErhaba Özellikle Forum Admin'i Yüksel Amca Bana şunu açıklarmısın forum Turk-dreamworld fakat 1 aydır gezmeme rağmen bu forumda neden Tekk bir kelime Bile Anlamadım ?? Madem Sİte Türk Sen Türk Sün Herşey neden almanca?? madem almanca olucak adreside değiştir.biz adrese aldanıp giriyoruz siteye herşey almanca ..Buna Şahit Oldum Forumda TÜrk Bİ arkadaş Birşey Yazmış Sİzler Almanca Cevap Yazmışsınız. Bu Ne dir Böyle ya?? Eğer Ki ALmanca Konuşmak Bu kadar İddalı iseniz Biz TÜrküz demeyin.. Lakin TÜrksenizde Cevaplarınız Türkçe Olsun Ne Ben Nede Başka Arkadaşım Almanca Öğrenmek ZOrunda Değildir.... !
    Slm dostum cekmissin silahini geliyorsun!!! Ne bu hiddet böyle Türklük konusunda kim kimden daha Türktür onu anlayamzsin, yargilayamazsin daha pismen lazim yazdiklarina dayanarak bunu anladim diyorum. Boyunu asacak laflar sarfetmederim. Sana Almanca ögrendiyen yok Türkce yaz karsiligi Almanca gelirse belirt haklisin diyelim. Rahatsiz olduysan bu board sana ve senin gibilere cok büyük seni asar. Sen iyisimi kendi kafana göre bir board bul ve oraya takil hadi kocum benim düzenive ortami bozmaya hakkin yok, rahatsiz olan baska kapiya. Anlasildimi Türk kardesimbenim Kisilik sorunu yapmayalim. Bana birde Türklügü tarif et bakalim nasilmis? Burda insana deger veririz irk, dil, cinsiyet,mezhep vs. farketmeksizin, gözetrmeksizin insan insandir felsefesine unutmaANLAYANA...

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Senior Member spiderman 2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    185 Toplam

burda türkce sorulara türkce cevap yazilir
    almanca sorarsan almanca cevap gelir
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Yüksel Hoca Güzel Demişsin Ama formu Kontrol el Biri türkçe sormuş almaca yazmışsın.oda zaten demiş almancam yok boşverin falan diye...

Kusura bakmayın biras şiddetli yazmışım daha önce,Şimdi ben dreambox 500s yerine yazı yazcam sorularım var sizlere ama orayayazcam yeri burası değil ..ilginize teşekürler..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm dostum cekmissin silahini geliyorsun!!! Ne bu hiddet böyle Türklük konusunda kim kimden daha Türktür onu anlayamzsin, yargilayamazsin daha pismen lazim yazdiklarina dayanarak bunu anladim diyorum. Boyunu asacak laflar sarfetmederim. Sana Almanca ögrendiyen yok Türkce yaz karsiligi Almanca gelirse belirt haklisin diyelim. Rahatsiz olduysan bu board sana ve senin gibilere cok büyük seni asar. Sen iyisimi kendi kafana göre bir board bul ve oraya takil hadi kocum benim düzenive ortami bozmaya hakkin yok, rahatsiz olan baska kapiya. Anlasildimi Türk kardesimbenim Kisilik sorunu yapmayalim. Bana birde Türklügü tarif et bakalim nasilmis? Burda insana deger veririz irk, dil, cinsiyet,mezhep vs. farketmeksizin, gözetrmeksizin insan insandir felsefesine unutmaANLAYANA...

Kimsenin Düzenini Ortamını Bozmadım Ne gördüysem yazdım ..
    Yüksek Hocanın Hatrı vardı ama sayende forumdan gidicem ve giderkende takılan ardkş.larıda alıcam yanıma .. sırf bu sert tavrın yüzünden şimdi silicem aboneliğimi....
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu