turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
182 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

Standart Cevap: Yeni IP Kutu Digitürk - Yalanara devam...

tesekkurler uyarilarin icin herkes sizin gibi duyarli olsa keske
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    370 Toplam

Alıntı Yeter2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ayrica baska bir konuyu size bildirmek istiyorum:

Digitürk Euro'nun Almanya'da vergi kacirdigina dair ciddi süphelerim var.

Kutunun icinde bir fatura cikmadi. Sadece Excelde hazirlanmis bir yazi belgesi. Ödedigim fiyat ve KDV hakkind hic bir bilgi yok.
    Kredi Kartimdan kesilen faturadada bir sey gözükmüyor.

Bugün Finazamt Frankfurt am Main'a süphelendigime dair bir yaziyi hazirlayacagim, belgelerini icine koyacagim ve taahhütlü olarak yollayacagim.

Almanya'da is yapan her kisi bir fatura kesmesi mecburdur. Hatda kesmeside yeterli degildir, vergisini hangi vergi numarasi altinda kesildigini bildirmesi gerek. Onun icin cogu ebay faturalarinda bile UST-ID-Nr. diye bir rakam vardir.

Söyle bir örnek söyleyim size: Mesela Türkiye'dede bir dükkana girdiginiz zaman bir fis kesilme mecburiyeti vardir. Aksi taktirde bilemezsiniz, vergisini ödeyip ödemediklerini. Fatura kesilmezse, vergi ödenmemis anlamina gelir.

Bakalim artik Maliye'den ne cevap gelecek. Ama emin olabilirsiniz, kendimde Almanya'da resmi bir kurumda calistigim icin, böyle süphelerin pesine maliye düsüyor. Bakalim ne olacak. Veli nigmeti olan müsterilerine bile yalan söyleyen insanlar, maliyeye haydi haydi yapabileceklerime dair ciddi süphem var.

Slm Aynisini ben yaptim Finanzamt Frankfurta yolladim onlar yuzde yuz kontroll edecekler... Herkez sikayet etsin bunlara darbe vurmak boynumuzun borcudur......
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

Yeter2 (20.05.2013)

Senior Member Yeter2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Vallahi Menüden eposta adresi ve sifreni degistirebiliyorsun. Ancak MAC adresi sabit oldugu icin kitliyorlarmi bilmiyorum.

Sunlari düzeltsinler herkes alir:

1. HD yayinlari söz verdikleri gibi koysunlar

2. Su 16:9, 4:3 sorunun NTV Spor'da gidersinler

Arkadaslar, görüntü kalitesi kötür degil, kötü olan yalanlari.
    Konu Yeter2 tarafından (20.05.2013 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Alıntı sarilar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm Aynisini ben yaptim Finanzamt Frankfurta yolladim onlar yuzde yuz kontroll edecekler... Herkez sikayet etsin bunlara darbe vurmak boynumuzun borcudur......
    Sagol. Eminim bir sey bulurlar. Digitürkün Allah'tan bile korkusu yok. Yazili yalan söyleyenden ne beklersin.
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Alıntı Yeter2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sagol. Eminim bir sey bulurlar. Digitürkün Allah'tan bile korkusu yok. Yazili yalan söyleyenden ne beklersin.
    slm baksana Karamehmete gecirorlar [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] iyi oldu bunlara milletin ahini almislardi
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Beter olsunlar. Artik bende ah cekiyorum.

Bugün geldim eve. Yayinlarin hic biri yok. Internet baglantilarima baktim. Hic bir sorun yok.

Digiturkplay.com sitesine girdim. Birde ne göreyim. Alt yapi calismasi var diye kutularda yayin olmadigini yaziyorlar.

Dedim bir Telefon edeyim 069 numaradan. Kimse aramasin diye bu Support hattinida kapatmislar.

Ayrice FB-GS derbisi 12 Mayis daydi. Siteye bir girin bakin halen sag üst tarafta Derbiye Özel diye bir bölüm var.
    Üstüne tiklayinca halten üye olun derbiyi izleyin diye reklam ediyorlar. Bugün 24 Mayis yani tam oniki gündür sitelerini
    güncelleme vakitleri olmamis.

Ayrica sunu ögrenmis olduk, internetsitesi yayin ile kutudan gelen yayin ayni degil. Cünkü internet sitesinde calisyorlar kanallar,
    ancak dedigim gibi kutu icin su anda yayin yok diye siyah bir yazi geciyorlar. Ama kutuyu satmaya calisirken sitelerinde söylemiyorlar böyle
    oldugunu. Test edin beyenmezseniz almayin diyor. Nasil test edecegiz ki, ayni yayin degil.

Allah'indan bulsun essekler. Zikkim haram olsun. Hirsizlar bugününde parasini aliyorlar cünkü. Benim bildigim bir güncellenme yapilacaksa bunu gece sabaha karsi yaparsin. Herkesin isden gelip TV izleyecek saatde degil.

Bu detayli bir sekilde herseyi burada yazdiktan sonra halen bir Allah'in kulu bu kutuyu alirsa bence "salak" oldugunu ispatlamis olur.

EDIT:

FLASH FLASH FLASH

TSMF (Türkiye Sigorta Mevduat Fonu) su anda gelen bir haber üzerine Digitürkede el koydu.
    Konu Yeter2 tarafından (24.05.2013 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Ya bu digitürkün adamlari ne kadar geri zekali ya.

Cuma günü aksam saatlerinde kutunun yayinlarini kesmisler güncelleme yapmak icin. Geri zekalilar, biliyorum burada okuyorsunuz, aptallar, insan bunu gece yapar, herkesi TV izleyecegi saatde degil.

Resmi aciklma suydu: Iyilestirme calismasi.

Acaba dedim söz verdikleri ve ekrandada gösterdigi HD kanallarini acarlarmi diye? Nerede. Ayni tas ayni hamam.
    AlıntıAlıntı

Member htopdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

bir zamanlar kaplosuz kanal vardı kanalları değiştire değiştire kuşa cevirdiler zamanla kaybolup gidecek şimdide şu anda seyrettiğiniz kanalları,bakımdı değişlikdi azaltma çoğaltma diye diye sizleri bezdirirler seyretcek birşey bulamaz zamanlada üyelikden vazgeçersiniz sıradan kanallar gibi olurlar eğerki tmfs en kısa zamanda satmazsa.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    38 Toplam

Alıntı htopdas Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bir zamanlar kaplosuz kanal vardı kanalları değiştire değiştire kuşa cevirdiler zamanla kaybolup gidecek şimdide şu anda seyrettiğiniz kanalları,bakımdı değişlikdi azaltma çoğaltma diye diye sizleri bezdirirler seyretcek birşey bulamaz zamanlada üyelikden vazgeçersiniz sıradan kanallar gibi olurlar eğerki tmfs en kısa zamanda satmazsa.
    Ya kusura bakma, yazdigini anladiysam arap olayim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25.856 Toplam

Alıntı sarilar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Haklidegilseniz acaba ne yaparsiniz= ben onu merak ediyorum.
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 19 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu