turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Arena'da avantajı 'Brag'dık! 0-2

6 yıl sonra tekrar evinde bir Devler Ligi maçına çıkan Cim Bom, Arena'da gruptan çıkma yolunda önemli bir darbe aldı.

İlk maçta deplasmanda ManU'ya yenilen temsilcimiz, mutlak zafer parolasıyla çıktığı Braga karşısında da 2-0 mağlup oldu.

Maça hızlı başlayan Galatasaray, henüz ilk dakikalarda etkisini hissettirdi. İlk 6 dakika içinde Burak ve Emre Çolak'la gole yaklaşan sarı kırmızılı temsilcimiz, tribünleri ayağa kaldırsa da gole sevinci yaşatamadı.

İlerleyen dakikalarda oyunda dengeyi kuran Braga, etkili hücumlarını 27. dakikada golle süsledi. Gelişen hızlı hücumda, sol çaprazda ceza sahasında topla buluşan Amorim'in şutunu Muslera çeldi. Sonrasında Ruben Micael yakın mesafeden önüne gelen topu boş kaleye gönderince Braga 1-0 öne geçti.

Golden sonra oyunda ipleri eline alan Portekiz temsilcisi, 32. dakikada 2. gole çok yaklaşsa da, kaleci Muslera üst üste 2 pozisyonda gole geçit vermedi.

Braga'nın 1-0'lık üstünlüğüyle geçilen ilk 45 dakikanın ardından temsilcimiz 2. yarıya da hızlı başladı. Burak Yılmaz ve Emre Çolak'la ilk bölümlerde baskı kuran G.Saray, beraberlik için yüklenmeye başladı. Bu arada ilk yarıda etkisiz kalan Amrabat, 2. yarıda Terim tarafından oyundan alınırken Aydın sahaya çıktı.

NEFİS VURUŞA DİREK ENGELİ
    58'de Burak'ın çaprazdan sert şutunu kaleci Beto çıkarırken, 70'te yine Burak kafa vuruşunda top kalecinin kucağına gitti.

Galatasaray'ın en net gol pozsiyonu 76. dakikada gelirken, Aydın'ın ceza sahası dışından nefis vuruşunda top çataldan döndü!

Maçın son 15 dakikası Braga yarı sahasında geçti. Ancak Galatasaray'ın müthiş baskısı golü getirmezken, 90+4. dakikada hızlı gelişen Braga atağı sonrasında Alan maçı bitirdi: 0-2...

Galatasaray bu sonuçla 0 puanla son sırada kalırken, ilk galibiyetini alan Braga 3 puana yükseldi.

Sarı kırmızılı temsilcimiz Şampiyonlar Ligi'ndeki 3. maçında, 23 Ekim'de Cluj'u konuk edecek.

(Ligtv.com.tr)

GALATASARAY: 0 - 2 :BRAGA

STAT: Ali Sami Yen
    HAKEM: Tom Hareld Hagen

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Dany, Semih, Riera, Emre (Dk. 78 Yekta), Melo (Dk. 76 Elmander), Selçuk, Amrabat (Dk. 46 Aydın), Burak, Umut
    TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim

BRAGA:Beto, İsmaily, Vinicius, Douglao, Amorim, Micael, Salino, Custodio, Alan, Viana (Dk. 78 Djamal), Eder
    TEKNİK DİREKTÖR: Jose Peseiro

SARI KARTLAR: Dk. 2 Melo, Dk. 40 Dany (Galatasaray), Dk. 31 Alan, Dk. 47 Hugo Viana, Dk. 90 Custodio (Braga)
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

sonic (2.10.2012)

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Standart Cevap: Arena'da avantajı 'Brag'dık! 0-2

futbol ilginç bir oyun 90 dakika neredeyse tek kale oynadık ama 2-0 kaybettik
    AlıntıAlıntı

Member @hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Ben tvlerde nette başlıkları yorumları okudum resmen çıldırdım daha 4 maç var tur mucizelere kaldı demek nasıl bir mantıktır ben anlamadım.Ben takımıma güveniyorum bu gruptan çıkacaz bu yazımı da kaydedin 4 maç sonra hatırlatırsınız.Gelen 2 yenilgi basının şişirmeleri sonucu takıma gelen rehavettendir ve Fatih Terim bunu aşacaktır inanıyorum...Birde gördük ki Burak topçu falan değil.....
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.661 Toplam

burak iki mactir iyi oynamiyor
    gruptan cikariz umarim
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

Senior Member system - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    706 Toplam

Kendinizi avutun durun fb de gs de avrupada nal toplar ancak. Biri 2-0 dan beraberliğe gider biri kendi evinde 2-0 yenilir. Bunlar ancak birbirlerini yerler başkada bişey yapamazlar. Medyanın şişirdiği takımlar avrupadan tokadı yiyip oturur işte böyle yerine
    AlıntıAlıntı

Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    39.962 Toplam

Braga belkide kuruluşundan bu yana en iyi oyununu oynadı. Adamlar boş alan bırakmadılar mükemmel defans yaptılar.

Bütün açık alanları kapatmayı çok iyi bildiler. Galatasaray'da bugün eğer Melo ve Selçuk birazcık aktif olabilselerdi skor çok farklı olabilirdi.

Tek sorun orta sahada top almamalarıydı Galatasaray'ın. Durarak kimse gol atamaz kimse maç kazanamaz kazanamadı da.
    AlıntıAlıntı