turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    1.642 Toplam

Standart Arda'dan G.Saray'a mektup

Galatasaray'ın eski futbolcusu Arda Turan, Sarı-Kırmızılılara destek için kulübe bir mektup gönderdi

Pazar günü Sivasspor'u yenmesi halinde Süper Lig'deki 19. şampiyonluğunu ilan edecek olan Galatasaray'a eski futbolcusu ve kaptanı Arda Turan'dan duygusal bir mektup geldi.

İşte o mektup:

'Sevgili Arkadaşlarım ve Fatih Hoca’m,

Çocukluğumun her günü Galatasaray’da oynamayı hayal ederek geçmişti. Mahalle aralarındaki her çalım, her bir gol ve döktüğüm ter, hepsi Galatasaray içindi.

Florya’ya attığım ilk adımdan itibaren ise bir gün Ali Sami Yen Stadı’na Galatasaray Kaptanı olarak çıkmayı düşledim. Galatasaray’ın sürekli oyuncularından olmak, şampiyonluklar yaşamak istiyordum. Ve her küçük erkek çocuğu gibi ben de uykuya dalmadan önce tuttuğum takımın kaptanı olarak hayal ediyordum kendimi.

O gün geldiğinde dünyanın en mutlu insanı bendim.

Bu, benim tüm futbol kariyerim boyunca yaşayabileceğim en yoğun duygu olarak kalacak. Herhangi bir başarı, Galatasaray Kaptanlığı ile eşleşemeyecek benim için.

Galatasaray’daki ilk lig şampiyonluğum da en özel anılarımdan biri olacak. Galatasaray Ruhu’nu anlamak, onu doyasıya hissetmek ve nihayetinde hak ettiğimiz sonu yaşamak, 2008 yılında, henüz 21 yaşındayken nasip olmuştu bana. Karşılaştığımız her zorluğun üstesinden gelerek, son altı maçımızı kazanarak şampiyonluğa ulaşmıştık.

Hayatım boyunca bu camianın bir üyesi olduğum için gurur duydum. Evet, Galatasaray’ın başarılarını artık biraz daha uzakta takip ediyorum. Ama gönlüm, hâlâ takımımla beraber. Takım arkadaşlarım, kardeşim gibi gördüğüm dostlarım, Florya’daki büyüklerim, Hasan Abi, Ümit Abi ve Fatih Hoca’m, sizler her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz.

Mayıs ayında yepyeni bir başarının altına imza atacağınıza tüm kalbimle inanıyorum, şansınız bol olsun!

Uzakta da olsa kalbi sizinle atan kardeşiniz,'

Arda TURAN

İSPANYA'DAN FLAŞ İDDİA
    İspanyol basını Fatih Terim'in eski öğrencisi Arda Turan'ı yeniden takımda görmek istediğini yazdı. Mundo Deportivo'nun haberine göre; Arda Turan, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in transfer listesinin ilk sırasında bulunuyor. Gazete Arda'nın Türkiye'ye dönüşü için erken olduğunu belirtirken, Atletico'nun en az iki sene önce oyuncu için ödediği 12 milyon avroyu isteyeceği belirtildi.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

sultan (4.05.2013) , d-king (4.05.2013)

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.399 Toplam

Standart Cevap: Arda'dan G.Saray'a mektup

Ardaya sevdigim futbolculardan birisi. Türkiyeye se sevinirim.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.954 Toplam

Standart Cevap: Arda'dan G.Saray'a mektup

Sari Kirmizi Ardaya yakisir. Iyi futbolcu, insallah geri alirlar.
    AlıntıAlıntı