turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 4 sayfa var 1234 SonuncuSonuncu
34 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Eutelsat 3C at 3.1°E uydusundaki yunan kanallari

Hayirli aksamlar konuya nasil baslik verecegimi bulamadim,
    sizlere bir sorum var elimde bir tane gigablue 800 ue var Eutelsat 3C at 3.1°E uydusundaki yunan kanallarini biss sifreli ve onlari acmakda cccam da sorun yasiyorum.
    Su sekil ayni keyler Dreamboxda calisiyor gigada calisiyor ama
    her kanal degistigimde emu reset yapmam lazim, yada 19° bu uyduya gecince ilk secilen kanal calisiyor ayni uydudaki ve paketteki baska kanali secinde biss yesil yandigi halde göstermiyor emu reset yapinca geliyor
    bu sadece Gigablue da oluyor nerde yanlis yapiyorum?
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.659 Toplam

Standart Cevap: Eutelsat 3C at 3.1°E uydusundaki yunan kanallari

mgcamd ile calisir
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı sonic Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    mgcamd ile calisir
    Usta cccam dada calisiyor ama hep emu reset yaptikdan sonra bunun sebebi ne olabilir?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    34.659 Toplam

tolga onu bilmiyorum
    bende xtrend ile mgcam ile hem ert paketi hemde digea paketi aciliyor sorun yok
    cccam yok bende

TDW FORUMA DESTEK
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı tolga Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hayirli aksamlar konuya nasil baslik verecegimi bulamadim,
    sizlere bir sorum var elimde bir tane gigablue 800 ue var Eutelsat 3C at 3.1°E uydusundaki yunan kanallarini biss sifreli ve onlari acmakda cccam da sorun yasiyorum.
    Su sekil ayni keyler Dreamboxda calisiyor gigada calisiyor ama
    her kanal degistigimde emu reset yapmam lazim, yada 19° bu uyduya gecince ilk secilen kanal calisiyor ayni uydudaki ve paketteki baska kanali secinde biss yesil yandigi halde göstermiyor emu reset yapinca geliyor
    bu sadece Gigablue da oluyor nerde yanlis yapiyorum?
    sid cakısıyor o yuzden yesil yanıp acmıyor aynı sorun mgcamd ilede gecerli ondada acmaz scam bir yere kadar tum sidleri acar video cakısırsa oda acmaz tum sidleri newcamd acar
    cunku sid tsid video vs hepsini yazdıgınız icin herseyin aynı olması mumkun olmadıgından ancak newcamd ile sorunsuz izlersiniz

cccamde mgcamd de soyle oluyor ornegin trt 1 in sid yani service id si 001 sizin izlemek istediginiz kanalında sid 001 trt 1 uste yazılırsa sizin istediginiz kanalın keyini gormez ustte hangi key varsa onu gorur yani trt1 keyi gorecegi icin yesil yanacak ama key yanlıs oldugu icin acmayacak

cozum trt1 i yani aynı sidi silin alta yazmanız birsey ifade etmez onu kullanamazsınız ne izlemek istiyorsanız o kanala ait sidi yazacaksınız ama dikkat edin aynı sid olmayacak
    001 a kanal
    018 b kanal
    645 c kanal vs sid cakısmadıgı surece istediginiz kadar kanal yazabilirsiniz

ancak cccamde bir sorun daha var tamamen biss yayını yapmayan kanallar ornegin mac zamanında biss yayını yapan kanallarda az tv kanallarda aynı sid olan ve o an biss yayınında olan kanal uzerinden tetiklenmeye ihtiyac duyuyor
    yani cccam de az izlemek icin once imedi tv ye sonra aztv ye gecmek gerek tabi imedi tv o an biss yayını yapıyorsa yapmıyorsa sid 001 olan kanala gecip sonra az tvye gecmek gerekiyor
    AlıntıAlıntı

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

biss için sorunsuz olanı btkcamdır
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9.734 Toplam

sevmek46 ustam selamlar sunarım btkcam biss te eniyi katılıyorum btkcam için benim fikrimce yeterikadar biss kodlar verilmiyor
    nedendir aceba dm800 klone pli imaj için sağlıklı çalışan en son versiyon btkcam hangisidir yardım edersen çok memnun olurum
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sid cakısıyor o yuzden yesil yanıp acmıyor aynı sorun mgcamd ilede gecerli ondada acmaz scam bir yere kadar tum sidleri acar video cakısırsa oda acmaz tum sidleri newcamd acar
    cunku sid tsid video vs hepsini yazdıgınız icin herseyin aynı olması mumkun olmadıgından ancak newcamd ile sorunsuz izlersiniz

cccamde mgcamd de soyle oluyor ornegin trt 1 in sid yani service id si 001 sizin izlemek istediginiz kanalında sid 001 trt 1 uste yazılırsa sizin istediginiz kanalın keyini gormez ustte hangi key varsa onu gorur yani trt1 keyi gorecegi icin yesil yanacak ama key yanlıs oldugu icin acmayacak

cozum trt1 i yani aynı sidi silin alta yazmanız birsey ifade etmez onu kullanamazsınız ne izlemek istiyorsanız o kanala ait sidi yazacaksınız ama dikkat edin aynı sid olmayacak
    001 a kanal
    018 b kanal
    645 c kanal vs sid cakısmadıgı surece istediginiz kadar kanal yazabilirsiniz

ancak cccamde bir sorun daha var tamamen biss yayını yapmayan kanallar ornegin mac zamanında biss yayını yapan kanallarda az tv kanallarda aynı sid olan ve o an biss yayınında olan kanal uzerinden tetiklenmeye ihtiyac duyuyor
    yani cccam de az izlemek icin once imedi tv ye sonra aztv ye gecmek gerek tabi imedi tv o an biss yayını yapıyorsa yapmıyorsa sid 001 olan kanala gecip sonra az tvye gecmek gerekiyor
    usta anladigim softcam key yada constantkey in icindeki diger kanallarin biss keylerini silmek iyide
    ayni dosyalar dreambox da niye calisiyor 7020hd ,8000 hd ve 800 se de sorun yok sadece gigablue ue de sorun oluyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    34.659 Toplam

tolga baska image yükleyerek dene bakalim

TDW FORUMA DESTEK
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı sonic Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tolga baska image yükleyerek dene bakalim
    ue icin ne kadar img varsa denedim olmadi hdf.powerb.open....vs.vs.
    bana baska cam (emu)önermeyin size cccam da soruyorum emu reset yapinca calisiyor cccam da ayni uyduda ayni biss sifreli kanala gelince acmiyor
    uydu degistirince yani 19 dereceden yada 13 dereceden 3 dereceye gelince aciyor ama kanal degisince acmiyor
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 4 sayfa var 1234 SonuncuSonuncu