turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Vip Member fbsakird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    16 Bu Konu icin
    5.752 Toplam

Standart Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
    Samsung Smart TV -J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

Kod:
    1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
    2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
    3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz
    Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, ********* olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

Samsung Smart TV 2015 model yıl serisi J, JU veya JS (örn UE55J5500, UE55JU6300, UE65JS9500, vb) Tizen yüklü bir işletim sistemi var.Samsung Smart TV'nin önceki nesillerden farklı işletim sistemi Tizen üzerinde yükleme.

Ne yazık ki, yeni modellerde IP adresinin senkronize etmek yoluyla artık mümkün degildir.

Samsung Smart Tv'den (develop) oturum aciyoruz.

USB Flaş (USB flash sürücüyü), FAT32 ile biçimlendiriyoruz.

Alttaki eklenti dosyanin icindeki (userwidget) isimli klasörü (USB flash sürücünün) icine atin, USB Flash'i sürücüyü takın.
    Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, TV'de otomatik olarak Widget algılar ve kurulumunu başlatacak. TV'de yukarıda [User App]:installation with USB package is done! yazısini göreceksiniz,Samsung Smart Tv J, JU veya JS serisine Seyirtürk yüklenmistir.
    Başarılı bir kurulumdan sonra, kontrol düğmesiyle «Smart Hub» tıklayın ve Popüler sonra Uygulamalar daha sonra «My App» bölümüne gidin.
    Ve böylece «My App» bölümünde indirmiş olduğunuz *********'ü çalıştırmak mümkün olacak.

Not: Ben Bizzat Samsung Smart Tv J Serinine uygulamayi yükledim, tek sorun J serilerinde bazi IPTV ve FILM ve DIZI linkleri calismiyor.

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    Konu fbsakird tarafından (26.10.2015 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

vahap44 (10.10.2022) , makale (16.05.2021) , mazyturk@gmail.com (21.04.2020) , toyato-sz (17.01.2019) , tarkan22 (1.06.2018) , said01 (13.01.2018) , nasre (5.10.2017) , ahmetdamar (25.05.2017) , akcacaglar (3.04.2017) , Uzman Senol (6.01.2017) , fıratcan (29.08.2016) , x-duran (28.01.2016) , nice00 (28.01.2016) , sonic (26.10.2015) , dreamboxco (22.10.2015) , RATUS42 (22.10.2015)

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    25.853 Toplam

Standart Cevap: Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır diye uyari SeyirTürkcüler veriyor

Garanti hakkinda Bilgiler[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu dreamboxco tarafından (26.10.2015 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

öco1 (4.06.2023) , mbarek.mesbah (7.03.2023) , hms07 (15.03.2017)

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    34.657 Toplam

Standart Cevap: Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

Ustam direk usb üzeri calisan version yokmu
    daha kolay ve zahmetsiz oluyor
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

nasre (5.10.2017)

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    25.853 Toplam

H Serisindeki gibi olmuyor mu?

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

nasre (5.10.2017)

Vip Member fbsakird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.752 Toplam

Arkadaslar Tizen sisteminde ip ile yüklenmediginden suan malasef olmuyor.
    Konu fbsakird tarafından (26.10.2015 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.

AlıntıAlıntı

Junior Member ozhilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı fbsakird Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
    Samsung Smart TV -J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

Kod:
    1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
    2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
    3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz
    Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, ********* olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

Samsung Smart TV 2015 model yıl serisi J, JU veya JS (örn UE55J5500, UE55JU6300, UE65JS9500, vb) Tizen yüklü bir işletim sistemi var.Samsung Smart TV'nin önceki nesillerden farklı işletim sistemi Tizen üzerinde yükleme.

Ne yazık ki, yeni modellerde IP adresinin senkronize etmek yoluyla artık mümkün degildir.

Samsung Smart Tv'den (develop) oturum aciyoruz.

USB Flaş (USB flash sürücüyü), FAT32 ile biçimlendiriyoruz.

Alttaki eklenti dosyanin icindeki (userwidget) isimli klasörü (USB flash sürücünün) icine atin, USB Flash'i sürücüyü takın.
    Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, TV'de otomatik olarak Widget algılar ve kurulumunu başlatacak. TV'de yukarıda [User App]:installation with USB package is done! yazısini göreceksiniz,Samsung Smart Tv J, JU veya JS serisine Seyirtürk yüklenmistir.
    Başarılı bir kurulumdan sonra, kontrol düğmesiyle «Smart Hub» tıklayın ve Popüler sonra Uygulamalar daha sonra «My App» bölümüne gidin.
    Ve böylece «My App» bölümünde indirmiş olduğunuz *********'ü çalıştırmak mümkün olacak.

Not: Ben Bizzat Samsung Smart Tv J Serinine uygulamayi yükledim, tek sorun J serilerinde bazi IPTV ve FILM ve DIZI linkleri calismiyor.

tesekkür ederiz
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

One Mjoy (28.01.2016)

Junior Member kokoloeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

seyirtürk yükledikten sonra garanti kapsami disinda kaliyor diyorsunuz..eger tekrardan tv yi fabrika ayarlarini döndürürsek seyirtürk silinmis olacaktir herhalde...... ondan sonra tv tekrar garanti kapsamina girerimi....
    saygilar...
    AlıntıAlıntı

Junior Member Remzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart AW: Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

Samsung Smart TV Resetleme

selamun aleyküm arkadaslar,

ben benim samsung smart tv (J-serisi) fabrika ayarina cevirmek istedim. menü ->unterstützung -> eigendiagnose -> zurücksetzen (fabrika ayarina getirme) yöntemini yapinca, cok birseyleri ana fabrika ayarina getirmedi. simdi almanca olarak internetde bir yöntem buldum. bu sayede gercekten tv yeni almis gibi tüm ayarlari resetliyor ben benim J serisinde denedim ve oldu. bu gizli menüde neler yapilir veya tv ye hangi zararlar verilir bilmiyorum. bunu denemek isteyenler kendi risikio üzerine deniye bilir. ben SADECE resetlemeyi yaptim!!!

Almanca:
    Das geht nur über das "geheime" Herstellermenü. In das Herstellermenü kommst du wie folgt:

1.Der Fernseher muss im Standby-Modus sein.
    2.Nimm dann die Fernbedienung zur Hand und drücke nacheinander folgende Tasten: Info - Menü - Mute (Stummschaltung) - Power der Fernseher wird sich dann einschalten und das Herstellermenü anzeigen.

3.Wähle dann "Factory Reset" und bestätige dann erneut "Factory Reset". Der Fernseher schaltet sich dann ab. Beim nächsten Einschalten wird der Fernseher im Fabrikzustand sein und nach der gewünschten Sprache fragen.

3.Bitte bedenke, dass nach dieser Operation ALLE Einstellungen gelöscht worden sind inkl. der gespeicherten Sender! Du musst ihn dann komplett neu einrichten.
    AlıntıAlıntı

Junior Member lovesick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bi deneyelim bakalım nasıl bişeymiş
    AlıntıAlıntı

Junior Member arost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: AW: Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine ********* yükleme adımları

türkcesi yokmu ?
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu