turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Junior Member cyfra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart dm 800 hd (too much data (or bad sectors) in partition 3 (end: 04000000, pos: 0400000

dm 800 hd cihazım var gemini 2 5.10 imageyi yükledikten sonra 100/100 tamamlanınca (too much data (or bad sectors) in partition 3 (end: 04000000, pos: 04000000)
    bu yazı cıkıyo cihaz boot etmiyo acılmıyo dream up ile bad sektor onarma yaptım sonra orjinal image attım fakat olmadı gemini 2 5.10 haricindeki tüm imageler yükleniyo fakat gemini 2 5.10 imgeyi br türlü yükleyemedim acaba cihaza yüklenen orjinal bi flash dosyası varmı yada çözüm nedir saygılar
    AlıntıAlıntı

Vip Member ADANALI. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57 Toplam

Standart Cevap: dm 800 hd (too much data (or bad sectors) in partition 3 (end: 04000000, pos:

Arkadasim orijinal imageyi yükliyebiliyorsunuz,anladigim kadari ile.
    Bir de söyle yapin imageyi yükledikten sonra,cihazin elektrik fisini cekip bir 10 dakika bekleyin.
    ikinci önerecegim,orijinal imageyi bir kere yükledikten sonra,hemen arkasindan ayni imageyi bir daha yükleyin.(tabiri caizse cift dikis atin)
    Bir deneyin bakalim.
    Kolay gelsin.
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart Cevap: dm 800 hd (too much data (or bad sectors) in partition 3 (end: 04000000, pos:

usta dreamup 1.3.3.5 ile badsector bölümleri tamir edebilirsiniz.

dreamup calisdirin,
    extras/dm800/recover bad sectors bölümüne gecin ve badsector recover yapin. ardindan yeni bir image indirin ve yükleyin sorun gitmesi lazim.
    saniyorum flash yaparken kissa bir an icin ceyran kesintisi olmusdur.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sagolasın dostum bidaha denerim ama zaten sadece gemini 2 5.10 imageyi atamıyorum diger bütün iamageler atılıyo sadece gemini 2 5.10 imagede bu sorunu yasıyorum bad sektor cihaza zarar vermez heralde tıkır tıkır su anda merlin 2 image calısıyor cünki
    AlıntıAlıntı

Vip Member ADANALI. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57 Toplam

Alıntı cyfra Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sagolasın dostum bidaha denerim ama zaten sadece gemini 2 5.10 imageyi atamıyorum diger bütün iamageler atılıyo sadece gemini 2 5.10 imagede bu sorunu yasıyorum bad sektor cihaza zarar vermez heralde tıkır tıkır su anda merlin 2 image calısıyor cünki
    Arkadasim neden gemini image ? (gemini bitti,topragi bol olsun)
    Hic newnigma2 yi denedinizmi ?
    Benim su anda herkese önerecegim bir image.
    Malesef sadece enigma2 makinalar icin var.
    newnigma2 image ile orijinal arasinda fazla bir fark yok,ama görselligi acisindan bence süper !
    Tavsiye ederim.
    Kolay gelsin...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Ben bu sorunu çözdüm önce dream up ile bad sector recovery yaptım ve sonra tekrar dream up ile gemini 2 backup 5.1.0 attım 1 saat sürdü ama degdi(too much data (or bad sectors) in partition 3 (end: 04000000) hatasıda düzeldi ayrıca ben zaten her zaman new enigma 2 kullanıyorum sadece geminide hata verdi düzeltmek için ugrasdım önerin için cok tesekkürler
    AlıntıAlıntı

Banned volkan072 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

arkadaşlar ben ne yaptıysam olmadı flash erase diye bir program yok mu flasını sıfırlamak lazım
    AlıntıAlıntı