turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    Member babamimar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart Dreamup Programý neden çalýþmýyor.

Cihazým dm 800 hd se (klon) estar sim 3.0. Nemesis 2.6 (svn) 107r5 Dual Enigma imaj yüklü. Estar sitesinden, estar dreamup 1337 yi ve cp2102 driver ýný indirip kurdum. Dm 800 hd se ve pc arasýnda internet ve mini usb kablosu ile baðlantý saðladým. Dreamup ý açýp, connect tuþuna basýp, cihazýn elektrik fiþini taktýðým halde, dreamup programý çalýþmýyor.Neden çalýþmadýðý, nerede eksiklik veya hata yapmýþ olduðum konusunda bilgisi olan arkadaþlarýn yardým etmesini bekliyorum. Bilgi vereceklere þimdiden teþekkürler.
    AlýntýAlýntý

Member babamimar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart Cevap: Dreamup Programý neden çalýþmýyor.

Sorunu çözdüm.
    1. Mini usb kablosu ilk kullaným için, Dm800 hd se ile Pc arasýna takýlacak. Dm800 ün elektrik baðlantýsý olmayacak. pc de yeni donaným bulundu yazýsý çýkacak ve kurulum isteyecek.
    2. Ben bu aþamada Driver_cp2102 programýný kurdum. Çalýþtýrdým.
    3. Donaným düzgün yüklenmedi uyarýsý aldým.
    4. Masa üstündeki Bilgisayarýma sað týk+Yönet+Aygýt Yöneticisi+ (Menünün sað kýsmýndaki) Baðlantý Noktalarýnýn yanýndaki (+) iþareti + Açýlan satýrlardan "Silicon Labs CP210x USB to UART Bridge (COM5)"
    5. Silicon Labs CP210x USB to UART Bridge (COM5) yazýsýna sað týk.+ Özellikler (Burada sürücüyü tekrar yükle yazýyorsa týklanýp sürücü tekrar yüklenecek) + Baðlantý Noktasý Ayarlarý + Geliþmiþ (açýlan menüde Com Baðlantý Noktasý No COM1 olarak seçilecek) +Tamam ok
    6. Estar_Dreamup 1337 programý açýlacak, connect tuþuna týklanacak
    7. Dreambox ýn fiþi elektrik prizine takýldýðýnda, Estar_Dreamup 1337 çalýþmaya baþlayacak.
    AlýntýAlýntý