turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Standart Cevap: @Garaveli ve @Digital ustaya yol verilmistir.

yol verilmistir deninde benim anladıgım gonderilmistir oluyor

garaveli kim tanımıyorum hayırlı olsun ama digital ne zaman usta olmus ne paylasmıs digiturk bolumunde sacma sapan reklam yapmaktan baska birsey yapmıyor
    varsa bir icraatı paylasın bilelim
    sponsorluktan alınan bir vip uyelik ise bu bayilikten kaynaklanıyordur umarım surekli dt reklamı yapmasının 2 nedeni vardır ya bayidir yada calısan
    dt calısanı sıfatıyla alınan bir uyelikse soyleyin bizde bundan sonra ona gore yazalım
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    5.916 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Anlamak istenildigine göre yorumlanabilir benim anlayimsim önü acik olsun.
    garaveli kim tanımıyorum
    taniyan taniyor forumda tek bir bölüme takilirsan tabiki tanimazsiniz @garaveli ustamiz terfi etti.

digital ne zaman usta olmus ne paylasmıs digiturk bolumunde sacma sapan reklam yapmaktan baska birsey yapmıyor
    sponsorluktan alınan bir vip uyelik ise bu bayilikten kaynaklanıyordur umarım surekli dt reklamı yapmasının 2 nedeni vardır ya bayidir yada calısan
    dt calısanı sıfatıyla alınan bir uyelikse soyleyin bizde bundan sonra ona gore yazalım
    @digital ustak hak edip VIP üyeligini almistir sponsorlukla reklamla alakasi yoktur kurallari ihlal etmediginiz sürece her konuda yazabilirsiniz SIKINTI yok.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

garaveli (15.08.2013) , Digital (3.06.2013) , posoflu007 (3.06.2013)

Senior Member Digital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    341 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

garaveli kim tanımıyorum hayırlı olsun ama digital ne zaman usta olmus ne paylasmıs digiturk bolumunde sacma sapan reklam yapmaktan baska birsey yapmıyor
    Yahu sizleri ben ciddi ciddi anlamıyorum vallahi anlamıyorum ya..
    Ya kampanya bildirmek haber bildirmek DT çalışanlarına özel birşeymi ?
    Normal Digiturk üyesi olarak takip ettiğim şeyleri paylaşamaz mıyım ?
    Profilimi açın bakın bakalım ben sadece Digiturk bölümünde mi paylaşım yapmışım açtığım konulara bi göz atın ..!!
    Ben artık bıktım bu reklamcılıkla itham edilmekten..Digiturk le ilgili acınız varsa gidin bir avukat bulun verin mahkemeye burdan haksız suçlama yapa yapa anca benden laf yersiniz başka hiçbir yere ulaşamazsınız..!!
    Tamam hadi bakalım bundan sonra D-Smart haberleri de paylaşacağım..Şimdiye kadar sadece Digiturk haberi paylaştıysam bunun sebebi 4 yıllık Digiturk üyesi olmamdır içeriğini sürekli takip etmemdir..!!
    Hı eğer konularımı beğenmediniz mi peki alt kısımda bir uyarı levhası var mesaj editörünün altında basın o düğmeye şikayet edin konularımı eğer cidden kuraldışıysa üst yönetim gerekeni yapar zaten..!!
    Birdaha hiçkimse bana asılsız iddaa larda bulunmasın ve bende Digital sem bu lafın üstüne 1 konumu açıyorum 5 konu açacağım o Digiturk bölümünde siz benle zıtlaştıkça bu bana hırs veriyor bunu unutmayın..!!
    @elvis; Size de teşekkür ediyorum beni savunduğunuz için.Kusura bakmayın mesajınız üstüne bende birşeyler yazdım ama artık patlama seviyesine geldim ne paylaşsam suç oluyor..!
    Benimle derdi olan neyse şikayeti Co-Admin lere ve adminimiz Yüksel Bey'e ulaşabilirler.Bana gelmeyin gelirseniz çok değişik bir yüzümü görürsünüz en iyisi üst yönetimle konuşun..!!
    İyi günler..
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

polimik olsun istemiyorum sana kızıp niye seni sikayet edeyim bana kızıp reklam yapma geregi duyacaksan senin bilecegin bir is
    sadece neden vip oldugunu elvis ustadan acıklamasını istedim sponsorlukla ilgisi yokmus digerini acıklamadı
    garaveli usta konusunda haklı her konuyu okumuyorum o yuzden ustadan ozur dilerim hayırlı olsun

her ikinizede hayırlı olsun forum kimi vip yapmıs kimi yapmamıs bunu sorgulamak bize dusmes
    AlıntıAlıntı

Vip Member Afat45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    408 Toplam

Sn.@Garaveli ve @Digital arkadaşlarımıza yeni statülerinde başarılar dilerim.
    Octagon Sf8008 single::: Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

garaveli (15.08.2013) , Digital (4.06.2013)

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123