turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 6 sayfa var 12345 ... SonuncuSonuncu
56 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member zannax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    443 Toplam

Standart i2 Killer team ?

Arkadaslar,

ne dersiniz konu basligina uygun bir kac iyi adam bir araya gelip, cozumler uretilebilirmi?

bu isle ilgilenen bilgili, merakli, ciddi arkadaslar once burada konuyu biraz tartisalim,

daha sonra tum ilgilenen arkadaslar bana PM atarlarsa bi platform olusturup,

"tabiki bu platform Underground olmali" ve calismalara devam edebilmek tabiki kisisel satasmalar olmadan,

Konuyu acip sizlere birakiyorum bakalim kim ne diyecek..

Lutfen Konuyu kisisellestirmeden, Seviyeyi dusurmeden sadece fikir beyan ederek devam edelim...

Saygilar ...
    AlıntıAlıntı

Banned Sudo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    113 Toplam

Standart Cevap: i2 Killer team ?

benim fikrim sürekli böyle konuların açılması yerine ifşa olmadan örgütlenip adam akıllı çalışmaktır. i2nin sonu geldi cicitüp artık bunun önüne geçmek için viaccess sistemine geçmesi gerekiyor. ki herkes istediği boxda izlesin fiyatları düşsün ve bu savaş bitsin yoksa artık bilinçli bizler konuya profesyonel eğilerek savaşımızı sürdüreceğiz.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

ap58 (29.04.2011)

Vip Member 24dragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

aynen sudo az kaldı bakalım bundan sonra ne yapıcak cicitüp
    AlıntıAlıntı

Member fenerbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

bence forum disi grupla cozulecek is
    forumda herkez biyere cekmeye cok merakli hic olmazsa baskalarina bari biseyler sizmaz
    yani biyerlere bilgi gitmez onu onlemis oluruz kimin ne oldugu meshul
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

ustalar ne yaparsaniz yapin ama artik bu tür islere TDWyi alet etmeyin.
    Aylardir ataklara maruz kaliyorsunuz.Ddos atak ve apche servere yogun ataklar var.Saniyede 80 MB.
    Ataklarin kim tarafindan yapildigini tahmin etmek zor degil.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

ben tahmin ettim atack yapan lar marslilar ama hep #tupcu ile bitiyo sonu...
    AlıntıAlıntı

Junior Member ahmetesad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Meyve veren ağaç taşlanır usta
    Boşverin siz onları böyle reklamınız daha çok olur emin olun
    Adamlar acizliğinden başka türlü saldırmaya başladı
    onlarda anladı forumdakilerin beyni onların argesinden daha iyi çalısıyor
    AlıntıAlıntı

Senior Member turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

merak ettigim forum devamli dos attack la cokertilmeye calisiyor diyorsunuz hep de burda publik olan ne var acaba ? neyi nasil cozdunuz ki acikca forumun hangi kosesinde yaziyorki digitup ve gamma team saldirsin buraya.zaten cozum icin ugrasan arkadaslar birbirlerine msn uzerinden ulasmakda gorusmekde yazismakda.acikca burda biseyler yazmiyorlar ki bisey ne amacla saldiri yapiyorlar once bunu anlamak lazim.forumun bir yerinde bizim gormedigimiz kisimda varmi ki hersey publik acik yazilan biz gormuyorsak kimsede goremez.bende bu isleri iyi bilirim yillardirda ugrasdim 8 sene turkteam forum olarak herseyide rahatlikla yaziyoduk ve bir gun bile ne ikaz aldim nede saldiri aldim foruma.eski cw leri cozende keyleride veren bendim kendi forumumda acikca.diyeceksinizki reklam hayir siteyi kapatali 2 sene olacak neden mi asiri ilgisilikden modlarin ve uyelerin mp3 aliyorlar ve gidiyorlar birisinin katkisi olmaksizin.ben sahsen digiturk un alenen forumda yazilan bir sistemi cokerten bi yazi oldugu icin cokertilemeye calisildigina inanmiyorum.burda sadece cozum onerileri veya cozume yonelik yazilar yaziliyor kimi zaman sapitiliyor yonunden kimi zaman ilerleme saglanmaya calisiyor.bir cok forum var hemen hemen her forumda da isleniyor butur konular.yillarki tecrube dayanarak dan bu tur bi atacklarin digiturk veya gamma team tarafindan siteye yapilmasi gerekdiren bi sebebin olmasi ihtimalini hic gormuyorum.digiturk sahsen bana msn den ulasdi uyardi kisisel olarak ve hic bizamanda forumda yazilan yazilar yuzunden sitem attacklara maruz kalmadi.atack olmadimi hic oldu ama neden nasil oda basit bu aralar herkes nasil site web adresi cokertebilirim onun derdinde kafasi kizan bunu yapiyor.bizzat kendim tesbit ettim ipler yakaladim yerlerini almanya hollanda fransa italya portekiz buralardan devamli saldiri geliyordu digiturk bu ulkeleremi yayilmis da ta oaralardan attack yolluyor.yuksel usta digiturk siteye degil ilk once sana ulasir.erenahmet i naptilar adama pes ettirdiler attack yuzunden mi tesbit ederek arkadasimizin elini cekdirdiler.ki dt atack yapacagina ilk once sana veya forum yetkililerine ulasir attack yapmaz.attack i anca sistemlerini cokerten herseyin alenen yazilmasinda yapar.neden dragon tem in sitesi devamli off oluyor cunku sistemlerini cokerten keyler veriliyor buyuzden ama burda gercekden alenen biseyler goremiyom ben.kusura bakma ama bu bi gercek.
    AlıntıAlıntı

Member gs_hemso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı turkteam Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merak ettigim forum devamli dos attack la cokertilmeye calisiyor diyorsunuz hep de burda publik olan ne var acaba ? neyi nasil cozdunuz ki acikca forumun hangi kosesinde yaziyorki digitup ve gamma team saldirsin buraya.zaten cozum icin ugrasan arkadaslar birbirlerine msn uzerinden ulasmakda gorusmekde yazismakda.acikca burda biseyler yazmiyorlar ki bisey ne amacla saldiri yapiyorlar once bunu anlamak lazim.forumun bir yerinde bizim gormedigimiz kisimda varmi ki hersey publik acik yazilan biz gormuyorsak kimsede goremez.bende bu isleri iyi bilirim yillardirda ugrasdim 8 sene turkteam forum olarak herseyide rahatlikla yaziyoduk ve bir gun bile ne ikaz aldim nede saldiri aldim foruma.eski cw leri cozende keyleride veren bendim kendi forumumda acikca.diyeceksinizki reklam hayir siteyi kapatali 2 sene olacak neden mi asiri ilgisilikden modlarin ve uyelerin mp3 aliyorlar ve gidiyorlar birisinin katkisi olmaksizin.ben sahsen digiturk un alenen forumda yazilan bir sistemi cokerten bi yazi oldugu icin cokertilemeye calisildigina inanmiyorum.burda sadece cozum onerileri veya cozume yonelik yazilar yaziliyor kimi zaman sapitiliyor yonunden kimi zaman ilerleme saglanmaya calisiyor.bir cok forum var hemen hemen her forumda da isleniyor butur konular.yillarki tecrube dayanarak dan bu tur bi atacklarin digiturk veya gamma team tarafindan siteye yapilmasi gerekdiren bi sebebin olmasi ihtimalini hic gormuyorum.digiturk sahsen bana msn den ulasdi uyardi kisisel olarak ve hic bizamanda forumda yazilan yazilar yuzunden sitem attacklara maruz kalmadi.atack olmadimi hic oldu ama neden nasil oda basit bu aralar herkes nasil site web adresi cokertebilirim onun derdinde kafasi kizan bunu yapiyor.bizzat kendim tesbit ettim ipler yakaladim yerlerini almanya hollanda fransa italya portekiz buralardan devamli saldiri geliyordu digiturk bu ulkeleremi yayilmis da ta oaralardan attack yolluyor.yuksel usta digiturk siteye degil ilk once sana ulasir.erenahmet i naptilar adama pes ettirdiler attack yuzunden mi tesbit ederek arkadasimizin elini cekdirdiler.ki dt atack yapacagina ilk once sana veya forum yetkililerine ulasir attack yapmaz.attack i anca sistemlerini cokerten herseyin alenen yazilmasinda yapar.neden dragon tem in sitesi devamli off oluyor cunku sistemlerini cokerten keyler veriliyor buyuzden ama burda gercekden alenen biseyler goremiyom ben.kusura bakma ama bu bi gercek.

Agzina saglik kardesim. I2 acilmiyor diyenler bir anda kartalara saldiri oldugunda, benimde kartim kapandi diye yaziyor. Hani acilmyiordun???????????????
    Simdi burada artik bunun sonuna geldik, simdi DT ne yapacak bakalim diye yaziliyor ama ortada birsey yok, yada aciklanmiyor. Yaklasik 6 aydir burayi sabirla izliyorum ama hep ayni konu, hep ayni sonuc.
    Birileri kimse yöntemi aciklamasin diye yaziyor, Peki aciklamazsa, bunun kime ne yarari var ( yöntemi bilen haric ) ? Haaaaaa, DT ögrenirse önlem alir diye. Ama ne yaparsaniz yapan, DTnin eline bu gececek. Öyle yada böyle.
    Ahmet mehmete verecek, mehmet Ali´ye verecek, Ali Veliye verecek, Veli´de DT´ye.
    Egerki acilacak olursa bu kartlar ( Bence coktan acildi ), bunu mutlaka ama mutlaka DT sonunda yöntemini ögrenecektir.
    Gecsin bakalim SKY Almanya ayni sisteme, bakin 3 ay sürüyormu bu cözüm.

Sizlere hayirli geceler.
    AlıntıAlıntı

Member zannax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    443 Toplam

Beyler konuyu dagitmadan sadece bu i2_killer team hakkinda goruslerinizi bekliyorum
    PM de atabilirsiniz malum TDW yi online bulmak bu aralar cok zorlasti
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 6 sayfa var 12345 ... SonuncuSonuncu