turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arasý
    Senior Member Bigalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Thumbs up Yeni.Yeni.Yeni!.Yabancý Kanallar için Altyazý ve Yayýn Akýþý

Arkadaşlar son zamanlarda bende yabancı platformlardaki kanalları altyazılı seyretme alışkanlığı felaket derecede sardı.Bu yabancı kanalların altyazı ve yayın akışını bulmak,yada istediğin türde filmi bulup altyazısını falan ayarlamak baya bi zaman alıyor.Benim bildiğim kadarı ile böyle bir türkçe internet sayfası yada forumu mevcut değil.Bende kendimce ücretsiz forumlardan bir forum sayfası oluşturdum.Amatörce bir sayfa.Sadece yabancı digital platformlardaki yayın akışları ve film tanıtımları ile filmlerin altyazıları mevcut.Şuan hem forum konusunda hemde altyazı konusunda acemi sayılırım.Birde bir çok platformda kanal yayın akışı,film tanıtımı ve altyazı vermek çok zor.Ben sadece Digifilm kanalının yayın akışını,film tanıtımını ve altyazısını bir kaç gündür hazırlamaya çalışıyorum ama inanın çok zamanımı alıyor.Yani bu birkaç kişinin özverisi ile olacak bi çalışma değil.Binlerce üyesi olan bu forumdaki arkadaşların çalışmaları ile ''Türkiye de bir ilk'' olan altyazı ve yayın akışı konusundaki forumu büyüterek tüm arkadaşlarımızın bundan faydalanmasını sağlayabiliriz.Gerçi burada bir çok konuda konuşup,tartışıyoruz.Sorunlara çözüm buluyoruz ama altyazı,yayın akışları ve film tanıtımları konusunda amatörce,herhangi bir maddi harcama yapmadan sadece hobi olarak olarak hazırladığım foruma tüm forum dostlarımı bekliyorum.Turk-dreamworld yöneticilerinden de konusu sadece altyazı,film tanıtımı ve yayın akışı olan bu amatör foruma destek olarak abilik yapmalarını bekliyorum.Şuan için sadece Digifilm kanalı yayın akışı ve film tanıtımları mevcut.Forum sayfası için link

üyelik isteyen forumlara link yasak

Bunlarda forumdan bazı resimler.Altyazı ve film meraklılarına

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

AlýntýAlýntý

Administrator besir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart Cevap: Yeni.Yeni.Yeni!.Yabancý Kanallar için Altyazý ve Yayýn Akýþý

Bigalý kardes forumunuz hayirli olsun, yanliz bizim burada üyelik isteyen forumlara link vermek yassak. paylasacagin bilgiyi burada direktmen bizimle paylasabilirsin. ayrica bizimde altyazi bölümümüz var. yanlis anlama usta, birsinie izin verdimi hepsine izin vermemiz lazim.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlýntýAlýntý

Senior Member Bigalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Hocam canınız sağolsun.Malum bizim forum amatörce hazırlanmış bir sayfa.Ücretsiz forumlardan oluşturulmuş.İşte bu yüzden forumun kapanmaması için sürekli mesaj yazılması lazım.Yoksa forum sayfası kapanıyor.Altyazı konusunda sizin ve fsenes ustanın serverinden yararlanıyoruz sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    AlýntýAlýntý

Banned meraklý1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Konu yanlýþ yerde!
    AlýntýAlýntý