turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member papalino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    124 Toplam

Standart Hoşgeldin Dentinho

Beşiktaş sonunda transfer bombasını patlattı, Brezilya'nın gelecek vaadeden yıldızlarından Dentinho'yu renklerine bağladı. 1.5 yıllığına kiralanan Sambacı'nın ilk sözleri iddialıydı: Taraftarlar çok golümü ve asistimi izleyecek
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

..Ve Beşiktaş’ta golcü transferi mutlu sonla noktalandı, Kara Kartallar Dentinho’yu renklerine bağladı. Shakhtar’dan kiralanan Brezilyalı futbolcu dün 1.5 yıllık imza atarken, İstanbul’a ayka bastı. Sağlık kontrolünden geçtikten sonra çarpıcı açıklamalarda bulunan Brezilyalı yıldız, “Bu taraftara büyük sevinçler yaşatmak için buradayım. Bu güzel formayı giydiğim için şu an çok mutluyum. Değişik bir onur yaşıyorum” dedi. Galatasaray derbisinde oynamak istediğini belirten Sambacı şöyle devam etti: “İki gündür mesajlarım durmuyor. Her yerden yazıyorlar. İnternet aracılığıyla taraftarları araştırdım. Ateşli bir taraftar. Hep beraber iyi anlar yaşayacağımıza inanıyorum. Lucescu, bana Brezilyalı oyuncuların Avrupa’da ilk 2 yılında adaptasyon süreci yaşadığını söylemişti. Ben de ona inanıyorum. Kenarlarda oynayan bir oyuncuyum. Ama ceza sahası içine çok girerim. Güzel paslarım vardır. Asist ve gol olarak taraftarlarımız birçok anımı yaşayacaklardır...” diyerek sözlerini tamamladı.

7 numarayı giyecek

Quaresma’nın 7 numaralı formasını giyeceğini belirten Dentinho, “Quaresma önemli bir futbolcu. 7 numarayı giyiyordu. Bu formanın hakkını vermek için sıkı sıkı sarılacak ve çok çalışacağım” yorumunu yaptı. Dentinho’nun Beşiktaş’a imza atmadan önce eski Fenerbahçeli Andre Santos’la görüştüğü ve olumlu referans aldığı belirtildi. Dentinho bugün saat 15.00’te Ümraniye’deki törenle imza atacak.

İşte maliyeti

Beşiktaş bu sezon için Dentinho’ya 600 bin Euro, gelecek sezon kalması halinde de 1 milyon 200 bin Euro’ödeyecek. Beşiktaş, 9 milyon Euro ödemesi halinde ise 1.5 yıl içinde Sambacı’nın bonservisini alabilecek.
    AlıntıAlıntı

Junior Member enessoyturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Hoşgeldin Dentinho

ben kendisinde hiç bir ışık göremiyorum kaldıki faydalı olsa lucescu giibi özellikli bir hoca neden faydalanmasın sanki beşiktaşın çocuğu kendisi umarım ben yanılırım da takımımıza fayda sağlar...
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Cevap: Hoşgeldin Dentinho

Beşiktaş ve Türk futboluna hayırlı olsun
    AlıntıAlıntı