Uzun süren sakatlýk döneminin ardýndan 90 dakika þans bulmakta zorlanan Fernandes net konuþtu: “Artýk kendimi hazýr hissediyorum. Maçý tamamlayacak kapasiteye ulaþtým”
[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

Yaþadýðý uzun süreli sakatlýk döneminin ardýndan görev aldýðý maçlarda 90 dakika sahada kalamayan Beþiktaþ’ýn yýldýz ismi Manuel Fernandes, Elazýðspor maçý öncesi teknik direktör Samet Aybaba ile bir araya geldi. Kardemir Karabükspor ile 2-2 biten karþýlaþmanýn 73. dakikasýnda oyundan alýnýnca Aybaba’ya tepki gösteren ve elini sýkmayan yýldýz futbolcu, daha sonra basýn toplantýsý düzenlemiþ, hocasýndan da özür dilemiþti. Aybaba ile arasýndaki krizi tatlýya baðlayan Portekizli oyuncu, dün de Elazýðspor maçýyla ilgili hocasýndan talepte bulundu.

Aybaba sýcak baktý

Aybaba’ya artýk kendisini hazýr hissettiðini kaydeden Fernandes’in, "90 dakikayý tamamlayacak kapasiteye ulaþtým ve denemek istiyorum. Sakatlýktan ve etkilerinden tamamen kurtuldum. Bu kez bir aksilik olmadýðý sürece sahada kalmak istiyorum” dediði öðrenildi.” Aybaba’nýn da bu futbolcuya olumlu karþýlýk verdiði belirtildi.