turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Member Galata74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Thumbs up soru)N 73´ü güncellesdirme yapabilecegim sayfa

slm arkadaslar benim buldugum yer ingilizce ingilizce yok bende acaba almanca veya türkce seiteler varmi update yapabilecegim.tesekkürler
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Standart Cevap: soru)N 73´ü aktulieseren yapabilecegim sayfa

Slm Galatali buyur [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] rahatlikla yapa bilirsin. Umarim update hakkinda bilgin vardir. Kisaca acikli getireyim. Telefonunu seciyorsun ve softwareyi PC ne indiriyorsun.Kablo ile baglantiya geciyorsun. Telefonundaki herseyin yedegini al adresler dahi ne var sa gidiyor. Hafiza kartini cikart. Sonra dikkat et akü dolu olmali.Islem esnasinda sakin ola fistencikaratyim demeyesin. Terlefon ikikere acilip kapaniyor yani yeni versiyonu attiginda telefona yaklasik 5-10 dk sonra kapaniyor bu esnada fisi falan yine cekmiyor sun ve aciyorsun. Basliyor devam etmeye ve sonrasindan yine islem bittikten sonra kapaniyor bekliyor ve yeniden aciyorsun sayet islem dogru ise hic bir sorun yasamadan yeni versiona kavusuyorsun saygilar. Dikkat etmen gerekenler vermis oldugum site iceriginde mevcuttur. Yüklem islemine baslamadan okumani tavsiye ediyorum. Bu islemleri bilmediginden dolayi aciklik getirmedim biliyor olabilirsin. Bu durumda bilmeyen kisilerde olabilecegini düsündügümden dolayi ön bir aciklama istegi gereksiminde bulundum saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı