turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member vada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart skinler hakkında

slm arkadaşlar artık bende tdw imaj kullanıcısıyım ama skinlerden yana bazı sorunlar göze çarpmakta..

burda verilen skinler cihaza nasıl atılacak hiç belitrilmemiş temp e atıyoruz elle yükle dioz bekleyin kapatmayın dio sonra ekran normal kanala dönüyor tepm te bişey olmasada hata da vermiyor bu neden kaynaklanıyor..

skinler ii güzel hoş ta addons ta verilen skinleri bu forum resimlerini sıra ile versek çok hoş olucak orda ismi farklı burda farklı...

skinlerin ayarları nasıl olucak en ufak ayrıntı yok cccam kullanılanlar açan kart bilgilerini direk kanal değiştirirken nasıl görecek..

skinler çok sağ sola kayık çıkıyor çözümü hep ayar yapmak mı yoksa bu sorun giderilecek mi..

default skin olrak daha güzel bir şeyler düşünülmeli fontlar çok ufak bence font konusu her kullanıcıya hitap etmeli

açılış logosu çok sade kalıyor..

şimdilik bu kadar..
    AlıntıAlıntı

Member TEKNOKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart İlgi: skinler hakkında

selam,

o kadar çok yazıldı çizildiki sorduğunuz sorular,

ftpden manuel yüklersiniz,

dosyayı zipten çıkartığınızda zaten hangilerini hangi klasöre atıcağınız belli

ama ben size en kolay yöntemini söyliyeyim,

ftp prgramını aç, dm ye erişim sağla, dm tarafı ana dizinde olsun yani " / " burada,

skin dosyasını zipten çıkartın, var adında bir klasör olur, içinde diğer klasörler vesaire v..s

solda verilen skin (herhandi bir dosya ) klasörünü yani var klasörüne sağ tıklayın ve transfer deyin, ve yüklenmesini bekleyin,

işlem bu kadar, menüden girerek görünümü (skin) değiştirin.

güle güle kullan.

saygılar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı TEKNOKA Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam,

o kadar çok yazıldı çizildiki sorduğunuz sorular,

ftpden manuel yüklersiniz,

dosyayı zipten çıkartığınızda zaten hangilerini hangi klasöre atıcağınız belli

ama ben size en kolay yöntemini söyliyeyim,

ftp prgramını aç, dm ye erişim sağla, dm tarafı ana dizinde olsun yani " / " burada,

skin dosyasını zipten çıkartın, var adında bir klasör olur, içinde diğer klasörler vesaire v..s

solda verilen skin (herhandi bir dosya ) klasörünü yani var klasörüne sağ tıklayın ve transfer deyin, ve yüklenmesini bekleyin,

işlem bu kadar, menüden girerek görünümü (skin) değiştirin.

güle güle kullan.

saygılar

ii tamam onu bende biliyorum da ch mod olayı varmı yokmu

dün gemini skini atim dedim cihaz a yeniden imaj atmak durumunda kaldım..

birde addonstan kurduğumuz bazı skinler silinmiyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

gemini cihazları kilitleyince elim ayağıma dolandı ne yaptığımı unuttum yoksa bu konularda bilgimiz var ama kafa oldu karma çorban.

ben tmp olayını çözemedim esas onu sormak istemiştim..
    AlıntıAlıntı

Member TEKNOKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı vada Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ii tamam onu bende biliyorum da ch mod olayı varmı yokmu

dün gemini skini atim dedim cihaz a yeniden imaj atmak durumunda kaldım..

birde addonstan kurduğumuz bazı skinler silinmiyor
    skin yüklemede hiç bir şekilde chmod değeri değiştirilmez,

başka imageye verilen skinleri denemeyiniz,

manuel attığınız skinleri kumanda ile kaldıramazsınız, nasıl attıysanız aynılarını aynı klasörlerden silmelisiniz.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

vada usta teknoka usta size neyi nasıl yapacağınızı anlatmış.
    skinlerde 2 yöntemle yükleme yapınız.birisi addondan indirip kurmak.
    diğeri teknoka nında dediği gibi rardan çıkarıp dosyaları gerekli yerlere atmak.
    chmod değerinde oynama yok.önemli bir hususta şu ki; gemini de kullanılan skinler
    tdw yada başka image atıldığında kilitlenme yapabilir.bizim verdiklerimiz dışında
    tdw için skin yüklemeyin.biz bütün skinleri deneyip veriyoruz ki cihazlarınızda kilitlenme olmasın diye.vakit bulursam resimli anlatım hazırlarım.
    AlıntıAlıntı

Junior Member taki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

selam
    benimde bir problemim var ben dm,ye üc tane skin attim bunlardan herhangi birsini silmek istiyorum fakat lösche Addons,da ?yüklemis oldugum ne emular var nede skinler var ancak lösche addonsun sol üst köse kismindaki soyle bir yazi cikiyor /var/tuxbox/installer.ancak flsh fxp ile silinebiliniyor ben bu konuyu daha önce yazmistim ama ustalar yogun oldugundan ilgilenemediler her halde
    eger degerli ustalar bu problemede bir el atarlarsa cok iyi olur.
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Alıntı taki Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam
    benimde bir problemim var ben dm,ye üc tane skin attim bunlardan herhangi birsini silmek istiyorum fakat lösche Addons,da ?yüklemis oldugum ne emular var nede skinler var ancak lösche addonsun sol üst köse kismindaki soyle bir yazi cikiyor /var/tuxbox/installer.ancak flsh fxp ile silinebiliniyor ben bu konuyu daha önce yazmistim ama ustalar yogun oldugundan ilgilenemediler her halde
    taki Usta. Suan Internet Addon Serverdeki Skinlerin 100 de 90 % i uninstall oluyor. Son yüklenenlerin hepsi uninstall oluyor. Emularin yenileride Internet Serverde degisdirildi, onlarda Deinstall oluyor. Zaman oldukca eski version Emularida degisecegiz.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Alıntı taki Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam
    şimdi, skinler /var/tuxbox/config/enigma/ klasörü altında bulunan
    fonts , pictures ve skins adlı 3 klasör içindedir.
    şayet oto silinmiyorlarsa buralara girip manuel silebilirsiniz.
    ancak dikkatli silin, yanlış bişeyler silerseniz ( diyelim ki x skinini silceksiniz
    gidip y skininin dosyasını silerseniz ve y skini kellandığınız skinse cihaz kitlenebilir.) cihaz kitlenir yeniden kurmak zorunda kalırsınız.dikkatli sildikten sonra
    problem çıkmaz.
    AlıntıAlıntı

Junior Member taki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

selam d-king usta verdiginiz bilgiler icin cok tsskür edrim ama image,yi be sefer flasch,a yükledim yaliniz mim .74 skin yükledim sorun yine ayni sil addons,da /var/tuxbox/installer. baska bir sey yok.teskkürederim yani flash fxp ile menual siline biliniyor
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu